GÖLLER BÖLGESİ DERBİSİ EZELİ REKABET 0ĞUZHANSPOR-ISPARTASPOR

GÖLLER BÖLGESİ DERBİSİ EZELİ REKABET 0ĞUZHANSPOR-ISPARTASPOR

Reklam Reklam Reklam Reklam

GÖLLER BÖLGESİ DERBİSİ EZELİ REKABET
0ĞUZHANSPOR-ISPARTASPOR
Spor Toto Bal Liginde mücadele eden Bucak Belediyesi Oğuzhanspor 7.Grubun 8.Haftasında 10 Kasım Pazar Günü SAAT 14.00 DE Bucak İlçe Stadında ISPARTASPOR la karşılaşacaktır.
Sırasıyla Ortaca,Kestel,Yatağana Mağlub,Sarayönü ve Akşehir ile Berabere,Çal Ve Maküyü yenerek Ligde 8 Puanla 10. Sırada bulunan Bucak Belediyesi Oğuzhanspor 2.Haftadır Galib gelememenin acısını 1SPARTA maçında galib gelerek unutmak istiyor.Sezon Başında Yüksek Maliyetlerle Kurulan Ispartaporu yenerek 3 Puanı hanesine yazdırmak istiyor.Bundan sonra zorlu haftalar başlıyor.Zirvedeki takımlar birbirleri ile karşılaşacaktır.ZORLU BİR maç bizi bekliyor.Topun bir o kalede bir bu kalede olacağı bir maç izleyeceğiz.Ara vermeden Antremanlarına Sabah Akşam Günde 2 defa çıkan Oğuzhanspor Ispartaspora Galib gelerek,Evlerine eli boş göndermek istiyor.Kıran kırana gececek bir maç bizi bekliyor.12 Adam dediğimiz seyircimizin 90 dak. susmadan tezahürat etmesiyle ISPARTASPORU YENMEK İSTİYORUZ.Güvenlik tedbirlerinin çok sıkı olacağı maça Seyircilerimizin maç başlamadan önce gelmesi lazımdır.STADDA ERKEN YERİNİ ALMASI LAZIMDIR.
Her zaman yazdığım bir konuyu tekrarlayacağım.Bir Deplasman Otel,Otobüs,Yemek parasıyla en az 10.BİN TL yi buluyor.İş Adamlarımız.Esnaflarımız.müdürlerimiz,Memurlarımız,Avukatlarımız,Eczacilarımız.Sivil Toplum Örgütlerimiz,Siyasi Parti Yetkililerimiz ve Bucak Halkı Oğuzhanspora sahip çıkarlarsa çok sevineceğim.
Diğer bir konu Tam Bütce Görüşmelerinin yakın olduğu zamanda Stadımızın Eksikleri,Diğer eksiklerimiz Proğrama alınırsa vede yapılırsa çok sevineceğim.
Maça da Devlet Protokolünde olan herkesi davet ediyorum.Takımımızı sahipsiz bırakmayalım.3.Lig maçlarından güzel olan Bal Liginde olan musabakaları çok özleriz.
Ligde 11 Puanla 5. sırada olan Ispartasporda kırmızı kart cezalısı oyuncusu bu hafta maçta yoktur.Kırmızıyı Ereğli maçında gördü.
Ligimizin Burdurun 2.Takımı Olan Maküspor 10 Kasım Pazar Günü Ortacada Saat 14.00 de Ahmet Ateş Stadında,Ortaca Belediyesporla Karşılaşacaktır.Ligde 4 puanla 14.sıradadır.
MUSTAFA ÇAVDAR

Reklam Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • YENİ
  • YORUM
BAL VE SAL SONA ERDİ

BAL VE SAL SONA ERDİ

30 Haziran 2020, BAL VE SAL SONA ERDİ için yorumlar kapalı
YAZ KUR’AN KURSLARI BAŞLADI

YAZ KUR’AN KURSLARI BAŞLADI

30 Haziran 2020, YAZ KUR’AN KURSLARI BAŞLADI için yorumlar kapalı
BURDUR HACILAR KÖYÜNDE YANGIN

BURDUR HACILAR KÖYÜNDE YANGIN

30 Haziran 2020, BURDUR HACILAR KÖYÜNDE YANGIN için yorumlar kapalı
Bakan Koca Açıkladı İşte Bugünkü Vaka ve Can Kaybı

Bakan Koca Açıkladı İşte Bugünkü Vaka ve Can Kaybı

30 Haziran 2020, Bakan Koca Açıkladı İşte Bugünkü Vaka ve Can Kaybı için yorumlar kapalı
SALDA GÖLÜNÜN KORUYUCULARI ATLI JANDARMA TİMLERİ

SALDA GÖLÜNÜN KORUYUCULARI ATLI JANDARMA TİMLERİ

30 Haziran 2020, SALDA GÖLÜNÜN KORUYUCULARI ATLI JANDARMA TİMLERİ için yorumlar kapalı