Hakkımızda
Bu kentin haber sitesi; NNC Haber

Size, bölgenin en güçlü haber sitesi olarak en iyi hizmeti verebilmek için tüm gayretimizle çalışmak için buradayız…
NNC Haber’in başlangıcı 20 Temmuz 2000’de kurulmuş olan Bucak Gündem Gazetesi olduğunu söyleyebiliriz.
Yerelden Genele diye çıktığımız bu yolda yazılı gazetemiz olan Bucak Gündem Gazetesi’ne ek olarak bölgede bulunan diğer ilçelerde de gündem gazetelerimizle çevre ilçelerde Burdur’a ve dışarıya hizmet etmeye çalıştık.
Yazılı basının internetin ilerleyişi ve yaygınlaşması ile eskisi kadar ön planda olmayacağını düşünen NNC Haber İmtiyaz Sahibi İbrahim Nanecioğlu, 2005 yılında İnternet ortamına giriş yaparak, bu çizgide ilerleme gayreti göstermiştir. 
İnternetin yaygınlaşacağı ön görüsü ile yola çıkan İbrahim Nanecioğlu, internet haberciliğinde ilerlemek için halkında desteği ile bölgede ses getiren bir haber sitesi olabilmek için zorluklarla mücadele ederek bugünlere geldi. 
Halka daha hızlı haber verebilmek, bölgede yaşanan olayları yalın ve doğru bir şekilde aktarabilmek için ilk günden bu yana haber sitemizi geliştirmek için maddi ve manevi olarak çalışmayı sürdürüyor.
NNC Haber, alışılmışın dışına çıkarak bugünden itibaren sizlere yeni içerik, yeni görsel düzen içinde sunulacak. Haberlerinin daha kolay takip edilebildiği, haberlerinin çok hızlı yenilenip, güncellendiği bir internet gazetesi bulacaksınız.
Eskiden yapılan yanlışların tekrarlanmaması için içerikleri en doğru şekilde aktarmak için yenilenen yüzüyle internet gazetemiz sizlerle
İnternet gazeteciliğinde hem bu kentte hem de genelde bir numara olmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşınca, kazanan da kentimiz olacaktır. Bundan hiç şüphemiz yok.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.