Hayırseverlerin Yaptıracağı Aile Sağlığı Merkezi’nin Temeli Atıldı

Hayırseverlerin Yaptıracağı Aile Sağlığı Merkezi’nin Temeli Atıldı

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam

Gölhisar ilçesinde hayırseverler tarafından yaptırılacak “Mustafa Eravcı Aile Sağlığı Merkezi’nin” temel atma töreni gerçekleştirildi.

Törene Burdur Valisi Hasan Şıldak, Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, Gölhisar Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, İl Jandarma Komutanı J. Alb Orhan Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Belediye Başkanları ve siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra İlçe protokolü ve halkın yer aldığı törende konuşan Vali Şıldak, hayırsever ailelere teşekkür ederek, yapılacak sağlık tesisinin Gölhisar İlçesine hayırlı olmasını diledi.

Vali Şıldak Temel Atma Töreninde yaptığı konuşmada; “Bugünkü buluşmamızın sebebi, aramızda bulunan, burada ön sırada oturan iki teyzemiz, Zeynep ve Ümmühan teyzemiz ve Mustafa amcamızın yaptıkları anlamlı bağış ve hayır girişimi. Üçüne de Allah razı olsun diyoruz, tebrik ediyoruz. Ön ayak olanlar var, bunu kanalize eden başta Mithat abiye, Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, bu özel girişimi Sağlık Müdürlüğü ile bu noktada buluşturdukları için teşekkür etmek istiyorum. İlçemizin bu müstesna mahallesinde ihtiyaç olan noktada Aile Sağlığı Merkezimizi vatandaşımızla çok kısa bir sürede buluşacak. Mustafa abiye daha işimiz bitmeyecek onunda sözünü istiyoruz burada. Veriyoruz değil mi? Aramızda konuştuklarımızı biliyoruz. Benden tamam gerisi gerisi Allah’tan diyor. Onu bir alkışlayalım hep beraber. Zaten ülke olarak bizim gücümüz, farkımız buradan geliyor. Hiçbir ülkede böyle bir ortam yok, yani vatandaşın bağış yapıp, arsa bağışlayıp, sağlık ocağı yaptırması , okul yaptırması,  bunlar olan şeyler değil. Bunlar bize özgü bizi biz yapan, Türkiye’yi Türkiye yapan, devletimizi güçlü kılan, milletimizi dimdik tutan bu aramızdaki ruh, bu şuur, bu bilinç işte. Suriyenin kuzeyinde olanları Milletvekillerimiz özetlediler ve olup biteni hep beraber görüyoruz. Büyük bir kararlılığın büyük bir iradenin ve Türk’ün gücünün bu topraklarda yazılmasını hep beraber gördük, izledik.  Orada ki şehitlerimizi rahmetle anıyoruz, Allah hepsine rahmet eylesin, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz ve Devletimizin bekası adına o topraklarda yürütülen mücadele burada da kalmayacak, güvenli bölge oluşup bundan sonrada Türkiye’mize Ülkemize yönelecek şer, terör belası o noktaya sokulmayacak. Ülkemizin güvende olması sağlanacak.

Sağlık tesisimizin hayırlı olmasını diliyoruz. İlçemiz ve ilimizdeki diğer noktalarda ki bu tür girişimlere örnek olmasını temenni ediyoruz. Bu sağlık ocağımızın yapılacağına ilişkin protokolü imzaladığımızda, aynı gün. Arkadaşlarımız hatırlayacaktır, Karamanlı ilçemizde de yine böyle bir hayırseverin girişiminin imza törenini icra etmiştik. Orada da kısa  sürede başlayacak. Hizmetler durmuyor, hükumetimiz çalışıyor, millet vekillerimizde yaptığı takiplerle her türlü mekanizma Burdur da en iyi şekilde işletiliyor ve insanımıza hizmet olarak yansıyor. İnşallah birlik beraberliğimizin devamı, bu hoşgörü ortamı, bu pozitif yaklaşım ilimizde her alanda yükselmeye, ilerlemeye fırsat tanıyacaktır. Hepinize saygılarımı sunuyorum, Hayırlı olsun diyorum.” diye konuştu.

Reklam Reklam Reklam Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • YENİ
  • YORUM
SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ İLK İKİ GÜNÜNDE İL GENELİNDE UYGULANAN İDARİ YAPTIRIMLAR

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ İLK İKİ GÜNÜNDE İL GENELİNDE UYGULANAN İDARİ YAPTIRIMLAR

25 Mayıs 2020, SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ İLK İKİ GÜNÜNDE İL GENELİNDE UYGULANAN İDARİ YAPTIRIMLAR için yorumlar kapalı
14 GÜN SONRA YOLLAR AÇILDI

14 GÜN SONRA YOLLAR AÇILDI

25 Mayıs 2020, 14 GÜN SONRA YOLLAR AÇILDI için yorumlar kapalı
BUCAK’TA LUKOİL MARKET BAYRAM BOYUNCA HİZMETİNİZDE

BUCAK’TA LUKOİL MARKET BAYRAM BOYUNCA HİZMETİNİZDE

24 Mayıs 2020, BUCAK’TA LUKOİL MARKET BAYRAM BOYUNCA HİZMETİNİZDE için yorumlar kapalı
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK’TEN ANLAMLI İLAHİ

MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK’TEN ANLAMLI İLAHİ

24 Mayıs 2020, MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK’TEN ANLAMLI İLAHİ için yorumlar kapalı
BUCAK’TAKİ BAYRAM SESSİZLİĞİ DRONE İLE İŞTE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

BUCAK’TAKİ BAYRAM SESSİZLİĞİ DRONE İLE İŞTE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

24 Mayıs 2020, BUCAK’TAKİ BAYRAM SESSİZLİĞİ DRONE İLE İŞTE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ için yorumlar kapalı