Burdur’da Muhtarlar Günü Kutlandı

Burdur’da Muhtarlar Günü Kutlandı

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Vali Hasan Şıldak, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Merkeze bağlı köy ve mahalle muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi.
Göl Polis Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde düzenlenen programa başta Vali Hasan Şıldak olmak üzere, Milletvekili Yasin Uğur, Milletvekili Mehmet Göker, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Jandarma Komutan Vekili J. Alb. Mehmet Çelik,  İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, bazı kurum müdürleri, Merkez İl Genel Meclisi Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Aktaş, Merkeze bağlı köy ve mahalle muhtarları katıldılar.
Düzenlenen kahvaltının sonunda Vali Şıldak, Milletvekili Uğur ve Milletvekili Göker konuşma yaptılar.
Vali Şıldak programda yaptığı konuşmada; “Böyle zamanlarda bir araya gelmek, bir arada olmak çok önemli. Biz muhtarlar gününü kutlamak için gerçek gününü, 19 Ekim gününü tercih ettik. Hafta içi başka bir günde yapabilirdik ama her şey vakti zamanında anlamlı ve değerlidir.
Muhtarlarımıza, devletimizin bütün kademeleriyle, tüm mercileriyle, başta Sayın Cumhurbaşkanımızdan başlayan ilgi alaka ve ehemmiyet verme hususunda üst seviyede olduğunu söylemek istiyorum. Bütün bu ilgi vatandaşımızla doğrudan bağlantılı olmanızdan kaynaklanıyor. Yani siz çok önemli bir görevi ifa ediyorsunuz. Vatandaşımızın, devlete, kamu kurum ve kuruluşlarına ulaşan sesi, kulağı, eli, ayağısınız. Bu manada sizlere biz de Burdur ölçeğinde imkanlarımızla destek olmaya, kapımızı açık tutmaya özel önem veriyoruz.
Biliyorsunuz bir süredir bir uygulamamız devam ediyor. Her Salı günü muhtarlarımız ve vatandaşlarımız rendevu almadan doğrudan gelip görüşebiliyorlar. Bunun büyük bir kolaylık, büyük bir iletişim imkanı sağladığını hep beraber görüyoruz. Biz de muhtarlarımızdan vatandaşlarımızın tamamını kucaklamalarını, eşit ve adil hizmet için çaba göstermelerini istiyoruz” dedi.
Programın sonunda Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen program için bütün muhtarlar adına teşekkür eden Muhtarlar Derneği Başkanı Aktaş, Vali Şıldak’a çiçek takdimde bulundu.
Günün anısına fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.

Reklam Reklam Reklam Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • YENİ
  • YORUM
SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ İLK İKİ GÜNÜNDE İL GENELİNDE UYGULANAN İDARİ YAPTIRIMLAR

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ İLK İKİ GÜNÜNDE İL GENELİNDE UYGULANAN İDARİ YAPTIRIMLAR

25 Mayıs 2020, SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ İLK İKİ GÜNÜNDE İL GENELİNDE UYGULANAN İDARİ YAPTIRIMLAR için yorumlar kapalı
14 GÜN SONRA YOLLAR AÇILDI

14 GÜN SONRA YOLLAR AÇILDI

25 Mayıs 2020, 14 GÜN SONRA YOLLAR AÇILDI için yorumlar kapalı
BUCAK’TA LUKOİL MARKET BAYRAM BOYUNCA HİZMETİNİZDE

BUCAK’TA LUKOİL MARKET BAYRAM BOYUNCA HİZMETİNİZDE

24 Mayıs 2020, BUCAK’TA LUKOİL MARKET BAYRAM BOYUNCA HİZMETİNİZDE için yorumlar kapalı
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK’TEN ANLAMLI İLAHİ

MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK’TEN ANLAMLI İLAHİ

24 Mayıs 2020, MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK’TEN ANLAMLI İLAHİ için yorumlar kapalı
BUCAK’TAKİ BAYRAM SESSİZLİĞİ DRONE İLE İŞTE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

BUCAK’TAKİ BAYRAM SESSİZLİĞİ DRONE İLE İŞTE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

24 Mayıs 2020, BUCAK’TAKİ BAYRAM SESSİZLİĞİ DRONE İLE İŞTE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ için yorumlar kapalı