Bucak İlçe Müftülüğü Kuran Kursları tarafından Bucak Cumhuriyet Caddesi Eski Hale pastahanesinde Gıda kermesi açıldı.
4 Aralık 2019 çarşamba günü sabah 9 da yapılan gıda kermesi açılışına Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL ,İlçe Müftüsü Mehmet ERÖZ , Çeltikçi İlçe Müftüsü Bahattin ATAKLI, Kuran Kursları yaptırma yaşatma dernek başkanı Mevlüt Sağgün , İlçe Tarım Müdürü Ahmet Göneç , Bucak ilçe daire amir ve müdürleri, İlçede görev yapan imamlar ve kuran öğreticileri katıldı.
KERMESTE BİRBİRİNDE GÜZEL ÖZEL YİYECEKLER VAR
Bir birinden güzel el yapımı özel tatlı, pasta ,yaş pasta ,sarma ,bulgur, yufka ve bir çok yiyecekler kuran kurlarında okuyan öğrenciler için satışa sunuldu. 4 Gün Sürecek kermeste yiyecekler Kuran kursu öğreticileri ,Kuran bülbüllerinin aileleri ve hayırsever vatandaşların katkıları ile sağlanıyor.
Müftü Mehmet ERÖZ ” Kuran Bülbüllerinin giderleri için hayırsever vatandaşlarımız sürekli destek veriyor ,camilerimizde zaman zaman yardım topluyoruz Allah Onlardan razı olsun, Şimdi Kuran öğreten Hocalarımızın katkılarıyla hazırlanan gıda kermesi ile sosyal bir etkinlik düzenledik,hocalarımızla ,öğrenci ve velileri ve gönül verenlerimiz ile birlikte bu etkinlikte vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz. Buradan elde edilen geliri Kuran Bülbülerimizin gideri için kullanacağız ” dedi.
Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL ” Sabahın İlk saatlerinde Burada Kuran Bülbülleri için hazırlanan gıda kermesine katılarak bizde Belediyemiz ve şahsım adına Kuran öğrenen Öğrencilerimize destek vermeye geldik , Bu sevaba dahil olmamızı sağlayanlara teşekkür ediyorum “dedi .