• DOLAR
  6,7368
  %1,85
 • EURO
  7,3003
  %1,25
 • ALTIN
  350,71
  %2,20
 • BIST
  8,2747
  %0,45
BAŞKAN DEMİREZEN “HER KURUM ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRMELİDİR”

BAŞKAN DEMİREZEN “HER KURUM ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRMELİDİR”

Reklam Reklam Reklam Reklam

Saygıdeğer Bucaklı Hemşerilerim,

Hepimizce malum olduğu üzere, aralık ayı sonlarında Çin’de başlayan ve önlenemeyerek süratle dünyaya yayılan corona virüsü, bütün ülkelerin gündeminde en önemli problem olarak yer almaktadır. Öncelikle insanların sağlığını, eğitimini, hayat tarzını, alışkanlıklarını; ülkelerin her alan ve iş kolunu, çalışmalarını, ekonomilerini, kısaca her şeylerini etkilemektedir corona virüsü.
Bu nedenle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’miz, ilimiz Burdur ve yaşadığımız Bucak’ta da sıkı tedbirler alındı. Türkiye’de şu ana virüs nedeniyle açıklanan ölü sayısı 59, vaka sayısı ise 2433 kişi. Dünyada ise ölü sayısı yirmi bir binli rakamları geçti. Yani büyük bir küresel tehditle karşı karşıyayız. Sorun büyük olunca alınan tedbirler de büyük oluyor.
Ülkemizde anaokulundan üniversiteye tüm öğretim kurumlarında eğitim öğretime ara verilerek ilk ve ortaokullar ile liselerde Eğitim Bilişim Ağı (EBA), üniversitelerde ise Uzaktan Eğitim ile öğretime devam edilmektedir.
Eczane, market ve sağlık kuruluşları dışındaki tüm yerlere kapatma veya kısıtlama getirildi. Devletimiz tarafından yerinde ve zamanında alınan tedbirlerle Türkiye şu ana kadar kriz yönetiminde başarılı bir sınav vermiştir.
Ben sağlık personeli değilim ama bir siyasi parti ilçe başkanı olarak sayın kaymakamımız, belediye başkanımız ve sağlık kurum yöneticileriyle irtibat kurarak bilgi alıyoruz. İlçemizde ve ilimizde alınan tedbir ve uygulamalar ile şu ana kadar vakayla karşılaşılmamış olmasını memnuniyetle karşılıyoruz.
Bu iş siyaset üstü bir durum, herkes ve her kurum üzerine düşen görevi yerine getirmelidir, memnuniyetle ifade etmek gerekir ki şu ana kadar uyumlu bir şekilde yapılması gerekenler yapılıyor. Bu sayede ülkemizde alınan sıkı tedbirlerle başarılı bir mücadele gerçekleştirilmektedir.
Başta sayın cumhurbaşkanımız, sağlık bakanımız ve içişleri bakanımız, vali, kaymakam ve belediye başkanlarımız olağanüstü bir çalışma göstermektedirler.
Bütün hastanelerimiz, doktor, hemşire, laborantlar olmak üzere tüm sağlık personelimiz mesai tanımaksızın çok başarılı bir sınav vermişlerdir bu süre içerisinde.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve Genel Başkan Yardımcılarımız başından beri süreci yakinen takip etmekte ve yapılması gereken her konuda devletimize hassasiyetle destek vermektedir.
Bu vesileyle, başta sağlık personeli olmak üzere hastalıkla mücadelede mesai mevhumu gözetmeksizin çalışan belediye personelimize teşekkürlerimizi ifade ediyor, öncelikle ülkemizin ve tüm dünyanın Covid-19 illetinden en kısa zamanda kurtulması ve insanların normal hayatına dönmesini diliyorum. Sağlıklı günlere.

MHP BUCAK İLÇE BAŞKANI SÜLEYMAN DEMİREZEN

Reklam Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • BU AY ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUM
SON DAKİKA 18…20 YAŞ ARASI GENÇLER İÇİN EK GENELGE

SON DAKİKA 18…20 YAŞ ARASI GENÇLER İÇİN EK GENELGE

5 Nisan 2020, SON DAKİKA 18…20 YAŞ ARASI GENÇLER İÇİN EK GENELGE için yorumlar kapalı
BURDUR’DA FECİ KAZA BİR ÖLÜ BİR AĞIR YARALI

BURDUR’DA FECİ KAZA BİR ÖLÜ BİR AĞIR YARALI

5 Nisan 2020, BURDUR’DA FECİ KAZA BİR ÖLÜ BİR AĞIR YARALI için yorumlar kapalı
BUCAKLILAR DİKKAT! CORONA VİRÜS OLABİLİRSİNİZ…

BUCAKLILAR DİKKAT! CORONA VİRÜS OLABİLİRSİNİZ…

5 Nisan 2020, BUCAKLILAR DİKKAT! CORONA VİRÜS OLABİLİRSİNİZ… için yorumlar kapalı
BUCAK SON DAKİKA İŞSİZ GENÇ BİNADAN ATLAMAK İSTEDİ

BUCAK SON DAKİKA İŞSİZ GENÇ BİNADAN ATLAMAK İSTEDİ

4 Nisan 2020, BUCAK SON DAKİKA İŞSİZ GENÇ BİNADAN ATLAMAK İSTEDİ için yorumlar kapalı
SÖĞÜTLÜ YÖRÜK İŞ ADAMINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

SÖĞÜTLÜ YÖRÜK İŞ ADAMINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

4 Nisan 2020, SÖĞÜTLÜ YÖRÜK İŞ ADAMINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ için yorumlar kapalı