Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün yaz ve kış spor kurslarına katılan öğrenciler, spor disiplini ile tanışmanın yanında en mutlu günlerini birlikte geçirdikleri yeni arkadaşlar da ediniyor.
Yaz tatilini spor disiplininde geçiren Kepez Belediyesi Spor Kulübü kursiyerleri, aynı zamanda en mutlu günlerini yeni arkadaşlarıyla paylaşıyor.
Kepez ilçesinde ünlü Kazak ozanı Jambıl Jabayev’in isminin verildiği parka, Türk dünyasının ortak çalgısı dombranın anıtı törenle açıldı.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, mahalle muhtarlarının desteğiyle Türkiye’ye örnek olacak bir belediyecilik yapacaklarını söyledi.
Kepez Belediyesi, mobil araçlarla bilim, eğitim ve sağlık hizmetlerini vatandaşın ayağına götürüyor. Mobil Sağlık Merkezi, gezici kütüphane OKUBÜS ile Bilim Teknoloji Tırı farklı tarihlerde, üç ayrı noktada ilçe sakinlerine hizmet verecek.
Kepez Belediyesi, mobil araçlarla bilim, eğitim ve sağlık hizmetlerini vatandaşın ayağına götürüyor.
Kepez Belediyesi, Gülveren Mahallesi’nde uzun yıllar gecekondu işgali altında kalan ve imar planında park olan 1400 metrekarelik alanı yeşillendirdi.
Kepez Belediyesi, Gülveren Mahallesi’nde uzun yıllar gecekondu işgali altında kalan ve imar planında park olan 1400 metrekarelik alanı yeşillendirdi.
Kepez Belediyesinin, ünlü Kazak ozanı ve sözlü gelenek şiirinin ustası Jambıl Jabayev'in ismini verdiği parka, Türk halklarının geleneksel çalgısı dombranın anıtı dikildi.
Antalya’da Kepez ilçesi Habibler Mahallesi’nde yapımı tamamlanan yolda incelemelerde bulunan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, yolu ulaşıma açarak, bölgede 8 yıldır yaşanan çileyi ortadan kaldırdıklarını söyledi.
Kepez Belediyesinin, geleneksel hale gelen sünnet şöleninin kayıtları başladı. Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen aileler, 30 Temmuz’a kadar Belediye Sağlık Merkezine başvurarak kayıtlarını yaptırabilirler.
Kepez ilçesinde bu yıl 8 mahalle daha doğal gazla buluşuyor. 87 kilometre (km) dağıtım, 52 km servis hattı çalışmasıyla 16 bin konuda doğal gaz götürülecek.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, ilçe genelinde devam eden proje alanlarını gezerek incelemelerde bulundu.
Antalya’da Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün yaz spor okullarına katılan çocuklar, ilk derslerinde duruş eğitimi aldı.
Kepez Belediyesi’nin son başvuru tarihini 30 Haziran olarak duyurduğu sünnet kayıt başvuruları Temmuz ayında da devam edecek.
Kurban Bayramı öncesinde Kepez Belediyesi, çalışanlarının yüzünü güldürdü.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz adına, Başkan Yardımcısı Evrim Yalçın, bayram öncesi Uncalı Şehitliği’nde şehit aileleri ile bir araya geldi.
Öğrencilerin yaz tatillerini verimli geçirmeleri için 9 branşta ‘Yaz Spor Okulları' düzenleyen Kepez Belediyesi Spor Kulübü'ne yoğun talep var.
Yüzme kurslarındaki yetenekli çocuklardan kurulan Kepez Belediyesi Spor Kulübü U13 Sutopu Takımı, Türkiye’nin ilk 12 takımı arasında yer aldı.
Kepez Belediyesi, sünnet kayıtlarının başladığını duyurdu. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen aileler, Belediye Sağlık Merkezi’ne başvurarak kayıt yaptırabilecekler.
Kepez Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nü, Kent Ormanı'nda düzenlenen renkli ve anlamlı etkinliklerle kutladı.
Kepez Belediyesi bünyesinde ilçenin 6 noktasında faaliyet gösteren Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evlerinde mezuniyet heyecanı sürüyor.
Kepez Belediyesi bünyesinde hizmet veren Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevleri, yıl sonu etkinlikleriyle minik öğrencilerine unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.
Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi Psikologu Rüya Acar Yıldız, LGS ve YKS adaylarına ve ailelerine altın değerinde önemli tavsiyelerde bulundu.
Kepez Belediyesi, çevreye duyarlı projelere verdiği önemi bir kez daha ortaya koyarak, Doğa Koleji işbirliğinde anlamlı bir etkinliğe imza attı.
Kepez Belediyesi, Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergilerinde 2024 yılı birinci taksit ödemelerinin 31 Mayıs’ta sona ereceği uyarısında bulundu.
Kepez Belediyesi, Barış Mahallesi'nde atıl durumda olan bir alanı çocukların talebi üzerine imar uygulaması çalışmaları tamamlanıncaya kadar geçici süreliğine futbol spor sahasına dönüştürdü.
Antalya Yörük Türkmen Kültür ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği 9. Keşkek Şöleni, Varsak Kirişçiler Mesire alanında gerçekleştirildi. Şölene katılarak, Yörüklerin heyecanına ortak olan Kepez Belediyesi Başkan Vekili Prof. Dr. Refik Emre Altekin, kazanların başına geçerek misafirlere Anadolu’nun vazgeçilmez lezzeti keşkek dağıttı.
Kepez Belediyesi Başkan Vekili Prof. Dr. Refik Emre Altekin, ilçede 8 mahallede başlatılan doğal gaz çalışmaları kapsamında Hüsnü Karakaş Mahallesi’nde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.
Kepez Belediyesi’nin, Yükseköğretim Kurumları Sınavına(YKS) girecek öğrenciler için her yıl düzenlediği TYT ve AYT hazırlık kurslarının kayıtları başladı.
Kepez Belediyesi, hem yol açıyor hem de tasarruf sağlıyor. Yol inşasında oluşan kaya hafriyatı, aynı alanda kurulan şantiyede, mobil taş kırma makinesi konkasörle zemin kaplama malzemesine dönüştürülüyor.
Antalya Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü de, Başkan Mesut Kocagöz’ün sevgi mesajı kapsamında ilçeyi çiçeklerle süslüyor.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü cimnastik altyapısında yetişen 9 sporcu, ilçenin ilk ritmik cimnastikçileri olarak yarışmalara hazırlanıyor
Kepez Belediyesi bünyesinde hizmet veren Antalya Bilim Merkezi, Gökyüzü Gözlem Etkinliği düzenledi. Antalyalıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte katılımcılar, teleskopların 135 kat büyüttüğü gökyüzünde, Ay yüzeyindeki kraterleri detaylı bir şekilde gözlemleme imkanı buldu.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü çatısındaki Antalya’nın ilk kız ve erkek ragbi takımları, milli takımlara oyuncu göndermeye başladı.
Kepez Belediyesi bünyesinde hizmet veren Antalya Bilim Merkezi, Gökyüzü Gözlem Etkinliği düzenledi.
Kepez Belediyesi, yeni park yatırımlarıyla çocuklara hem yeşil bir şehirde büyüme hem de oyun aktivitelerini güvenli alanlarda yapma imkânı sunuyor.
Kepez Belediyesi, Ünsal Mahallesi’nde yapımı tamamlanan çok amaçlı butik spor salonunun çevresinde ağaçlandırma ve çimlendirme çalışmasıyla 1500 metrekare (m2) büyüklüğünde yeşil alan oluşturdu.
Kepez Belediyesi tarafından Anneler Günü dolayısıyla Dokuma Park’ta “Anne Çocuk El Ele” etkinliği düzenlendi.
Kepez Belediye Başkan Vekili Refik Emre Altekin, belediyenin bayan personellerinin Anneler Günü’nü kırmızı karanfillerle kutladı.
Antalya Kepez Belediye Meclisi, önceki yönetim döneminde açılan bazı davalardan dolayı belediyeye haciz yapılması işlemini kredi teminat mektubu ile çözdü.