OĞUZHANSPOR-SARAYKÖY DEPLASMANINDA MAKÜSPOR-SARAYÖNÜNÜ KONUK EDİYOR

OĞUZHANSPOR-SARAYKÖY DEPLASMANINDA MAKÜSPOR-SARAYÖNÜNÜ KONUK EDİYOR

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam

OĞUZHANSPOR-SARAYKÖY DEPLASMANINDA
MAKÜSPOR-SARAYÖNÜNÜ KONUK EDİYOR
Spor Toto Bal Liginde 7.Grupta mücadele eden Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Ligin 9.Haftasında 17.Kasım Pazar Günü Saat 14.00 de Sarayköy Belediye Stadında Sarayköysporla Karşılaşacaktır.
Sırasıyla Ortaca,Yatağan,Kestel,ve Ispartaya Mağlub,Sarayönü,Akşehirspor ile berabere Çal.ve Maküsporu Yenerek Ligde 8 Puanla 10.Sırada Bulunan Bucak Belediyesi Oğuzhanspor,Sarayköy Deplasmanından Puan ve puanlarla dönüp iki Haftalık kötü gidişanına son vermek istiyor.Haftaya ara vermeden Sabah ,Akşam Antremanlarına başlayan Takımımız Sarayköye mutlak Galibiyet Parolası ile gidiyor.Yenemessen Yenilme kuralını bile oyuncularımız maçın önemini oldukca iyi biliyor.Maçta bir kazaya uğramamak için çalışmalarını ona göre yapıyorlar.Rakip Kaleye Fırsat Bultukça Şut Bombardımına tutmak istiyorlar.Puan Hanesinde üst sıralara tırmanmak istiyorlar.Takımımız çokta kötü bir kadroya sahip değildır,Şanssızlık bir türlü yakamızı bırakmıyor.Bu Şansızlığı Ligde 12 Puanla 6.Sırada bulunan Sarayköyspor Maçında kırmak istiyoruz.
Bu Haftakı maçta Seyirci çokluğu dikkatimi çekti.İkinci Yarı Işıklı Skorbord Tarafında maçı izledim.Bucaklı Seyircilerin Arasına Sızmış Ispartalı Taraftarlar gördüm.Maçtan Önce Kaymakamımız Erol Tanrıkulu Ve Belediye Başkanımızın Öncülüğünde Başta Bucak Oğuzhanspor Başkanı İle Ispartaspor Başkanında olduğu Yemekte Dayanışma ve Kırgınlıkları atmak için Aşkı-Bucak Taraftar Grubu Başkanı ile Ispartaspor 32 Gençlik Başkanı Çiçek Takdiminden Sonra Stada Gelindi.Her İki Başkan Maç Başlamadan Önce Çiceklerle Her iki Taraftar Grubunu Selamladı.Şeref TÜRÜBÜNÜ kONUKLARLA doldu.İlk Yarıda Başkan Ali Topay ve Ispartalı Seyircinin münaşakasına seyirci kaldık.Neyseki ortam hemen yatıştı.Aklıma daha önce Askf Isparta Başkanın,Bucaklı 5 TAKIM yöneticisini yaka Kartı olmadığı için Protokol Türübününe sokmadığı Aklıma geldi.Biz Isparta Yöneticilerini iyi Ağırladık sanırım.Bucaktan memnun Dönmüşlerdir İnşallah.12. Adamları Sakinliğe vede küfürsüz ortama davet ediyorum.Birazda Hakem Taha Öztürk için
Korner Atışında Kaleci Ayhan cezasahası Altı Pas içinde Topa yükselen oyuncumuza Burnuna dirsek atarak düşmesine vesile oldu.O anda Kendide faul yapılmış gibi yere attı. Tam karşılarında olan Hakem Penaltı vereceği yerde,Takımımıza Faul düdüğü çaldı. ikinci yarı Pozisyonları rakip Takım lehine değerlendirdi.
Son olarak maddi ve manevi Sıkıntıları olan takımımızı Bütün Bucaklı olarak Amiri ile Müdürleri ile Memurları ile İş Adamlarıyla Esnaflarıyla,Sporu seven Vatandaşlarımızla desteklemek lazımdır.
MUSTAFA ÇAVDAR

Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • YENİ
  • YORUM
MAKARON SİGARA SATIŞI YASAKLANDI

MAKARON SİGARA SATIŞI YASAKLANDI

3 Temmuz 2020, MAKARON SİGARA SATIŞI YASAKLANDI için yorumlar kapalı
KIZILKAYA BELEDİYESİNE AİT BUĞDAYLAR İHALE USULÜ İLE SATIŞA ÇIKARILIYOR

KIZILKAYA BELEDİYESİNE AİT BUĞDAYLAR İHALE USULÜ İLE SATIŞA ÇIKARILIYOR

3 Temmuz 2020, KIZILKAYA BELEDİYESİNE AİT BUĞDAYLAR İHALE USULÜ İLE SATIŞA ÇIKARILIYOR için yorumlar kapalı
BUCAK’TA YEŞİL VE MAVİNİN BULUŞTUĞU YER KARACAÖREN GÜZELLİĞİ İLE CEZBEDİYOR

BUCAK’TA YEŞİL VE MAVİNİN BULUŞTUĞU YER KARACAÖREN GÜZELLİĞİ İLE CEZBEDİYOR

3 Temmuz 2020, BUCAK’TA YEŞİL VE MAVİNİN BULUŞTUĞU YER KARACAÖREN GÜZELLİĞİ İLE CEZBEDİYOR için yorumlar kapalı
BURDUR VE İLÇELERİ ELEKTRİK KESİNTİSİ

BURDUR VE İLÇELERİ ELEKTRİK KESİNTİSİ

3 Temmuz 2020, BURDUR VE İLÇELERİ ELEKTRİK KESİNTİSİ için yorumlar kapalı
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünde Amenajman Planları Ön Protokol Toplantıları Tamamlandı.

Isparta Orman Bölge Müdürlüğünde Amenajman Planları Ön Protokol Toplantıları Tamamlandı.

3 Temmuz 2020, Isparta Orman Bölge Müdürlüğünde Amenajman Planları Ön Protokol Toplantıları Tamamlandı. için yorumlar kapalı