• DOLAR
  5,9448
  %0,15
 • EURO
  6,5556
  %-0,17
 • ALTIN
  300,45
  %0,76
 • BIST
  7,7755
  %-0,22
BUCAK’TA BİR İLK ELİBOLLAR PERDE’DE ES PİLE DÖNEMİ

BUCAK’TA BİR İLK ELİBOLLAR PERDE’DE ES PİLE DÖNEMİ

-Elibollar Perde’de ES Pile Dönemi
-Elibollar Perde İşletme Sahibi Hilmi Elibol, “Kadınların son zamanlarda ilgisini çeken perde modellerinden biri de es pile perde modelleridir. Oldukça kullanışlı ve şık tasarımların ön plana çıkmasını sağlayan bu perde modelleri, aynı zamanda ortamların sıra dışı bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olur” dedi.

Elibollar Perde İşletme Sahibi Hilmi Elibol, Bucak’ta bir ilke imza atarak, ortamların ihtişamlı görünüme kavuşmasına yardımcı olan ES pile perde modelleri satışına başladıklarını müjdeledi.
Pile dikim devrinin bittiğini ve kadınların artık ES pileyi tercih edeceğini ifade eden Hilmi Elibol, “Elibollar Perde olarak, bildiğimiz pile dönemini bitirerek, ES pile dönemini başlatıyoruz. Şık görüntüsü ile kadınları memnun edecek ES pileli perdelere mağazamızdan ulaşabilirsiniz” dedi.
ES PİLE NEDİR?
ES Pile hakkında detaylı bilgi veren Hilmi Elibol, “Kadınların son zamanlarda ilgisini çeken perde modellerinden biri de es pile perde modelleridir. Oldukça kullanışlı ve şık tasarımların ön plana çıkmasını sağlayan bu perde modelleri, aynı zamanda ortamların sıra dışı bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olur. Bunun yanında farklı renk ve desenlerde üretilebilen modeller, geniş ürün yelpazesi ile şu sıralar revaçta olan perdeler arasında yer alıyor. Es pile perde, s pile şeklinde tanımlamalara sahip olan bu perde modelleri, kullanışlı mekanizmaları ev bunun yanında şık görüntüleri ile dikkat çeken modellerden biri olmaktadır. Özel bir dikim aşamasına sahip olan modellerde, birbirinden farklı renklerin yer alabildiğini ve bunun yanında değişik tasarımların ön plana çıkabildiğini söylemek mümkündür. Evlerin en anlamlı parçalarından biri olan perdeler, es pile modelleriyle de son dönemlerde oldukça büyük ilgi görmektedir. Şık ve zarif görüntülerin oluşmasına yardımcı olan modeller, aynı zamanda fonksiyonel özellikleri ile tercih edilmektedir. Es pile perdeleri tercih edenlerin dikkat etmesi gereken birtakım hususlar bulunur. Bunlara dikkat ederek daha ihtişamlı yapıda perdelere sahip olmak mümkündür” açıklamasında bulundu.

ELİBOLLAR HOME COLLECTİON

Tel:0 533 708 3885

Adres: Süleyman Demirel Bulv. Lukoil karşısı BUCAK-BURDUR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • BU AY ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUM
BUCAK VEFAT MÜMİNE TOPALAK

BUCAK VEFAT MÜMİNE TOPALAK

25 Ocak 2020, BUCAK VEFAT MÜMİNE TOPALAK için yorumlar kapalı
HAVA AMBULANS ACİL İNİŞ YAPTI AMA

HAVA AMBULANS ACİL İNİŞ YAPTI AMA

25 Ocak 2020, HAVA AMBULANS ACİL İNİŞ YAPTI AMA için yorumlar kapalı
Cumhurbaşkanlığı Uyardı: Deprem Yardımı Yapacakların Dikkatine !

Cumhurbaşkanlığı Uyardı: Deprem Yardımı Yapacakların Dikkatine !

25 Ocak 2020, Cumhurbaşkanlığı Uyardı: Deprem Yardımı Yapacakların Dikkatine ! için yorumlar kapalı
BEKÇİLERİ YETKİSİZLEŞTİRMEYELİM ÇÖPÇÜLERİ ETKİSİZLEŞTİRMEYELİM

BEKÇİLERİ YETKİSİZLEŞTİRMEYELİM ÇÖPÇÜLERİ ETKİSİZLEŞTİRMEYELİM

25 Ocak 2020, BEKÇİLERİ YETKİSİZLEŞTİRMEYELİM ÇÖPÇÜLERİ ETKİSİZLEŞTİRMEYELİM için yorumlar kapalı
BURDUR VEFAT EMRE TAŞÇI

BURDUR VEFAT EMRE TAŞÇI

25 Ocak 2020, BURDUR VEFAT EMRE TAŞÇI için yorumlar kapalı