Çavuşlar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Erdaş, göreve geldiği ilk günden bu yana canla başla hizmet ediyor.
Burdur'un Bucak ilçesi Çavuşlar Mahallesinde, eksik olan ne varsa Mahalle Muhtarı Hüseyin Erdaş'ın girişimleri ile bir bir gideriliyor.
Mahalleyi ilmek ilmek dokuyup eksikleri giderdiklerini belirten Muhtar Hüseyin Erdaş, musalla taşının olduğu bölgede genişletme ve taş duvar çalışması yapıldığını söyledi.
Çalışmaları yakından takip ederek, incelemede bulunan Mahalle Muhtarı Hüseyin Erdaş yaptığı açıklamada, " Canla başla çalışıyor, ilmek ilmek dokuyor mahallemizin eksiklerini tek tek gideriyoruz. Musalla taşının olduğu bölgede genişletme ve taş duvar çalışması kapsamında Belediye Başkanımız Emrullah Ünal'a ve tüm emeği geçen belediye çalışanlarına mahallem şahsım adına teşekkür ederim. Cumamız mübarek olsun inşallah. " ifadelerini kullandı.
Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizm.San.Ve Tic.A.Ş personel alacak. Peki, kaç personel alınacak ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları ve gerekli belgeler burada.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta sağanak yağmur, yolları göle döndürdü. Su baskınları nedeniyle araç sürücüleri ve yayalar zor durumda kaldı. Bucak Belediyesi ekipleri, tahliye çalışmaları için seferber oldu.
Yorumlar (0)