Patnos Belediyesi, Atatürk Mahallesi Dergah Caddesi’nde asfalt öncesi hazırlıklara başladı.
Çarmuzu Mahallesi'ndeki yol yenileme çalışmalarını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, Yeşilyurt’un yol standartlarını en üst seviyeye çıkarmak için büyük bir gayretle sahada çalıştıklarını söyledi.
Şehrin kuzeyinden güneyine eşit hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Nazilli Belediyesi ekipleri; Sümer Mahallesi 186 Sokak’ta başlattığı yol yenileme, bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı.
Başiskele Sahili'nde trafik akışını rahatlatmak amacıyla Körfez Mahallesi Cevher Dudayev Caddesi'nde üstyapı çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Serdivan’da özellikle son dönemde artan trafik yükünü hafifletmek için açtığı 1. Cadde güzergahında dolgu ve mekanik malzeme serimini de gerçekleştirerek sona doğru bir adım daha yaklaştı.
Merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan hizmetlerine devam eden Nizip Belediyesi, kırsal mahallerde başlatmış olduğu yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.
Aydın’ın Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin kent genelinde yürüttüğü kesintisiz yol yapım çalışmaları kapsamında, Davutlar Mahallesi’nde bulunan 6647’inci Sokak, kilit parke taşıyla kaplanmaya başladı.
Efeler Belediyesi, kırsal mahallelerin yollarında yaptığı çalışmalarla çiftçilerin en büyük giderlerinden olan akaryakıtta tasarruf yapmalarını sağlıyor.
Burdur Kemer Belediye Başkanı İsmail Asan ve Karayolları Genel Müdürü Ahmet Gülşen yol çalışmaları ile ilgili görüşmelerde bulundular.
Akkaya-Yeni otogar arasında başlatılan 4 şeritli yol, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları kapsamında Muğla Barosu ve AVM sapağı arasındaki yolda çalışmalar tamamlanarak trafiğe açıldı.
Burhaniye ilçesinde, yaklaşık iki ay önce başlanan Hastane Kavşağı düzenlemelerinde sona gelindi. Kavşağın 10 gün içinde bitirileceğini anlatan Atölye Şefi Fikret Tursun, bunun devamında da Pelitköy İçmeler kavşağı düzenlemesine başlanacağını kaydetti.
Esenyurt Belediyesinin asfalt ve kaldırım yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Arslanlı Mahallesi’ndeki 6 ayrı noktada yeni yol açma, bakım, onarım ve parke taşı döşeme çalışması başlattı.
Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Sırrın Mahallesinde yürüttüğü kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yeni yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyor.
Muğla Büyükşehir Belediyesi İl genelinde vatandaşların güvenli ve modern yollarda seyahat etmesi için birçok farklı noktada yol çalışmalarına devam ediyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalar bünyesinde, Huzurkent Mahallesi’nde bulunan, çiftçi ile üreticilerin sık kullandığı ve esnafın da yoğun olarak bulunduğu Atatürk Bulvarı yenilendi.
Karacabey Belediyesi tarafından başlatılan yol çalışmaları çerçevesinde, ilçe merkezi ve kırsalda Esentepe, Emirsultan, Gazi, Yenimahalle, Hürriyet ve Yenikaraağaç mahalleleri olmak üzere toplamda 2 bin 195 ton asfalt dökümü yapılırken, toplamda 15 konumda asfalt ve parke taş çalışmaları gerçekleştirildi.
Nazilli Belediyesi ekipleri, Prof. Muammer Aksoy Mahallesi 1111 Sokak ve çevresindeki 3 bin 500 metrekare alanda yol yenileme, bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı.
Çeltikçi Belediyesi, Burdur-Antalya karayolu kenarlarında tali yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmayla, karayolu kenarındaki tarım arazilerine ulaşım kolaylaşacak, ulaşım güvenliği artacak ve bölgenin tarımsal kalkınmasına katkıda bulunulacak.
Bilecik Valisi Şefik Aygöl, 16 yıl önce yapımına başlanan 37 kilometrelik Bilecik-Yenişehir yolunda sona gelindiği söyleyerek, yolun bu ay sonunda tamamının biteceğin müjdesini verdi.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır ve Elazığ arasında önemli bir bağlantı yolu olan Çukur-Üçocak yolunu yenileyerek hizmete sundu.
Van’da dünden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz etkiledi
Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Osmanlı Mahallesi’nde önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan Av. Mehmet Altun Ortaokulu’nda yapılan asfalt çalışmasını inceledi.
Bayburt Belediyesinden Kaleardı Mahallesi'ne sefer yapan dolmuşlar ile ilgili duyuru yapılarak Bent Köprüsü ile Kaleardı Mahallesi arasında devam eden çalışmalar nedeniyle ulaşımda mağduriyet yaşanmaması için bütün dolmuş seferleri bedelinin belediye tarafından karşılanacağı bildirildi.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Tomarza ilçe merkezide 15 milyon TL maliyetle toplam 5,5 kilometre uzunluğundaki yol ağında 8 bin 500 ton sıcak asfalt çalışması yaptı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, ilçede Sazak yolu üzerinde tamamlanan 1,2 kilometrelik bölümün açılışını gerçekleştirdi. Başkan Alagöz, yaptığı açıklamada, projenin söz verildiği gibi hayata geçirildiğini ve çalışmalara devam edeceklerini belirtti.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçede devam eden yeni yol çalışmalarını duyurarak, Alıgeriş Mevkii'nde yapılan 3 kilometrelik yolun yanı sıra su ve kanalizasyon altyapısının tamamlandığını açıkladı.
İlçede üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Battalgazi Belediyesi, Elmasuyu Mahallesi’nde bozulan yollarda bakım, onarım ve yama çalışması gerçekleştirdi.
Erenköy Mahallesi Ardıçtepe bölgesinde yeni bir yol genişletme çalışmasının yoğun bir şekilde devam ettiğini hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, yol çalışmalarını yerinde inceledi.
Bozüyük Devlet Hastanesi yolu üzerine yapılan kaldırım çalışmasının ardından hemen yanında başlatılan bisiklet yolu yapım çalışmaları devam ediyor.
Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde yaz mevsimi boyunca birçok bağlantı yolunu asfaltlayan ve Şükran Caddesi’nde hummalı bir alt yapı ve üst yapı çalışmalarını tamamlayan Melikgazi Belediyesi, Hulusi Akar Bulvarı’na kadar büyük bir hat olan 2,5 kilometre uzunluğunda 20 metre genişliğindeki Şükran Caddesi’ni ulaşıma açtı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi, tek aracın geçebildiği Gündoğmuş Pembelik Mahallesi yolunu genişleterek, stabilize çalışmalarını tamamladı. Devamı haberimizde..
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Yeni Mahalle ve Eşeler Mahallesi'nde yol çalışmalarının başladığını duyurdu.
Ordu Büyükşehir Belediyesi, 19 ilçede sürdürdüğü yol çalışmalarına devam ediyor.
Adana Büyükşehir Belediye Başkan Zeydan Karalar, “Durmadan, yılmadan çalıştık ve 2 milyon 651 bin ton asfalt döktük” dedi.
Ordu’nun Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, ilçe genelinde alt ve üstyapı çalışmalarının devam ettiğini, kış sezonuna hazırlandıklarını söyledi.
Bilecik Valiliği, Karasu Köprüsü ve Söğüt Kavşağı yolunu çalışmalardan dolayı bir süre trafiğe kapatıldığı duyurdu.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde devam eden yol imal ve bakım çalışmalarını inceleyerek, son durum hakkında bilgi aldı.
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in talimatlarıyla Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Alacakapı Mahallesi’nde stabilize yol çalışması yapıldı.
Bilecik’in Söğüt ilçesinde devam eden yol çalışmaları trafiğin akışını etkiledi.
Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, 2019 yılında göreve geldikleri günden bu güne kadar söz verdikleri gibi asfaltlanmadık yol, örülmedik kaldırım bırakmamak için çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade ederek, “Geçtiğimiz 4,5 yıl içinde Akdeniz’de toplam 110 bin ton sıcak asfalt kaplama, 2022 yılından bugüne dek 150 kilometre uzunluğunda soğuk asfalt serimi gerçekleştirdik” dedi.