Bursaspor'da yeni sezon hazırlıkları bugün yapılan idmanla devam etti.
2024-2025 Hentbol Sezonu Kadınlar ve Erkekler Süper Ligleri fikstürü, Ankara Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu’nda bugün çekildi.
Niğde Valiliği, Niğde Belediyesi ve Ahiler Kalkınma Ajansı destekleriyle organize edilen Aladağlar Sky Trail 2024 10 Ağustos'ta yapılacak.
Süleymanpaşa Belediyesi'nin Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte organize ettiği Minikler Jimnastik Şampiyonası başladı. Dokuz ilden 22 kulübün madalya mücadelesi verdiği şampiyona, iki gün sürecek.
Konya’nın merkez Karatay İlçe Belediyesi tarafından Ulubatlıhasan Mahallesi’ne kazandırılan ve Konya’nın en büyük kapalı tenis kortu özelliği bulunan ‘Karatay Belediyesi Kapalı Tenis Kortu’ hizmete açıldı.
Turgutlu Belediyesinin çocukların fiziksel ve sosyal açıdan gelişimlerine katkı sağlaması amacıyla başlattığı Yaz Spor Okullarında Turgutlulu çocuklar yaz dönemini sporla geçiriyorlar. Yaz Spor Okullarına kayıtlar ise devam ediyor.
Muğlaspor, son 2,5 sezondur Isparta 32 Spor forması giyen 30 yaşındaki orta saha-ön libero Cemal Kızılateş'i kadrosuna kattı.
Siyah -beyazlı takım eski kaptanları olan Vedat Okyar için kabri başında anma programı düzenledi.
Bu yıl 3'üncüsü düzenlen Mudanya Körfezi Yüzme Maratonu'nda sporcular 12 kilometrelik parkurda kulaç attı.
Antalyaspor, Al Khor ile yaptığı hazırlık maçında 2-1 mağlup oldu. Teknik Direktör Alex de Souza, yeni sezonda mücadeleci bir takım kurmayı hedeflediklerini söyledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Beşiktaş Teknik Direktörü Giovanni van Bronckhorst, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyerek, "Galatasaray maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Yeni sezona Süper Kupa’yla başlamak güzel olacaktır. Kupaya ulaşmaya çalışacağız" dedi.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü güreş takımı U13 Antalya Şampiyonası'nda 6 altın, 6 gümüş ve 3 bronz madalya kazandı.
Bayburt Özel İdarespor 2024-2025 sezonunda 3'üncü ligde, 3'üncü grupta mücadele edecek. 2024-2025 sezonu Türkiye Futbol Federasyonu 3'üncü lig sezonu, 8 Eylül 2024 tarihinde başlayacak ve ilk yarı 15 Aralık 2024 tarihinde sona erecek.
Antrenmanda girdiği ikili mücadeleyle yerde kalan Karşıyaka’nın yeni transferi Abdulkadir Öksüz’ün, ayağında açılma olduğu ve sekiz dikiş atıldığı öğrenildi.
Antalya'da Muratpaşa Belediyespor'un milli takıma seçilen 15 yaşındaki cimnastikçisi İrem Sırcan, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ı ziyaret etti.
Göztepe, Slovenya kampının ikinci maçında yarın Macaristan takımı Fehervar FC ile karşı karşıya gelecek.
İç transfer çalışmalarını sürdüren Erzurumspor, Süleyman Koç ve Göktuğ Bakırbaş’la yeniden anlaştı.
Yunusemre Belediyespor'un badmintoncuları, İstanbul'da düzenlenen Youth Open 2024 Uluslararası Badminton Turnuvası'nda madalyaları topladı.
Kayserispor Teknik Sorumlusu Burak Yılmaz, Samsunspor ile oynanan hazırlık maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Bizim kazanma alışkanlığımızı hazırlık maçlarıyla başlatmamız gerekiyor. Bunu ölçü olarak almıyoruz ama kaybetmek üzücü" dedi.
TFF 3. Lig ekiplerinden Pazarspor, 29 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Muhammet Emre Kalkan’ı renklerine bağladı.
Kahramankazan Belediyespor Kulübü Halter Takımı, Gençler Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası'nda Türkiye üçüncüsü oldu.
2024-2025 sezonu hazırlıklarına Burdur'da devam eden Antalyaspor, ilk hazırlık maçında Rusya'nın Akron Togliatti takımına 3-2 mağlup oldu. Detaylar haberimizde...
Elazığspor Kulübü, prim sözü verip ücretlerini yatırmayan isimler için bir açıklama yayımladı.
Konyaspor, sabah saatlerinde yaptığı antrenman ile Kayseri'deki ikinci etap kamp hazırlıklarını sürdürdü.
SPORIUM FitClub 4. yaşını kutluyor ve bu özel kutlama kapsamında 6 ay üyelik alana 6 ay hediye üyelik veriyor! Bu kaçırılmayacak fırsatı kaçırmayın.
Trendyol 1. Lig takımlarından Sakaryaspor, orta saha oyuncusu Fransız Rayane Aabid'i kadrosuna kattı.
Mersin Büyükşehir Belediyesince düzenlenen mahalleler arası 30 Ağustos Zafer Kupası Futbol Turnuvası başladı. 30 Ağustos'ta final maçlarının yapılacağı turnuvada 42 köy takımı mücadele ediyor.
2024 Copa America finalinde Arjantin, normal süresi 0-0 sona eren maçta Kolombiya'yı uzatmalarda 1-0 mağlup ederek şampiyon oldu.
Trendyol Süper Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un İtalya'da düzenleyeceği hazırlık kampı 'vize' engeline takıldı. İtalya Konsolosluğu'na tepki gösteren kulüp, kampı Bolu'da yapacaklarını duyurdu.
Trendyol Süper Lig'in yeni ekibi Göztepe, Slovenya kampında oynadığı ilk hazırlık maçında İngiltere takımı Charlton Athletic'e 3-1 mağlup oldu.
Manisa’da düzenlenen U13 Kadınlar ve Erkekler Türkiye Sutopu Şampiyonası sona erdi.
Göztepe, eski kalecisi Ekrem Kılıçarslan ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.
Beşiktaş'ın yeni transferi Gabriel Paulista, siyah-beyazlı camianın hak ettiği yerlere gelmesi için çaba sarf edeceğini dile getirerek, "Başarı için yüzde yüz hırsla savaşacağım" dedi.
TFF 3. Lig'de mücadele eden Balıkesirspor ilk transferlerini kaleci mevkiinde oynayan Doğukan Özçimen ve stoper Yiğit Epözdemir ile sözleşme imzalayarak yaptı. Geçen sezon kadroda olan Asım Hamzaçebi ile yeniden 1 yıllık sözleşme yeniledi.
Serdivan Belediyesi Yaz Spor Okulları ilk haftayı başarıyla geride bıraktı. Futbol, voleybol, basketbol ve jimnastik branşlarında ücretsiz eğitim imkanı sunan yaz spor okullarında çocukların, uzman eğitmenler gözetiminde spor yapmanın keyfini çıkarırken, aynı zamanda spor ahlakı ve disiplin kazanmaları da amaçlanıyor.
Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen 'Yaz Spor Okulları' için açılış töreni düzenlendi. Hasan Doğan Spor Tesislerinde yapılan tören, coşkulu bir katılımla gerçekleştirildi. Törende, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, veliler ve spor okullarına katılan çocuklar yer aldı.
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kadın Voleybol Takımı, 2024-2025 Voleybol sezonu öncesinde yaptığı transferlerle kadrosunu genişletmeye devam ediyor.
Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen U-12 Kızlar Basketbol yerel ligi müsabakaları sona erdi. Şampiyon Düzce Basket Spor Kulübü oldu.
Yunusemre Belediyespor'un yaz spor okullarında cimnastik branşı en çok ilgi gösterilen branşların başında geliyor. Kurslara akın eden çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyor.
Burdur'da Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu koordinesinde düzenlenen U-13 Ligi şampiyonu Bucak Çalışkanlar Spor Takımı oldu.