Belediye Haberleri Haber Girişi: 13.10.2021 - 18:04, Güncelleme: 14.10.2021 - 18:12
İŞBİR YATAK

Başkan Güngör Ankara'dan Kızılkaya'ya Müjdeler İle Dönüyor

 

Başkan Güngör Ankara'dan Kızılkaya'ya Müjdeler İle Dönüyor

Burdur'daki Cumhur İttifakı Belediyeleri, Ankara'da yatırım için bir takım ziyaretler gerçekleştirdiler.
Burdur Milletvekilleri Bayram ÖZÇELİK ve  Yasin UĞUR‘un organizasyonunda Burdur İlindeki Tüm Cumhur İttifakı Belediyeleri için yerinde ve verimli bir Ankara ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Kızılkaya'ya müjdelerle döndüğünü söyledi. Başkan İlkay Güngör yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; Bizleri Makamında kabul ederek bölgemizin ihtiyaçlarını ve sorunlarını bire bir dinleyip çözüm üreten Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat KURUM Bey’ e, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ Bey’ e Torosgaz A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’ su Sayın Osman ERDEMCİ Bey’ e Tüm Kızılkayalı hemşerilerim adına şükranlarımı sunuyorum. ALMIŞ OLDUĞUMUZ HİBELER KIZILKAYAMIZA MÜJDELERİMİZ; 2021 Yılında Yeni Bir Çöp Aracı Alınması İçin 750.000,00 TL HİBE Sıfır Atık Kapsamında Kullanılmak Üzere 2021 yılında 250.000,00 TL HİBE 2022 Yılında Üst Yapı Asfalt Yapımında Kullanılmak Üzere 450.000,00 TL HİBE 2022 Yılında Kızılkaya’mızda Doğalgaz Çalışmalarının Başlanması. Tüm bu yatırımlarda bizlerden desteğini esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat KURUM Bey’ e, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ Bey’ e Torosgaz A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’ su Sayın Osman ERDEMCİ Bey’ e Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Sadir DURMAZ Bey’ e, Burdur Milletvekillerimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK Bey’ e ve Sayın Yasin UĞUR Bey’ e , Burdur Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hikmet ÖKTE Bey’ e Şahsım ve Tüm Kızılkaya’ lı vatandaşlarım adına sonsuz teşekkür eder Saygılarımı sunarım.
Burdur'daki Cumhur İttifakı Belediyeleri, Ankara'da yatırım için bir takım ziyaretler gerçekleştirdiler.

Burdur Milletvekilleri Bayram ÖZÇELİK ve  Yasin UĞUR‘un organizasyonunda Burdur İlindeki Tüm Cumhur İttifakı Belediyeleri için yerinde ve verimli bir Ankara ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Kızılkaya'ya müjdelerle döndüğünü söyledi.

Başkan İlkay Güngör yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Bizleri Makamında kabul ederek bölgemizin ihtiyaçlarını ve sorunlarını bire bir dinleyip çözüm üreten Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat KURUM Bey’ e, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ Bey’ e Toros gaz A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’ su Sayın Osman ERDEMCİ Bey’ e Tüm Kızılkayalı hemşerilerim adına şükranlarımı sunuyorum.

ALMIŞ OLDUĞUMUZ HİBELER KIZILKAYAMIZA MÜJDELERİMİZ;

2021 Yılında Yeni Bir Çöp Aracı Alınması İçin 750.000,00 TL HİBE

Sıfır Atık Kapsamında Kullanılmak Üzere 2021 yılında 250.000,00 TL HİBE

2022 Yılında Üst Yapı Asfalt Yapımında Kullanılmak Üzere 450.000,00 TL HİBE

2022 Yılında Kızılkaya’mızda Doğal gaz Çalışmalarının Başlanması.

Tüm bu yatırımlarda bizlerden desteğini esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat KURUM Bey’ e, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ Bey’ e Toros gaz A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’ su Sayın Osman ERDEMCİ Bey’ e Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Sadir DURMAZ Bey’ e, Burdur Milletvekillerimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK Bey’ e ve Sayın Yasin UĞUR Bey’ e , Burdur Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hikmet ÖKTE Bey’ e Şahsım ve Tüm Kızılkaya’ lı vatandaşlarım adına sonsuz teşekkür eder Saygılarımı sunarım.

Burdur HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve nnchaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
baldede