• DOLAR
  6,7900
  %0,83
 • EURO
  7,3369
  %0,69
 • ALTIN
  357,54
  %2,05
 • BIST
  8,3623
  %1,16
SAFA SÖNMEZ:” BÖLGE HASTANESİYDİK ARTIK DOKTORUMUZ YOK “

SAFA SÖNMEZ:” BÖLGE HASTANESİYDİK ARTIK DOKTORUMUZ YOK “

Reklam Reklam Reklam Reklam

Bucak Devlet Hastanesi’nde vatandaşların en büyük şikayetlerinden biri olan Göğüs Hastalıkları uzmanı doktoru maalesef Burdurun en büyük ilçesi olan Bucak Devlet hastanesinde bulunmuyor.. ilçede bulunan hastalar başka il ve ilçelere sevk ediliyorlar, bu nedenle de maalesef şu kış aylarında mağdur oluyorlar.

Bucak Devlet Hastanesi’nde yıllardır Göğüs Hastalıkları uzmanı doktorun bulunmaması nedeniyle vatandaşlarımızın sıkça şahsıma ve partimize şikayetleri oluyor. Burdur merkezde Devlet Hastanesi’nde 4 Göğüs Hastalıkları uzmanı doktor görev yaparken, ilçemizde hastane bünyesinde hiç doktorumuz bulunmamaktadır. Burada görev yapan doktorlar günlük gelip gitmektedir.Ayrıca göğüs hastalıklarından muzdarip olan hastalarımız, hastanede bu alanda özel bir servis olmadığından yatış yapamamakta, diğer il ve ilçelere sevk edilmektedir. Biz her zaman Devlet Hastanemizle övünürken, vatandaşlarımızın her geçen gün artan şikayetleri bizleri de derinden üzmektedir, önceden hastanemiz bölge hastanesi konumundayken neden bu hale geldi siyasilerimize sormak istiyorum? Şehir hastaneleri doktorlarla doldurulurken Devlet hastaneleri niçin ihmal edilmektedir? 7 gün 24 saat Bucak Devlet Hastanesi’nin daha iyi olması için çalışmalarını sürdüren hastane yönetimi ve özverili sağlık personelimizi her zaman başımızın tacı yapmaya hazır olup onlarında doktor talebinde bulunduklarından da hiç şüphemiz yok. hastanede gördüğümüz eksiklikleri de bildirmek bizim en büyük görevimiz.

Göğüs Hastalıkları uzmanı doktorlarının  Bucak Devlet Hastanesi’nde kadrolu olarak bulunmamasının en büyük sorumluluğunu Milletvekili arkadaş Yasin Uğur  taşımaktadır. “Milletimizin temsilcisi olarak TBMM’ye gönderdiğimiz AKP’li milletvekili arkadaş, nedense yıllardır bu sorunu çözmemiş, hala problemin devam etmesine adeta göz yummuştur. Burdur’un en büyük ilçesi Bucak’a doktor göndermek bu kadar zor mudur? Binlerce hastamızı başka il ve ilçelere göndererek mağdur etmek, onların sıkıntısını çözememek bu kadar zor mudur? Biz her zaman vatandaşımızın şikayetini dile getirmeye devam edip bize oy veren vermeyen üstüne basa basa diyorum oy veren vermeyen 65.500 nüfusumuzun hakkını her zaman savunmaya devam edeceğiz.  Eğer vatandaş bize muhalefet görevi vermişse en iyi şekilde milletimizin  sesini duyurarak sıkıntı ve sorunları dile getireceğiz. Not olarak tekrar belirtiyorum Bucak Devlet Hastanemizin Kıymetli Doktorları ve personelinin özverili çalışmalarını biliyor,başarılarını görüyoruz ve onlara tekrar teşekkürü bir borç biliyorum. Seçim meydanlarında iktidar partisiyiz sözlerini  Bucaklı Milletvekili arkadaş Yasin Uğur’a hatırlamasını istiyor, görevinizin hakkını vererek  vatandaşın mağduriyetlerini biran önce gidermesini milletimiz adına istiyorum.tüm hemşehrilerime en kalbi duygularla sevgi ve saygımı sunuyor,sizleri Allah’a emanet ediyorum,siz kıymetli basın mensubu arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum.

 

Reklam Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • BU AY ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUM
YEŞİLOVA VEFAT ŞEVKİYE ÖZEN

YEŞİLOVA VEFAT ŞEVKİYE ÖZEN

6 Nisan 2020, YEŞİLOVA VEFAT ŞEVKİYE ÖZEN için yorumlar kapalı
YEŞİLOVA VEFAT MUSTAFA SADIÇ

YEŞİLOVA VEFAT MUSTAFA SADIÇ

6 Nisan 2020, YEŞİLOVA VEFAT MUSTAFA SADIÇ için yorumlar kapalı
GÖLHİSAR VEFAT ZAHİDE YILDIZ

GÖLHİSAR VEFAT ZAHİDE YILDIZ

6 Nisan 2020, GÖLHİSAR VEFAT ZAHİDE YILDIZ için yorumlar kapalı
BAŞKAN ERCENGİZ ÜRETİP DAĞITIYOR

BAŞKAN ERCENGİZ ÜRETİP DAĞITIYOR

6 Nisan 2020, BAŞKAN ERCENGİZ ÜRETİP DAĞITIYOR için yorumlar kapalı
12 KİŞİNİN TESTLERİ NEGATİF ÇIKMASI MORALLERİ DÜZELTTİ

12 KİŞİNİN TESTLERİ NEGATİF ÇIKMASI MORALLERİ DÜZELTTİ

6 Nisan 2020, 12 KİŞİNİN TESTLERİ NEGATİF ÇIKMASI MORALLERİ DÜZELTTİ için yorumlar kapalı