Antalya

Emre Çağlar Dünya Evine Girdi

Antalya Emlakçılar ve Oto Galericiler ve İş takipçileri Odası Başkanı İsmail Çağlar’ın oğlu Emre Çağlar dünya evine girdi.

Emre Çağlar Dünya Evine Girdi

EMRE ÇAGLAR DÜNYA EVİNE GİRDİ

Antalya Emlakçılar ve Oto Galericiler ve İş takipçileri Odası Başkanı İsmail Çağlar’ın oğlu Emre Çağlar dünya evine girdi. 14 Ağustos 2023 Antalya Emlakçılar ve Oto Galericiler ve İş takipçileri Odası Başkanı İsmail Çağlar’ın oğlu Emre Çağlar dünya evine girdi. Emre Çağlar 12.08.2023 tarihinde Ostima düğün salonunda düzenlenen düğünle, Antalya’da saygın bir isim olan Mustafa Aydemir’in Kızı Gizem Aydemir ile hayatını birleştirdi. Düğünde adeta şıklık yarışı var gibiydi. Düğüne katılanlar arasında, Antalya’nın tanınmış iş insanları ve siyasetin önde gelen isimleri vardı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adlıhan dere, oda başkanları, dernek başkanları ve Antalya tanınmış ünlü Emlakçı ve galericiler’in katıldığı düğün eğlenceli bir şekilde geçti. İsmail Çağlar ise yayınladığı mesajda, düğüne katılanlara teşekkür etmeyi ihmal etmedi. İşte o mesaj; Öncelikle, Yılardır birlikte yol yürüdüğüm ve yürümeye de devam edeceğim çok değerli Meslektaşlarıma, Esnaf camiamıza bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadıkları için minnettarım,ayrı ayrı teşekkür ediyorum . Düğünümüze katılarak, Mutluluğumuza ortak olan ; Vekilimiz : Cavit ARI, Akdeniz Belediyeler Birliği Kepez Belediye Başkanımız Av.Hakan TÜTÜNCÜ, Muratpaşa Belediye Başkanımız Av.Ümit UYSAL, Aksu Belediye Başkanımız Halil ŞAHİN, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanımız Adlıhan DERE, Türkiye’mizin Güzel şehirlerinin Emlakçılar ve Oto Galericiler Odası Başkanları, Emniyet teşkilatımız, Tüm siyasi parti il başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz, Antalyamızın Oda ve Kooperatif Başkanları, Meclis üyelerimiz, Muhtarlarımız, Dostlarım, Kardeşlerim, Akrabalarım, Tüm küçük ve büyüklerim, Basınımızın güzide temsilcileri ve ismini sayamadığımız bir çok dostumuz,Kıymetli misafirlerimiz hepinizin ayağına yüreğine sağlık. Ayrıca yanımızda bulunamayıp kalplerinin bizimle olduğunu belirten gerek telgraflarıyla, gerek çelenk göndererek, gerek arayarak, gerekse sosyal medya üzerinden tebriklerini ileten tüm dostlara ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum… RABBİM DOST EKSİKLİĞİ GÖSTERMESİN, BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Yılbaşı öncesi ikinci el otomobil piyasasında ’son dakika’ hareketliliği bekleniyor
İş Dünyası

Yılbaşı öncesi ikinci el otomobil piyasasında ’son dakika’ hareketliliği bekleniyor

Araç alacakların yeni yılda fiyatlara artış yapılacağı düşüncesine hakim olduğunu söyleyen Antalya Emlakçılar Oto Galericiler ve İş Takipçiler Odası Başkanı İsmail Çağlar, “Yılbaşına doğru hareketliliğin daha da yükseleceğini düşünüyorum.

Antalya Korkuteli Yelten'deki Tarhana Şenliğinde Kazanlar Dolusu Tarhana İkram edildi
Etkinlik

Antalya Korkuteli Yelten'deki Tarhana Şenliğinde Kazanlar Dolusu Tarhana İkram edildi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Vali Yardımcısı Yalçın Sezgin, Korkuteli’nin Yelten Mahallesi’nde bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen Tarhana Şenliği’ne katıldı.

Beğenilme Arzusunu Yönetmek: 5 İpucu
Yaşam

Beğenilme Arzusunu Yönetmek: 5 İpucu

Beğenilme arzusu, insanın doğasında olan doğal bir arzudur. Ancak, bu arzuyu sağlıklı bir şekilde yönetmek önemlidir. İşte beğenilme arzusunu yönetmene yardımcı olacak 5 ipucu.

Zorunlu Trafik Sigortası'nda Arz Sorunu Çözülecek
Bölgesel

Zorunlu Trafik Sigortası'nda Arz Sorunu Çözülecek

SEDDK, zorunlu trafik sigortasında poliçe kesilememesi sorununu çözmek amacıyla "Riskli Sigortalılar Havuzu" ve "Trafik Teklif Platformu" uygulamalarını hayata geçirdi. Bu uygulamalar ile birlikte, zorunlu trafik sigortası arz sorununun çözülmesi bekleniyor.

Kemer 'de Kazım Gül Spor Tesisleri’nde yenileme çalışmaları başlatıldı
Yerel Yönetim

Kemer 'de Kazım Gül Spor Tesisleri’nde yenileme çalışmaları başlatıldı

Süper Amatör Lig’de mücadele eden Kemer Belediye Spor’un maçlarını oynadığı Kazım Gül Spor Tesisleri’nde, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatıyla yenileme çalışmaları başlatıldı. Devamı haberimizde...

Başkan Böcek CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
Yaşam

Başkan Böcek CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Devamı haberimizde...