• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • 31 Temmuz'a Kadar Sinema Biletleri Üzerinden Alınan Yüzde 10 Oranındaki Eğlence Vergisinin Oranı Da Sıfır Olarak Uygulanacak.

31 Temmuz'a Kadar Sinema Biletleri Üzerinden Alınan Yüzde 10 Oranındaki Eğlence Vergisinin Oranı Da Sıfır Olarak Uygulanacak.

Son dakika 31 Temmuz'a kadar sinema biletleri üzerinden alınan yüzde 10 oranındaki eğlence vergisinin oranı da sıfır olarak uygulanacak. haberleri ve 31 Temmuz'a kadar sinema biletleri üzerinden alınan yüzde 10 oranındaki eğlence vergisinin oranı da sıfır olarak uygulanacak. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. 31 Temmuz'a kadar sinema biletleri üzerinden alınan yüzde 10 oranındaki eğlence vergisinin oranı da sıfır olarak uygulanacak. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

31 Temmuz'a Kadar Sinema Biletleri Üzerinden Alınan Yüzde 10 Oranındaki Eğlence Vergisinin Oranı Da Sıfır Olarak Uygulanacak. Haberleri

KDV ve Kira Stopaj İndirimleri 2 Ay Uzatıldı

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından etkilenen ekonomik faaliyetlere destek sağlanması amacıyla çok sayıda hizmet kolunda katma değer vergis...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz