BUCAK’IN GÜZİDE İŞ MERKEZİNDE HER BÜTÇEYE UYGUN FİYATLARLA

BUCAK’IN GÜZİDE İŞ MERKEZİNDE HER BÜTÇEYE UYGUN FİYATLARLA

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam

Bucak Merkezde bulunan görkemiyle göz kamaştıran Akıncı İş Merkezi’ndeki lüks dükkan ve daireler yeni sahiplerini bekliyor.Akıncı İş Merkezi zemin katında 6 adet dükkan ve 62 Bağımsız bölümden oluşan Bucak’ın güzide caddesi üzerine yapılmıştır. Hem Cumhuriyet Caddesi üzerinden hem de arka sokağından olmak üzere 2 adet girişi bulunmaktadır. Akıncı İş Merkezi Sahibi İş Adamı Ayhan Peşman: “Bucak’a prestij katan Akıncı İş Merkezi’nde “Rüya gibi dükkan ve daireler” arayanların özlemlerini giderecektir. Bucak’ta böyle bir bina daha yok” dedi. Kendisine müteahhit diye hitap edilmesinden hoşlanmayan İş  Adamı Ayhan Peşman : “Ben müteahhit değilim, esnafım, müteahhit her şeyi birinci sınıf yapmaz. Biz her şeyi birinci sınıf yaptık.” dedi.

Akıncı İş Merkezi hakkında bilgi veren İş Adamı Ayhan Peşman, “Antalya merkezde demir ticareti ile uğraşıyorum. Bir vesile ile Bucak’a geldik. Bucak’ın merkezinde Cumhuriyet Caddesinde çok güzel bir yatırım yaptık. Yapılan işte, malzemede, kalitede de her şey birinci sınıf. Akıncı İş Merkezi konum olarak da Bucak’ın merkezinde bütün kurumlara yakın mesafede bulunmaktadır. İş Merkezimizde Ofisler, daireler, dükkanlarımız bulunmaktadır. Seramiğinden boyasına, Spotundan ledine, kapılarından doğramalarına her şey birinci sınıf olarak tasarlandı. Bucak’a güzel bir eser kazandırdığımızı düşünüyoruz.” dedi.
Satılık dükkan ve daireler hakkında teknik bilgileri paylaşan İş Adamı Ayhan Peşman, “Arkada hem daire hem ofis olarak kullanabileceğimiz 105 metrekarelik dairelerimiz var. Panjurlarımız antrasit gri doğramalardan yapıldı. Buna ek olarak dairelerimizde elektrikli otomatik Panjurlar var, Dairelerimizin hepsi yerden ısıtmalı ve 105 metrekaredir. 60 metrekareden, 90 metrekareye kadar ofislerimiz var.  Binamızın iki tarafı bitişik olmasına rağmen karanlık bir dairemiz bulunmamaktadır, her alan aydınlıktır. Cumhuriyet Caddesine bakan bir adet 180 metrekarelik dubleks dairemiz var. Dubleks dairimizin her katında lavabo, banyo ve mutfağı mevcuttur. Zaten binaya girdiğiniz zaman bir otel konseptinde gergi tapanlarıyla koridorlarıyla her şeyleri birinci sınıf inşallah Bucaklılardan böyle hayırlı talepler bekliyoruz, Akıncı İş Merkezimizde, toplam dükkanlarla dahil 62 bağımsız bölüm var, 31 tanesi mülk sahiplerine ait,  31 tane bana aitti ve 12 tanesi satıldı. 3 dükkan, 4 daire ve 11 adet ofis sahiplerini bekliyor. Cumhuriyet Caddesinde hem arka tarafından hem ön tarafından girişler var. Otopark sıkıntısı yok.  Antalya merkezde de Yüzüncü Yıl Caddesinde Varlık Mahallesinde şu anda da bir inşaat bitirmek üzereyim. Orada 18-19 daire var” şeklinde konuştu.
Müşterilerinin memnuniyetini de dile getiren İş Adamı Ayhan Peşman, “ Müşterilerimiz satın aldıkları dükkan ve dairelerden memnuniyetleri bizlere sık sık dile getiriyor ve onların memnuniyeti bizim için en büyük teşekkürdür ” ifadelerini kullandı.

Fazilet Metal İnşaat

Ayhan Peşman 

0 532 308 28 58

 

 

Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • YENİ
  • YORUM
AYASOFYA KARARINI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İMZALADI MİLLETVEKİLLERİ DUYURDU

AYASOFYA KARARINI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İMZALADI MİLLETVEKİLLERİ DUYURDU

10 Temmuz 2020, AYASOFYA KARARINI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İMZALADI MİLLETVEKİLLERİ DUYURDU için yorumlar kapalı
AYASOFYA’NIN CAMİ OLMASININ ÖNÜNDE HİÇBİR ENGEL KALMADI

AYASOFYA’NIN CAMİ OLMASININ ÖNÜNDE HİÇBİR ENGEL KALMADI

10 Temmuz 2020, AYASOFYA’NIN CAMİ OLMASININ ÖNÜNDE HİÇBİR ENGEL KALMADI için yorumlar kapalı

BURDUR GÖLHİSAR YEŞİLOVA ÇAVDIR BUCAK’TA ELEKTRİK KESİNTİSİ

10 Temmuz 2020, BURDUR GÖLHİSAR YEŞİLOVA ÇAVDIR BUCAK’TA ELEKTRİK KESİNTİSİ için yorumlar kapalı
Süt Sığırcılığı İşletmeleri Standartlarının Değerlendirmesi Süreci Tefenni İlçesinde Devam Ediyor

Süt Sığırcılığı İşletmeleri Standartlarının Değerlendirmesi Süreci Tefenni İlçesinde Devam Ediyor

10 Temmuz 2020, Süt Sığırcılığı İşletmeleri Standartlarının Değerlendirmesi Süreci Tefenni İlçesinde Devam Ediyor için yorumlar kapalı
TACEDDİN AKBAŞ YAZDI BİNALİ YILDIRIM  BAŞKAN ERDOĞAN’IN YARDIMCISI OLMALI

TACEDDİN AKBAŞ YAZDI BİNALİ YILDIRIM BAŞKAN ERDOĞAN’IN YARDIMCISI OLMALI

10 Temmuz 2020, TACEDDİN AKBAŞ YAZDI BİNALİ YILDIRIM BAŞKAN ERDOĞAN’IN YARDIMCISI OLMALI için yorumlar kapalı