BURDUR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE 12. SINIFLARIN MEZUNİYET COŞKUSU

BURDUR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE 12. SINIFLARIN MEZUNİYET COŞKUSU

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam

BURDUR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE 12. SINIFLARIN MEZUNİYET COŞKUSU
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MEZUNİYET TÖRENİNİ COŞKUYLA KUTLADI!
ONLINE ORTAMDA “LİSEYE VEDA, ÜNİVERSİTEYE MERHABA!” DEDİLER!
Burdur Bahçeşehir Koleji Anadolu ve Fen Lisesi 12. sınıf öğrencilerini, velilerini ve öğretmenlerini temsilen Burdur Bahçeşehir Koleji Kültür Merkezi’nde coşkulu bir mezuniyet töreni yapıldı. Tören sırasında canlı yayın bağlantısı kurularak mezuniyet heyecanı tüm öğrenci ve velilerle paylaşıldı.
Bu yıl dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle öğrenciler mezuniyet törenine online ortamda katıldılar. Coşkulu bir ortamda gerçekleşen mezuniyet törenine, eğitimlerini Burdur Bahçeşehir Koleji Anadolu ve Fen Lisesi bünyesinde başarıyla tamamlayarak üniversite serüvenine ilk adımlarını atmaya hazırlanan 12. sınıf öğrencileri, öğrencilerin aileleri ve lise branş öğretmenleri katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan mezuniyet töreni, Burdur Bahçeşehir Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Hasan KELEŞ’in, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem DAĞ’ın ve Bahçeşehir Koleji & Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin YÜCEL’in konuşmalarıyla devam etti. Mezuniyet Andı’nın okunmasıyla ve lise branş öğretmenlerinin tek tek mezun öğrencilerin isimlerini okuyarak iyi dileklerde bulunmasıyla devam eden törende, bayrak-sancak devir teslimi ve derece yapan öğrencilerin yaş kütüğüne isimliklerini çakmasıyla unutulmaz dakikalar yaşandı. Tören sırasında üstün başarı gösteren öğrencilere plaket takdimi gerçekleştirildi. Tören, 10’dan geriye sayılması ve mezuniyet keplerinin canlı yayında havaya atılmasıyla sona erdi.
Yapılan online mezuniyet töreniyle ilgili konuşan Burdur Bahçeşehir Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Hasan KELEŞ: “Bugün dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu zor durumu göz önünde bulundurarak, Anadolu ve Fen Lisesi 12. sınıf öğrencilerimizi gururla üniversiteye uğurlarken hepimiz bir ilki yaşadık. Online ortamda düzenlenen mezuniyet törenimizde öğrencilerimizin mezuniyet heyecanını öğretmenlerimiz ve değerli velilerimizle birlikte paylaşmanın mutluluğu içindeyiz. Tüm çocuklarımıza üniversite yaşamlarında başarılarla dolu yıllar geçirmelerini temenni ediyor, iyi tatiller diliyoruz. Bu vesileyle bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli velilerimize ve fedakâr öğretmenlerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz. Yolunuz daima açık olsun sevgili öğrencilerimiz.” dedi.

Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • YENİ
  • YORUM
GÖLHİSAR VEFAT AKİF IŞIK

GÖLHİSAR VEFAT AKİF IŞIK

7 Temmuz 2020, GÖLHİSAR VEFAT AKİF IŞIK için yorumlar kapalı
TEFENNİ’DE KORONA VİRÜS VAKASI

TEFENNİ’DE KORONA VİRÜS VAKASI

7 Temmuz 2020, TEFENNİ’DE KORONA VİRÜS VAKASI için yorumlar kapalı
BUCAK’TA İLK TESTİ POZİTİF GELMİŞTİ YENİDEN TEST YAPILDI

BUCAK’TA İLK TESTİ POZİTİF GELMİŞTİ YENİDEN TEST YAPILDI

7 Temmuz 2020, BUCAK’TA İLK TESTİ POZİTİF GELMİŞTİ YENİDEN TEST YAPILDI için yorumlar kapalı
BUCAK’TA BU DA YAŞANDI VİDEO MONTAJ İLE ŞANTAJ YAPTILAR

BUCAK’TA BU DA YAŞANDI VİDEO MONTAJ İLE ŞANTAJ YAPTILAR

7 Temmuz 2020, BUCAK’TA BU DA YAŞANDI VİDEO MONTAJ İLE ŞANTAJ YAPTILAR için yorumlar kapalı
BUCAK BELEDİYESİNE İŞÇİ ALIMI YAPILACAK  İŞTE SON BAŞVURU TARİHİ VE ŞARTLARI

BUCAK BELEDİYESİNE İŞÇİ ALIMI YAPILACAK İŞTE SON BAŞVURU TARİHİ VE ŞARTLARI

7 Temmuz 2020, BUCAK BELEDİYESİNE İŞÇİ ALIMI YAPILACAK İŞTE SON BAŞVURU TARİHİ VE ŞARTLARI için yorumlar kapalı