Kaza Haberleri

Kaza haberleri kategorisinde bölgesel ve Türkiye geneli son dakika kaza haberleri ve bilgileri yer almaktadır. Türkiye'nin en büyük ve güncel kaza haberlerini anlık olarak buradan takip edebilirsiniz.
Kaza kategorisinde 50 haber listelendi.

Aradığınız haber listede bulamadıysanız, yukarıdan arama seçeneğini kullanabilirsiniz.

Kaza haberleri

Son dakika

Burdur kaza haberleri

Bucak son dakika kaza haberleri ve trafik haberlerini takip edebilirsiniz. Son dakika kaza gelişmeleri kategorisinde ayrıca Türkiye genelinde ki son dakika kaza haberlerini de bulabilirsiniz. Burdur kaza haberlerini günlük olarak takip edebileceğiniz kategorimiz de Burdur'a bağlı ilçeler olan Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova'daki kaza haberlerini de güncel olarak takip edebilirsiniz. 2021 Sonu istatistiklerine göre; Burdur ilinin nüfusu: 273.716'dır. Bu nüfusun %73,79'u şehirlerde yaşamaktadır. Burdur İlinin yüzölçümü 7.175 km2'dir. İlde km2'ye 38 kişi düşmektedir. (Bu sayı Burdur merkezde 75’dir.) 2021 Yıl sonunda Burdur'da yıllık nüfus artış oranı % 2,48'dir. Burdur Nüfus artış oranı en yüksek ve en düşük ilçeler: Burdur Merkez ilçe(% 4,65)- Kemer(-% 4,12) 04 Şubat 2022 TÜİK verilerine göre merkez ilçeyle beraber 11 İlçe, 15 belediye, bu belediyelerde 127 mahalle ve ayrıca 185 köy vardır.

Isparta Kaza haberleri

Güncel olarak sitemiz de en hızlı şekilde yayınlanmaktadır. Isparta'da son dakika kaza haberleri ve son dakika haberler için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Antalya kaza haberleri

Yerel son dakika Antalya haberlerini sitemizde bulabilir, son dakika Antalya haberlerinden ve gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

Afyon kaza haberleri

Sitemizde günlük ve güncel olarak yayınlanmakta, Afyon'da son dakika güncel haberler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.