Spor Haber Girişi: 05.10.2021 - 14:55, Güncelleme: 05.10.2021 - 15:05
İŞBİR YATAK

MAKÜSPOR ve Oğuzhanspor Kimlerle Karşılacak ? BAL'da Gruplar Belli Oldu

 

MAKÜSPOR ve Oğuzhanspor Kimlerle Karşılacak ? BAL'da Gruplar Belli Oldu

Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'un ve MAKÜSpor'un Bölgesel Amatör Lig'de karşılacağı takımlar belli oldu.
Yapılan açıklamada 30 takımdan 1 tanesinin 3. lige yükseleceği söylendi. İŞTE 4. BÖLGE TAKIMLARI 1. GRUP : 1-) Adana 1954 Futbol Kulübü (Adana) 2-) Kozanspor Futbol Kulübü (Adana) 3-) Pozantı Belediye Gençlik ve Spor (Adana) 4-) Sarıçam Kürkçüler Spor (Adana) 5-) Erdemli Belediyespor (Mersin) 6-) İdmanyurdu 1925 Spor (Mersin) 7-) Mersin 33 Futbol Kulübü (Mersin) [Mersin Büyükşehir Belediye MESKİ Spor isim değişikliği yaparak Mersin 33 Futbol Kulübü adını almıştır] 8- ) Silifke Belediyespor (Mersin) 9-) Niğde Belediyespor (Niğde) 10-) Düziçispor (Osmaniye) 2. GRUP : 1-) Eskil Belediyespor (Aksaray) 2-) Elit Naturel Eşmekeya Sultanhanı Spor (Aksaray) 3-) Gelendostspor (Isparta) 4-) Isparta 32 Emrespor (Isparta) 5-) Su Durağı Gençler Birliği (Karaman) 6-) Akşehirspor (Konya) 7-) Çatalhüyük Çumra Bld.Spor (Konya) 8- ) Ereğli Belediyespor (Konya) 9-) Gölyazıspor (Konya) 10-) Sarayönü Bld.Spor (Konya) 3. GRUP : 1-) Demre Bld. Spor (Antalya) 2-) Antalya Kemerspor (Antalya) 3-) Kepez Bld. Spor (Antalya) 4-) Korkuteli Bld. Spor (Antalya) 5-) Manavgat Bld. Spor (Antalya) 6-) Bucak Bld Oğuzhanspor (Burdur) 7-) (MAKÜ) Burdur Mehmet Akif Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulubü (Burdur) 8- ) Bağbaşı Zeytinköy (Denizli) 9-) Denizli Sarayköy spor (Denizli) 10-) Serinhisarspor (Denizli)
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'un ve MAKÜSpor'un Bölgesel Amatör Lig'de karşılacağı takımlar belli oldu.

Yapılan açıklamada 30 takımdan 1 tanesinin 3. lige yükseleceği söylendi.

İŞTE 4. BÖLGE TAKIMLARI

1. GRUP :

1-) Adana 1954 Futbol Kulübü (Adana)

2-) Kozanspor Futbol Kulübü (Adana)

3-) Pozantı Belediye Gençlik ve Spor (Adana)

4-) Sarıçam Kürkçüler Spor (Adana)

5-) Erdemli Belediyespor (Mersin)

6-) İdmanyurdu 1925 Spor (Mersin)

7-) Mersin 33 Futbol Kulübü (Mersin) [Mersin Büyükşehir Belediye MESKİ Spor isim değişikliği yaparak Mersin 33 Futbol Kulübü adını almıştır]

8- ) Silifke Belediyespor (Mersin)

9-) Niğde Belediyespor (Niğde)

10-) Düziçispor (Osmaniye)

2. GRUP :

1-) Eskil Belediyespor (Aksaray)

2-) Elit Naturel Eşmekeya Sultanhanı Spor (Aksaray)

3-) Gelendostspor (Isparta)

4-) Isparta 32 Emrespor (Isparta)

5-) Su Durağı Gençler Birliği (Karaman)

6-) Akşehirspor (Konya)

7-) Çatalhüyük Çumra Bld.Spor (Konya)

8- ) Ereğli Belediyespor (Konya)

9-) Gölyazıspor (Konya)

10-) Sarayönü Bld.Spor (Konya)

3. GRUP :

1-) Demre Bld. Spor (Antalya)

2-) Antalya Kemerspor (Antalya)

3-) Kepez Bld. Spor (Antalya)

4-) Korkuteli Bld. Spor (Antalya)

5-) Manavgat Bld. Spor (Antalya)

6-) Bucak Bld Oğuzhanspor (Burdur)

7-) (MAKÜ) Burdur Mehmet Akif Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulubü (Burdur)

8- ) Bağbaşı Zeytinköy (Denizli)

9-) Denizli Sarayköy spor (Denizli)

10-) Serinhisarspor (Denizli)

Burdur HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve nnchaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
baldede