BALIKESİR (İHA) - Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, şehit ve gazi ailelerini iftarda ağırladı.
Bayramlarda ve özel günlerde şehit aileleri ve gazileri her zaman hatırlayarak ziyaret eden Burhaniye Belediyesi, Ramazan dolayısıyla Blue Port Hotel'de gerçekleştirdiği iftar davetinde şehit yakınları ve gazileri ağırladı. İftara Başkan Deveciler ve Yardımcıları Oktay Erbalaban ile Tamer Midilli, şehit ve gazi aileleri katıldı.
Paylaşma ayı Ramazan'da ülkemiz için canını veren şehitlerimizin aileleri ve canını hiçe sayarak fedakarlık gösteren gazilerimizle buluşmaktan onur duyduğunu belirten Başkan Deveciler, "Vatan sizlere minnettar. Bizler de Burhaniye Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. Birlikte nice güzel Ramazanlara" şeklinde konuştu.
Şehit yakını gazi ve gazi yakını 591 kişinin kamu kurumlarına ataması yapıldı.
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, iftar yemeğinde önce şehit aileleri ve gaziler ile birlikte Kartal Belediyesi Organik Çadır’da, ardından da Kartallı komşularıyla Kartallı Kazım Meydanı’nda kurulan iftar sofrasında bir araya geldi.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Şehit Ast. Çvş. Uğur Dülger'in Mahmudiye Işıklar Mahallesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.
Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ve Başsavcı Vekili İsa Tuncay, Eskişehir'de düzenlenen uyuşturucu operasyonu sırasında yaralanan polis memuru Hasan Keskin'i tedavisinin devam ettiği Yunus Emre Devlet Hastanesi'nde ziyaret etti.
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Halk Eğitimi Merkezinin toplumun her kesimine hitap eden eğitim programları ile önemli bir hizmet sunduğunu ifade etti.
Yorumlar (0)