26 Ağustos 1996 tarihinde Burdur'un Bucak İlçesinde doğan Hülya Gümüş, İlköğretimini Bucak Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda, Ortaöğretimini Bucak Anadolu Lisesi'nde tamamladı.
Üniversite eğitimini ise Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde tamamlayan Gümüş, eğitim süreci ve sonrasında Aile İşletmelerine bağlı yöneticilik görevlerini üstlendi.
Bir çok farklı Sosyal sorumluluk projesinde yer alan Hülya Gümüş, Şubat 2020 tarihinden bu yana Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Bucak İlçe Başkanlığı görevini ifa etmekte olup Gençlerin ve Kadınların siyasette eşit temsilini sağlamak adına 28.Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Burdur 2. sıra Milletvekili Adayı oldu.
14 Aralık Perşembe günü Hülya Gümüş, 31 Mart 2024 yerel seçimleri için CHP'den Bucak Belediye Başkan adayı gösterildi. 31 Mart Pazar günü yapılan seçimlerde, oyların %40'ından fazlasını alan Hülya Gümüş, Bucak Belediye Başkanı oldu.
Bucak'ta Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda Türkiye-Hollanda maçı! 6 Temmuz Cumartesi günü saat 22:00'da milli coşkuyu hep birlikte yaşayalım! #bizimçocuklar #BucaktaEuro2024
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, belediye meclisi toplantısında taş duvar ve seyir terası yapımıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Bucaklılar, Türkiye Milli Takımı'nın Avusturya ile yapacağı kritik maç için Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya geliyor. Dev ekranda canlı yayınlanacak maçta milli coşku zirveye taşacak! #bizimçocuklar #BucaktaEuro2024
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'da kongre tamamlandı. Yapılan kongre ile Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor başkanı seçildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Türk Kadınlar Konseyi Dernek Başkanı Belgin Sevyurt ve dernek üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Umut Kaya konseriyle coşkulu bir şekilde kutlandı.
Burdur'un Bucak ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Detaylar haberimizde...
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü makamında ziyaret etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, İlçenin gururu Oğuzhanspor’a moral desteği vermek amacıyla bir yemek düzenledi.
Bucak Belediyesi tarafından ilçede yol bakım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Yol parke tamiratı, kaldırım parke ve bordür tamiratı, altyapı güçlendirme çalışmaları ve asfalt yama çalışmaları tamamlandı.
Bucak Belediyesi, Onaç ve Mehmet Akif Mahallelerinde kanalizasyon eksikliklerini tamamladı. Detaylar haberimizde...
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, ilçede yaşanan kuraklık nedeniyle su seviyelerinin düştüğünü ve yeni bir su kaynağı bulmak için çalışmaların devam ettiğini açıkladı.
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde Okul Yönetimi ve Okulun Banisi İş İnsanı Mehmet Cadıl tarafından her yıl organize edilen bahar etkinlikleri kapsamında kavurma şenliği düzenlendi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say ile seçim sonrası ziyaret edemediği Hülya Gümüş'ü makamında ziyaret etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş Engelliler Haftası'nda özel eğitimli öğrencilerle buluştu.
Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hülya Gümüş'e makam ziyareti gerçekleştirdiler.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucak Seyir Terası'nda incelemelerde bulunarak çalışmaların devam edeceğini söyledi. Seyir terası ile ilgili detaylar haberimizde.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Kademe Binasında birim müdürleri ve formenlerle bir araya geldi.
Burdur Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'e Gökyüzü Özel Bucak Koleji sahibi Yusuf Bütün ve ekibi ziyarette bulundu.
Burdur Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'e Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü Üst Kurul Üyesi Ercan Öztürk'ten nazik ziyaret.
Burdur'un Bucak ilçesinde serbest olarak çalışan Harita Mühendisleri ve Harita Teknikerleri Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.
Burdur Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'e Engelliler Derneği Başkanı Mehmet Öztop ve Yönetim Kurulu'ndan makam ziyareti.
Burdur Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'e Hikmet Tolunay Öğretim üyelerinden nazik ziyaretler.
Burdur Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'e ziyaretlerin ardı arkası kesilmiyor, ziyaretçilerini makamında ağırlamaya devam ediyor.
Burdur Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş makamında ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.
Burdur Bucak'ta he yıl gerçekleşen ''6 Mayıs Hıdırellez, Birlik Beraberlik ve Dayanışma Günü” etkinliği coşku ile kutlandı.
Burdur Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'e Bucak Servisçiler Kooperatifi Başkanı Fatih Yıldız ve Yönetimi'nden nazik ziyaretler.
Burdur 1. Amatör Küme play off grubunda oynanan son hafta maçlarıyla şampiyon belli oldu. Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, Gölhisarspor'un hükmen mağlubiyetiyle şampiyonluk kupasını havaya kaldırdı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nin geçmiş dönem il genel meclis üyesi Hakan Açar ve beraberindeki değerli misafirlerini ağırladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Ağlasun-Bucak-Çeltikçi Süt Üreticileri Birliği Başkanı Tahsin Baran'a ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, seçim sonrası pazar esnaflarına teşekkür ziyaretinde bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Hülya Gümüş 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla gerçekleşen kahvaltı etkinliğinde personelle bir araya geldi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Rize'de düzenlenecek olan Türkiye Finallerine katılacak olan Bucak Ertuğrul Gazi Ortaokulu satranç takımını ve nazik ziyaretlerinden dolayı öğrencilere, öğretmenlere, idarecilere ve okul aile birliğine teşekkür etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz'a gerçekleştirdiği nazik ziyaret için teşekkür etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yılmaz'a ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti .
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş artan sıcaklık ve içme suyunun azalmasıyla ilgili Bucaklı vatandaşlara çağrıda bulundu.
Çalıştaya, Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Kırklareli'nin Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, Burdur'un Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, ve CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Kılıç katıldı
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu 3 genç öğrenciye teslim etti. Detaylar haberimizde...
Antalya büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, CHP Genel Başkanı Özgür Özel,
Bucak Mahalle Muhtarları, Başkan Hülya Gümüş'ü ziyaret ederek ilçenin güncel durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi verdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek gerekli çalışmaları yapacağını belirtti.
Burdur Belediye Başkanı Hülya Gümüş, kendisini tebrik ziyaretine gelen Bucaklı muhtarları makamında konuk etti.