MAKÜ’DE YAZ OKULU BAŞVURULARI BAŞLADI

MAKÜ’DE YAZ OKULU BAŞVURULARI BAŞLADI

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam

Üniversitemiz bünyesinde açılacak olan 2020 Yılı Yaz Okulu başvuruları başlamıştır.

Üniversitemiz yaz okulundan ders almak isteyen üniversitemiz öğrencileri ve misafir öğrencileri yönlendirecek ve bilgilendirecek detaylı bilgi ve belgeler ekteki dosyalarda yer almakta olup, başvuru yapacak öğrencilerimizin MUHAKKAK dikkatli incelemeleri ve okumaları yararlı olacaktır.

  • MAKÜ öğrencisi,kayıtlı bulunduğu biriminde açılmayan dersini, üniversite içinde başka bir birimde açılması durumunda hak kaybına uğramadan alabilmesi için https://prg.mehmetakif.edu.tr/YazOkuluBasvuruFormu/?YOBF=MAKU adresinden başvuru formu ile müracaat etmesi ve müracaatı sonrası kayıtlı olduğu birim yönetim kurulu kararına ihtiyaç bulunmaktadır.
  • MAKÜ öğrencisi Üniversitemiz fakülte/ yüksekokul/konservatuvar/meslek yüksekokullarında yaz okulu derslerinin açılmamış olması koşuluyla, hak kaybına uğramadan diğer üniversite/üniversitelerden alabilmesi için https://prg.mehmetakif.edu.tr/YazOkuluBasvuruFormu/?YOBF=DIGER adresinden başvuru formu ile müracaat etmesi ve müracaatı sonrası kayıtlı olduğu birim yönetim kurulu kararına ihtiyaç bulunmaktadır.

Üniversitemizde Covid-19 Pandemisi nedeniyle 2020 Yılı Yaz Okulu’nda teorik derslerin tamamını uzaktan eğitim yöntemiyle yapılacaktır. Uygulamalı derslerin ise uzaktan eğitim yöntemi ya da yüz yüze yapılması ile ilgili karar akademik birimlerce verilecek olup, liste halinde ilgili akademik birimlerin web sayfalarında yayınlanacaktır.

Yaz okulunda;

  • Sadece uzaktan eğitim yöntemiyle yapılacak derslerin arasınav ve final sınavlarının Uzaktan Eğitim yöntemiyle yapılacaktır. (Ödev, çoktan seçmeli, doğru-yanlış, eşleştirme, kısa cevap, yazılı gibi sistem üzerinde bulunan sınav modülü ya da ödev modülü kullanılarak) Sınav şeklinin dersi veren öğretim elemanı tarafından belirlenip belirlenen takvim doğrultusunda öğrencilere önceden duyurulacaktır.
  • Uygulaması yüz yüze yapılacak derslerin sınavları da yüz yüze yapılacaktır. Başvuruda bulunacak tüm öğrencilere önemle duyurulur.

Üniversitemiz ana sayfasında uzaktan eğitim yöntemiyle ilgili gerekli açıklamalar ve sistemin yönetimine ilişkin video çekimlerinin bulunmaktadır. Ayrıca uzaktan eğitimle ilgili yaşadığınız soru ve sorunlarınız için “öğrenci no, ad, soyad, kayıtlandığınız birim (okul), bölüm/program vs.” bilgilerinizi ve yaşadığınız sorunu detaylıca yazarak uzak@mehmetakif.edu.tr e-posta adresine göndererek destek verilecektir.

Başvuruda bulunacak tüm öğrencilere önemle duyurulur.

Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • YENİ
  • YORUM
GÖLHİSAR VEFAT AKİF IŞIK

GÖLHİSAR VEFAT AKİF IŞIK

7 Temmuz 2020, GÖLHİSAR VEFAT AKİF IŞIK için yorumlar kapalı
TEFENNİ’DE KORONA VİRÜS VAKASI

TEFENNİ’DE KORONA VİRÜS VAKASI

7 Temmuz 2020, TEFENNİ’DE KORONA VİRÜS VAKASI için yorumlar kapalı
BUCAK’TA İLK TESTİ POZİTİF GELMİŞTİ YENİDEN TEST YAPILDI

BUCAK’TA İLK TESTİ POZİTİF GELMİŞTİ YENİDEN TEST YAPILDI

7 Temmuz 2020, BUCAK’TA İLK TESTİ POZİTİF GELMİŞTİ YENİDEN TEST YAPILDI için yorumlar kapalı
BUCAK’TA BU DA YAŞANDI VİDEO MONTAJ İLE ŞANTAJ YAPTILAR

BUCAK’TA BU DA YAŞANDI VİDEO MONTAJ İLE ŞANTAJ YAPTILAR

7 Temmuz 2020, BUCAK’TA BU DA YAŞANDI VİDEO MONTAJ İLE ŞANTAJ YAPTILAR için yorumlar kapalı
BUCAK BELEDİYESİNE İŞÇİ ALIMI YAPILACAK  İŞTE SON BAŞVURU TARİHİ VE ŞARTLARI

BUCAK BELEDİYESİNE İŞÇİ ALIMI YAPILACAK İŞTE SON BAŞVURU TARİHİ VE ŞARTLARI

7 Temmuz 2020, BUCAK BELEDİYESİNE İŞÇİ ALIMI YAPILACAK İŞTE SON BAŞVURU TARİHİ VE ŞARTLARI için yorumlar kapalı