• DOLAR
  5,9448
  %0,15
 • EURO
  6,5556
  %-0,17
 • ALTIN
  300,45
  %0,76
 • BIST
  7,7755
  %-0,22
BAL DA 2.YARI BAŞLIYOR

BAL DA 2.YARI BAŞLIYOR

OĞUZHANSPOR-ORTACASPOR
YATAĞANSPOR- MAKÜSPOR

Spor Toto Bal Lig inde mücadele eden Bucak Belediyesi Oğuzhanspor 7.Grup un 14.Haftasında 19 Ocak Pazar Günü Saat 14.00 de Bucak İlçe Stadında Ortacasporu Konuk ediyor.
Sırasıyla İlk Yarı Ortaca,Yatağan,Kestel,Isparta,Sarayköy,Karaman,Kepez,Manavgat’a Mağlub,Sarayönü,Akşehir,Ereğlispor la berabere,Çal ve Makü ye Galib Gelerek Lig de 9 Puanla 14. Sırada Bulunan Bucak Belediyesi Oğuzhanspor,Ortaca da Son Dakika da Yediği Gol le 2-1 Mağlub Olmuştu.
12 Ocak ta Acil Kongere ye giderek Yeni Yönetimi Belirliyen Bucak Belediye si Oğuzhanspor,Yeni Hocası İle Bucak İlçe Stadında Ortacasporu yenip 3 Puan la tanışmak istiyor.Takım a 5-veya 6 Transfer yaparak Takımın Kötü Gidişatı na son vermek istiyor.Çok Çekişme li bir 90. Dak. Bizi Bekliyor.Bir o kalede bir bu kalede topun olacağı, kıran kırana geçecek bir musabaka bizi bekliyor.Ortaca da maç esnasında Seyirciler in takım ımıza yaptığı çirkin, ve de yakişmayan Tezahüratlarını İnternet üzerinden naklen yayınlanan maçta izledim.Maç bu değildir.Şimdi de Ortacaspor Bucak Deplasmanına Geliyor.Bizde Bucak ta aynısını yapmamız lazımdır.Yensen de-Mağlub Ol sanda Spor Centilmenliktir.
24 Puan la Lig de 5.Sıra da Bulunan Ortaca Maç a Puan ve PUANLAR almak için çıkacaktır. Ortaca sporunda Lig de Puan Sırala masında yükselebilmesi için 3.Puanı Hedefliyorlar.
ortaca da Oynanan Musa bakanın Hakemi nden biraz Bahsedelim.Maçın Son Dak ikalarında çaldığı düdük le oyunun seyrini değiştirdi.90 Dak ikada da öyleydi ya,Yardımcı Hakemlere pozisyonlarda hiç uymadı.Son Dak.Yediğimiz Gole Kadar uğraşarak EMELİNE ulaştı.
Gelelim Yeni Seçilen Yönetimimize Maddi Sıkıntı dan İyi Topcu Olmadığından Takımımız Son dan ikin ci sırada dır.Takviyeler için Maddi Destek Lazımdır.Ara Transfer de 5-6 OYUNCU şarttır,Yönetim in İyi Çalışma sı Bucak Olarak Amiri,Memuru,İşçisi Sivil Toplum Örgütleri ile,Esnafları da dahi olmak üzere Oğuzhanspora destek olmak lazım dır.Takımımıza 2.yarı başarılar dilerim.
MUSTAFA ÇAVDAR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • BU AY ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUM
BUCAK VEFAT MÜMİNE TOPALAK

BUCAK VEFAT MÜMİNE TOPALAK

25 Ocak 2020, BUCAK VEFAT MÜMİNE TOPALAK için yorumlar kapalı
HAVA AMBULANS ACİL İNİŞ YAPTI AMA

HAVA AMBULANS ACİL İNİŞ YAPTI AMA

25 Ocak 2020, HAVA AMBULANS ACİL İNİŞ YAPTI AMA için yorumlar kapalı
Cumhurbaşkanlığı Uyardı: Deprem Yardımı Yapacakların Dikkatine !

Cumhurbaşkanlığı Uyardı: Deprem Yardımı Yapacakların Dikkatine !

25 Ocak 2020, Cumhurbaşkanlığı Uyardı: Deprem Yardımı Yapacakların Dikkatine ! için yorumlar kapalı
BEKÇİLERİ YETKİSİZLEŞTİRMEYELİM ÇÖPÇÜLERİ ETKİSİZLEŞTİRMEYELİM

BEKÇİLERİ YETKİSİZLEŞTİRMEYELİM ÇÖPÇÜLERİ ETKİSİZLEŞTİRMEYELİM

25 Ocak 2020, BEKÇİLERİ YETKİSİZLEŞTİRMEYELİM ÇÖPÇÜLERİ ETKİSİZLEŞTİRMEYELİM için yorumlar kapalı
BURDUR VEFAT EMRE TAŞÇI

BURDUR VEFAT EMRE TAŞÇI

25 Ocak 2020, BURDUR VEFAT EMRE TAŞÇI için yorumlar kapalı