Ak Parti Burdur Milletvekilleri İstanbul’daki Burdurlulardan Destek İstedi

“İSTANBULDAKİ BURDURLU HEMŞEHRİLERİMİZDE KADİRŞİNASTIR. YAPILAN HİZMETLERİ UNUTMAZ” “BİNALİ YILDIRIM’IN BURDUR’A EMEĞİ ÇOKTUR” İstanbul’daki Burdurlulara seslenen AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, “İstanbul’daki Burdurlu hemşerilerimiz bilsinler ki, Binali Yıldırım tüm görevlerinde Burdur’umuza güzel hizmetler yaparak, …

“İSTANBULDAKİ BURDURLU HEMŞEHRİLERİMİZDE KADİRŞİNASTIR. YAPILAN HİZMETLERİ UNUTMAZ”

“BİNALİ YILDIRIM’IN BURDUR’A EMEĞİ ÇOKTUR”

İstanbul’daki Burdurlulara seslenen AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, “İstanbul’daki Burdurlu hemşerilerimiz bilsinler ki, Binali Yıldırım tüm görevlerinde Burdur’umuza güzel hizmetler yaparak, yatırımların gerçekleşmesinde büyük destekler vermiştir” dediler.

AK Parti Burdur AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, 23 Haziran İstanbul seçimleri sebebiyle, İstanbul’da yaşayan Burdurlulardan, Binali Yıldırım için destek istedi.  Binali Yıldırım’ın AK Parti Hükümetleri dönemindeki tüm görevlerinde Burdur’da gerçekleştirilen yatırımlara büyük destekler verdiğini ve dev yatırımlar kazandırdığını hatırlatan AK Parti Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, yatırımları tek tek sıraladı.

Bayram Özçelik ve Yasin Uğur İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a Burdur’a yaptığı çalışmaları açıklayarak destek açıklamasında bulundular.

“BURDUR’UN BÖLÜNMÜŞ YOL ÇALIŞMALARINI BİZZAT TAKİP ETTİ”

Türkiye genelinde AK Partinin iktidara gelmesiyle başlayan bölünmüş yol çalışmalarında Burdur’un da dahil edilmesinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın büyük katkı sağladığını belirten Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, “AK Parti’mizin iktidara gelmesiyle Ülkemiz genelinde başlayan bölünmüş yol çalışmalarında Isparta İl sınırından Antalya İl sınırına kadar Burdur’umuz içerisindeki yolların yapılması ve bitirilmesini dönemin Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım bizzat birebir takip ederek, Burdurlu hemşerilerimizin hizmetine kazandırdı” sözlerine yer verdiler.

“BURDUR OTOGARININ ANAYOL GİRİŞLERİNİN YAPILMASI TALİMATINI VERDİ”

Burdur Merkez Şehirler Arası Otobüs Terminalinin yapılması ile birlikte, Terminal girişlerinin yapılması talimatını Binali Yıldırım tarafından verildiğini belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ 20 yıldır konuşulan Burdur şehirlerarası terminal binasının anayol bağlantı ve alt geçitleri Bakanımız Binali Yıldırım’ın talimatlarıyla 6.000.000.00 TL ödenekle Ulaştırma Bakanlığımızca gerçekleştirildi.” ifadelerini kullandılar.

“İSTASYON PARKIN KAZANDIRILMASINDA BÜYÜK KATKI SAĞLADI”

Burdur’a AK Parti Hükümetleri birçok yatırım gerçekleştirdiğini bu yatırımların önemli kısmına Binali Yıldırım’ın katkı sağladığını belirten Milletvekilleri Özçelik ve Uğur “ Burdur Merkezde 40 Yıl boyunca Askeri Gazino ve Parkı olarak kullanılan, şimdi ki İstasyon Parkın arsasının büyük kısmının Devlet Demir Yollarına ait olduğunun ortaya çıkmasıyla birlikte Burdur Belediyesine satılması için dönemin Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırımla yaptığımız görüşmeler sonrası sayın bakanımızın TCDD Genel Müdürlüğüne vermiş olduğu talimatlar sonrasında Burdur’umuza kazandırıldı. Bu alan İstasyon Parkı olarak Burdurlu hemşerilerimize hizmet vermektedir.” şeklinde ifade ettiler.

“İBECİK’İ ZİYARET ETTİ; 21 KM YOL YAPIMI TALİMATI VERDİ”

İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın Gölhisar ziyaretleri kapsamında İbecik’i de ziyaret ederek, 21 Km yolun yapımı talimatını verdiğini hatırlatan Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Binali Yıldırım’ın Ulaştırma Bakanlığı döneminde Burdur ziyaretleri kapsamında Gölhisar İlçemiz İbecik Köyümüzü de ziyaret ederek, şükür yemeğine katılmıştı. Yapılan ziyarette Binali Yıldırım Bakanımız İbecik yolunun genişletilmesi ve yeni güzergahın yapılması için talimat verdi. Bu talimat doğrultusunda 21 km. yol genişletilmesi, viraj ve tümsekler kaldırılarak yeni güzergahlar yapıldı.” diye aktardılar.

“BÖLÜNMÜŞ YOLLARIN SICAK ASFALT YAPILMASI”

Tüm Burdur Genelinde bölünmüş yol çalışmalarının yanı sıra sıcak asfaltlama yapımının da gerçekleştiğini de belirten Milletvekilleri Özçelik ve Uğur, “Burdur’daki bölünmüş yolların yapılması sonrası Burdur-Antalya güzergâhı ve Acıpayam-Çavdır-Söğüt-Korkuteli güzergahı ve Burdur-Çavdır güzergahına yapılan bazı kesimleri sıcak asfalt olarak yapılmıştır” ifadelerini kullandılar.

“ŞİRLEK YOLUNUN KAMULAŞTIRILMASI İLE BUCAK’IN GÖRÜNÜMÜ DEĞİŞTİ”

Binali Yıldırım’ın Bucak İlçesi ziyaretlerinde verdiği talimatlara değinen Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, “Binali Yıldırım’ın Bucak İlçesi ziyaretlerinde Ramazan Selen Bulvarında (Şirlek Yolu) incelemelerde bulunmuştu. Sayın Bakanımıza yolun dar olduğunu Bucak Belediyemizin bütçesinin genişletilmesi için kamulaştırmaya yetersiz olduğunu belirttik. Ulaştırma Bakanlığımızın (400.000.00) TL ödenek ayırması ile Şirlek yolunun kamulaştırma çalışmaları tamamlandı. Bu caddemizin asfaltlama çalışmalarını o ziyarette verilen talimatlarla gerçekleştirildi. Yine daha sonra ki yıllarda Kocaaliler yolundaki virajların kaldırılarak trafiğe uygun hale getirildi. Bu çalışmalarla Bucak İlçemizin giriş çehresi değişti” açıklamasında bulundular.

“DOSTLUK YOLU İÇİN ÇALIŞMALARI BAŞLATTI”

Burdur – Isparta Dostluk yolunun karayolları ağı içerisine alınmasını Binali Yıldırım tarafından verilen talimatla gerçekleştiğini belirten Milletvekilleri Özçelik ve Uğur “ Binali Yıldırım Bakanımız Burdur – Isparta dostluk yolunun yapılması için önce bu yolun karayolları ağı içerisine alınmasını sağlayarak, yeni projelendirilme çalışmalarını başlattı. Yeni yapılan projenin yapımın tamamlanmasıyla ihalesi gerçekleştirildi. Şimdi ise yol yapım çalışmaları süratle devam etmektedir” ifadelerini kaydettiler.

“ÇAVDIR İLÇEMİZİ ZİYARET EDEREK, ÇAVDIRLI HEMŞERİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ”

Yapılan çalışmaları bizzat incelemeye çalışan Binali Yıldırım Bakanımız Acıpayam-Çavdır-Söğüt- Korkuteli bölünmüş yol çalışmaları kapsamında Çavdır ilçesini ziyaret ettiğini belirten Burdur Milletvekilleri Özçelik ve Uğur “Bölünmüş yollardan en önce ve hızla yapılan Acıpayam-ÇAVDIR-SÖĞÜT-Korkuteli Bölünmüş yolundaki çalışmaları yerinde incelemek için gelen Bakanımız yol boyunca incelemelerde bulundu ve Çavdır İlçemizi ziyarette ederek, Çavdırlı hemşerilerimizin taleplerini dinleyerek gerekli talimatları verdi.” Açıklamasında bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın AK Parti Hükümetleri döneminde verdiği talimatlar ile kazandırılan yatırımları aktaran Milletvekili Özçelik ve Uğur şu bilgileri paylaştılar: “

“DİRMİL’E ÇEVRE YOLU YAPIMINI GERÇEKLEŞTİRİLDİ”

Binali Yıldırım’ın Ulaştırma Bakanlığı döneminde Dirmil ziyareti gerçekleştirdiğini belirten Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Sayın Bakanımızın Dirmil ziyaretlerinde İlçe içerisinden geçen Fethiye yolunun, Çevre Yolu olarak projesinin tamamlanarak, yatırıma alınması talimatını verdi. Dirmil Ovasını yüksekten gören seyirlik Çevre yolu tamamlanarak hemşerilerimizin hizmetine sunuldu.” Dediler.

“GÖLHİSAR ZİYARETİNDE ÇEVRE YOLU TALİMATI”

Binali Yıldırım’ın Gölhisar ilçesine birçok ulaşımda yatırım gerçekleştirdiğini belirten Burdur Milletvekilleri Özçelik ve Uğur “ İBB Başkan Adayımız Binali Yıldırım’ın Ulaştırma Bakanlığı döneminde Gölhisar İlçemiz ziyaretleri sırasında Hem Gölhisar çevre yolu hemde Yusufça çevre yolunun yapılması talimatları vermiştir. Yine daha sonra ki yıllarda yaptığımız görüşmeler neticesinde Bakanımız Yamadı Köprüsü genişletme, Çavdır – Gölhisar arası yolun yapımını sağlamıştır.” ifadelerini kullandılar.

“KARAMANLI ve TEFENNİ’YE ÇEVRE YOLLARI YAPILDI”

Binali  Yıldırım’ın Burdur’u en çok ziyaret eden Bakanlardan birisi olduğunu belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Binali Yıldırım Bakanımız Burdur’umuzun en çok ziyaret eden ve sorunları yerinde çözen Bakanlarımızdandı. Sayın Binali Yıldırım’ın Burdur ziyaretleri kapsamında Tefenni ve Karamanlı İlçelerimizi ziyarette bulunmuştuk. Ziyarette İlçelerimizin yollarını yerinde inceleyerek vermiş olduğu talimatlarla Hem Tefenni İlçemize, Hemde Karamanlı İlçemize çevre yollarının yapımı gerçekleştirildi.” sözlerine yer verdiler.

“BURDUR-ÇAVDIR BÖLÜNMÜŞ YOL YAPILMASI TALİMATINI VERDİ”

Burdur – Çavdır arasındaki yolun daha önce genişletilmiş yol olarak yapımı için çalışmaların başladığını, ancak Binali Yıldırım’ın ziyaretleri sonrası bölünmüş yol yapılmasını talimatlarının verildiğini belirten Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Burdur – Çavdır arasındaki yol yapılmak istendiğinde yolun genişletilmesi (A1 Standarttın da) olması planlanmıştı. Fakat Bakanımız BİNALİ YILDIRIM’ın Burdur ve Gölhisar ziyaretinde yolun genişletilmiş yol olarak değil, bölünmüş yol kapsamına alınması talimatını vermesiyle çalışmalara başlanıldı. Bu yolda çalışmalar hızla devam etmekte olup, Karaçal ve Suludere köprülerinin yıl sonuna doğru yapılaması için girişimlerimiz devam etmektedir. Yüklenici firmadan kaynaklanan sorunlar yaşanmış ve yolda gecikmeler yaşanmıştır. Genel Müdürlük düzeyinde girişimlerimizle 2020 Yılı sonunda yolun tamamının sorunlu bölgeler

kalmadan bitirilmesi sağlanacaktır.”açıklamasında bulundular.

“GÖLHİSAR ÇAMELİ YOLUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK”

Gölhisar İlçesi için önem arz eden Çameli yolunun yapımına başlanılacağını belirten Milletvekilleri Özçelik ve Uğur “Gölhisar-Çameli yolumuz Binali Yıldırım’ın Başbakanlığı döneminde keşif ve projelendirme çalışmaları yapılmış ve akabinde 2019 Yılı yatırım programına alınmıştır. Bu yıl sonuna doğru Gölhisar-Çameli yolunda imalatlara başlanması planlanmıştır.” Dediler.

“BURDUR-AĞLASUN YOLU YATIRIM PROGRAMINA ALINDI”

İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın Burdurla ilgili iletilen hiçbir projeyi geri çevirmediğini belirten Burdur Milletvekilleri Özçelik ve Uğur “  Çatak yolumuz uzun uğraşlarımız sonunda keşfi ve projesi yapılmış olup 2019 yılı yatırım programına alınmıştır ama ödenek ayrılmamıştı. Bu yolumuzun da bir an önce başlanması için girişimlerimiz devam etmektedir. Bu yolda da Başbakan olarak BİNALİ YILDIRIM’ın destekleri ve talimatları olmuştur. Yol Burdur ve AĞLASUN İlçesi ve köylerinin Burdur’a daha fazla gelmelerini sağlayacaktır.” açıklamasında bulundular.

“ÇAĞRI MERKEZİ İSTİHDAM SAĞLANDI”

Burdur’a Çağrı Merkezi Kurulması talimatının verdiğini belirten Burdur Milletvekilleri Özçelik ve Uğur  “ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde Ulaştırma Bakanımız Binali Yıldırım’la birlikte yaptığımız görüşme neticesinde Burdur’umuza Çağrı Merkezi Kurulması talimatını verdi. 300 Kişilik kurulan Çaprı Merkezi en iyi çalışan lokasyon olarak hizmet vermeye devam etmektedir.” şeklinde ifade ettiler.

“BUCAK’TA ÜST GEÇİTLER BİNALİ YILDIRIM’IN TALİMATLARIYLA YAPILDI”

Bucak İlçemizde birçok kazaya sebebiyet veren Sanayi ve Kahveler Kavşaklarına üst geçitlerin yapımı sürecinde bizzat yapım talimatını Binali Yıldırım’ın verdiğini belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “Bucak’ımızda Sanayi ve Kahveler Kavşaklarında kazalar ve trafik akışındaki sıkıntılar ile İlk önceleri alt geçitlerle çözülmek istendi ancak kavşak altındaki alt yapılar nedeniyle üst geçit yapılmasına karar verildi. Yol yapımı İBB Başkan Adayımız Binali Yıldırım her aşamada takibi ve talimatları ile gerçekleştirilmiştir.” açıklamasını yaptılar.

“YEŞİLOVA SALDA BELİNDE VİRAJLARIN KALDIRILMASI TALİMATINI VERDİ”

Binali Yıldırım hemen hemen her ilçede bir yatırımın olduğuna değinin Milletvekilleri Özçelik ve Uğur “ Yeşilova İlçemiz Salda Belinde, Yeşilova  Güney arası Salda yolundaki virajlarının kaldırılması için Bakanımız Binali Yıldırım talimat verdi ve keşif çalışmalarının tamamlanmasıyla projelendirme yapıldı. Bu yoldaki virajlar bir viraja düşürülerek yol yapımı gerçekleştirildi. Yolda bariyer çalışması da gerçekleştirildi.” dediler.

“ÇELTİKÇİ İLÇEMİZDE SICAK ASFALT VE YAYA ÜST GEÇİT YAPIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ”

Çeltikçi ilçesinde de yapılan çalışmalara değinen Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “Bakanımız takibi ile ÇELTİKÇİ İLÇEMİZ’de İlçe içerisinden geçişler ve sıcak asfalt ve özellikle yaşlılarımız ve öğrencilerimiz İçin yaya üst geçiti yapılarak hizmete sunulmuştur.” açıklamasını yaptılar.

“DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİNİ BURDUR’A KAZANDIRDI”

Binali Yıldırım’ın Diş Hekimliği Fakültesinin Burdur’a kazandırılmasını sağladığını belirten Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Mehmet Akif Ersoy Üniversitemize Diş Hekimliği Fakültesi Burdur ziyaretlerinde söz verip, yatırım programına aldıran ve inşaat yapım ödeneğini ayırttıran Binali Yıldırım’dır. Yine Binali Yıldırım TBMM Başkanlığı döneminde Burdur ziyaretlerinde bulunarak Diş Hekimliği Fakültemizin temelini atmıştır.”şeklinde ifade kullandılar.

“BİNALİ YILDIRIM BURDURLULARIN GÖNLÜNDE TAHT KURMUŞTUR”

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın tüm Burdur’da yapılan çalışmalarda emeğini olduğunu belirterek, Burdurluların gönlünde taht kurduğunu söyleyen Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “Burdurlu hemşerilerimiz kadirşinastır. Burdur’a kim hizmet ettiyse hakkını verir. Burdur Milletvekilleri olarak İstanbul’a büyük mega projeleri Binali Yıldırım’ın kazandıracağına inancımız sonsuzdur. Burdur’umuzda yapılan tüm çalışmalar ortadadır. İstanbul’daki Burdurlu hemşerilerimizin bilsinler ki Binali Yıldırım Burdur’a güzel hizmetler yaptı.  İstanbul’da yaşayan Burdurlu hemşerilerimizden 23 Haziran tarihinde yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde destekleri istiyoruz” dediler.

İSTANBUL’DA YAŞAYAN BURDURLULARDAN DESTEK İSTEDİLER

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, yaptıkları ortak açıklamada, 23 Haziran’da gerçekleştirilecek, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için, Binali Yıldırım’ın Burdur’a kazandırdığı yatırımları ve verdiği destekleri göz önünde bulundurarak, sandık başında tercihini yapmalarını istediler.

13 Haz 2019 - 00:00 Burdur- Gündem

Son bir ayda nnchaber.com sitesinde 493.021 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NNC Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NNC Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler NNC Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı NNC Haber değil haberi geçen ajanstır.Burdur Markaları

NNC Haber, Burdur ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (545) 870 1515
Reklam bilgi