Aksu Belediyesi Aralık ayı olağan meclis toplantısında Aksu’nun evladı olan başpehlivan Mehmet Yeşil Yeşil’e büyük bir vefa örneği sergilendi.
Serik Güreşleri'nde başpehlivanlık mücadelesini kazanan Yusuf Can Zeybek, Serik Güreşleri Ağası Veli Demir tarafından verilen elektrikli araç ödülünün sahibi oldu.
Antalya’da gerçekleştirilen 671. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri’nde başaltı finalinde birinci olarak Başpehlivan seçilen Seçkin Duman
Ağalık ihalesini geçen yılın Elmalı güreş ağası Hakan Çetin 14 milyon 7 bin TL’ye tekrar aldı.671. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri başpehlivanlığını final mücadelesinde Osman Kan’ı yenen Ali Gürbüz kazandı.
Bu yıl 671. düzenlenen Türkiye’nin en eski er meydanı Geleneksel Elmalı Yağlı Güreşleri devam ediyor. Biraz sonra ise final güreşleri başlayacak. 672 yağlı pehlivan ağa Hakan Çetin oldu.
Türk’ün İlk Er Meydanı’nda 671. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri başladı.
CW Enerji Türkiye yağlı güreş ligi kapsamında gerçekleştirilen Yunusemre 8. Yuntdağı Yağlı Güreşlerinde Başpehlivan Ali Gürbüz finalde İsmail Koç 'u yenerek birinci oldu.
Kırkpınar'dan daha eski olduğu belirtilen, 1352'den beri namlı pehlivanların kispet giydiği Tarihi Antalya Elmalı Yağlı Güreşleri bu yılda yapılacak. Güreş tutkunları şimdi Güreş tarihini merak ediyor. Peki, Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri ne zaman? Hangi Başpehlivanlar katılacak
Bursa Mustafakemalpaşa 347.Kabulbaba Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Cengizhan Şimşek oldu.
Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde daha önce 2 kez başpehlivanlığı kazanan Antalyalı Orhan Okulu, yeniden altın kemerin sahibi olmak için hazırlanıyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde mücadele eden başpehlivanlar yeni sezonda hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor.
Kumluca’da Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında bu yıl 24.sü düzenlenen yağlı güreşlerde İsmail Balaban başpehlivan oldu.
Kırkpınar 2022 Şampiyonu Başpehlivan Cengizhan Şimşek’in altın kemerinin ve kupasının iade edilmesine karar verildi
667. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşlerinde başpehlivan Ali Gürbüz oldu. Antalya'nın Elmalı ilçesinde düzenlenen 667. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşlerinde finalde İsmail Balaban ile güreşen son Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz başpehlivan oldu.
Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen Burdur Belediyesi 2. Yağlı Pehlivan Güreşleri, Serenler Oteli Çim Sahasında yapıldı.
Burdur'un Altınyayla ilçesinde bu yıl 32.si düzenlenen Altın Sipsi Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde, Ali Gürbüz başpehlivanlığı elde etti.
658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerininin finalinde Orhan Okulu'yu mağlup ederek son Kırkpınar Başpehlivanlığını ve Altın Kemeri kazanan Korkuteli'li Ali Gürbüz, bugün Korkuteli'de alışlarla karşılandı.