BAKA Yönetim Kurulu Antalya’da Toplandı

BAKA Yönetim Kurulu Antalya’da Toplandı

Reklam Reklam Reklam Reklam
Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Antalya İlinde gerçekleşen Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) Haziran ayı olağan yönetim kurulu toplantısına katıldı.
Toplantı öncesi görevine yeni başlayan Antalya Valisi Sayın Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret eden Vali Arslantaş, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ziyaretin ardından  Antalya Valiliği Toplantı Salonunda yapılan BAKA Yönetim Kurulu toplantısına geçildi.
Antalya Valisi Sayın Ersin Yazıcı’nın başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Isparta Valisi Sayın Ömer Seymenoğlu, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Isparta İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin katıldı. Toplantıda BAKA Genel Sereteri Volkan Güler hazır bulundu.
Toplantının açılış konuşmasını yapan BAKA Dönem Başkanı Antalya Valisi Sayın Ersin Yazıcı  “22 Haziran itibariyle Antalya Valisi olarak göreve başladım. Sayın Burdur Valimiz de göreve yeni başladılar. Dolayısıyla Batı Akdeniz Kalkınma Ajansındaki görevimiz başlamış oldu. Dönem Başkanlığı Antalya Valiliğinde olduğu için ben de 25 Temmuz’a kadar bu görevi ifa edeceğim. Bu süreçte Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı birçok projeye imza atmış. İnşallah bizde aynı şekilde bölgeye, Antalya’mıza, Isparta’ya, Burdur’a aynı güzellikte hizmet etmeye, arkadaşlarımızla birlikte devam edeceğiz.
Öncelikle devam eden projelerin bitirilmesi, yeni alanlarda da bakanlığımızın yönlendirmesiyle sektörlerimizin desteklenmesine devam edeceğiz. Antalya’mıza da Burdur’a da Isparta’ya da hayırlı olsun diyorum” dedi.
Basına kapalı olarak devam eden bölümde ise gündemde yer alan maddelerin görüşülerek karara bağlanmasının ardından toplantı sona erdi.

Reklam Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • YENİ
  • YORUM
OSMAN OKTAY YAZDI KASABANIN ŞERİFİ

OSMAN OKTAY YAZDI KASABANIN ŞERİFİ

30 Haziran 2020, OSMAN OKTAY YAZDI KASABANIN ŞERİFİ için yorumlar kapalı
ÖZÇELİK TECRÜBESİYLE GÖREVE DEVAM EDİYOR

ÖZÇELİK TECRÜBESİYLE GÖREVE DEVAM EDİYOR

30 Haziran 2020, ÖZÇELİK TECRÜBESİYLE GÖREVE DEVAM EDİYOR için yorumlar kapalı
BUCAK VEFAT RECEP KAYACAN

BUCAK VEFAT RECEP KAYACAN

30 Haziran 2020, BUCAK VEFAT RECEP KAYACAN için yorumlar kapalı
AĞLASUN VEFAT ÜMMÜ ÖZDEMİR MENGİ

AĞLASUN VEFAT ÜMMÜ ÖZDEMİR MENGİ

30 Haziran 2020, AĞLASUN VEFAT ÜMMÜ ÖZDEMİR MENGİ için yorumlar kapalı
BURDUR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE 12. SINIFLARIN MEZUNİYET COŞKUSU

BURDUR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE 12. SINIFLARIN MEZUNİYET COŞKUSU

30 Haziran 2020, BURDUR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE 12. SINIFLARIN MEZUNİYET COŞKUSU için yorumlar kapalı