TACEDDİN AKBAŞ YAZDI HA DONALD TRUMP  HA NETAN-YAHU-DÎ!  BİRİNİ AL ÖTEKİNE VUR!

TACEDDİN AKBAŞ YAZDI HA DONALD TRUMP HA NETAN-YAHU-DÎ! BİRİNİ AL ÖTEKİNE VUR!

Reklam Reklam Reklam Reklam

 

Dış politika ile az çok ilgilenenlerin bilecekleri gibi, Amerikan halkı 4 ay sonra, yani 3 Kasım  2020 tarihinde Başkanlarını seçmek üzere sandık başına gidecek. Siyonistler de Siyonizmin katıksız karışıksız destekçileri, hattâ köleleri durumunda olan emperyalistler de, gayrimüslim Amerikalılar da baş Siyonist ve tam terörist İsrail’in tasdikî noteri veya fahrî başkonsolosu gibi çalışan bunak ve manyak, çünkü bir dediği bir dediğine uymuyor! Başkanı Donald Trump’ın ‘yeniden’ Başkan seçilebilmesi için varlarını yoklarını harcayacaklar… Ve Siyonistler, Trump yeniden Başkan seçildikten, dolayısıyla da 2. bir 4 yılı daha garantiledikten sonra ki, 4 yıl sonra yaşı 80’ine merdiven dayayacak, dolayısıyla da çişini dahî tutamayacak hâle gelecek olan moruk Trump’a istediklerini yaptıracaklar.

Kısacası;  Siyonizm’in-Siyonistlerin âzatsız kölesi durumunda olan Sudi Arabistan, Birleşik Arap Emirliği ve Mısır gibi sözde İslâm, güya Arap Ülkelerinin satılmış yöneticileri; artı ahmak, saf,   kandırılmış vatandaşları;  İsrail’in 1967 de, dönemin yine Akılsız, îzansız, öngörüsüz, hesapsız kitapsız, basîretsiz, ferâsetsiz ve dirâyetsiz Arap ülke yöneticilerinin açtıkları ve kaybettikleri savaşta Filistin’den zapt ettiği yüzde 30 civarındaki bir toprağı ilhâk edecek olan İsrail’in ve bu ilhâka en güçlü desteği verecek olan Bay Trump’ın yeniden Başkan seçilebilmesi için ellerinden geleni yapacaklar. Bilindiği gibi, İsrail’in acımasız, insafsız, tavizsiz ve azılı Siyonist Başbakanı Binyamin Netanyahu 1967 savaşında ele geçirdikleri bahsime konu toprakları ilhak edeceğini açıklamış, fakat bu ilhâkı uygulamaya koyamamıştı. Bunun nedeni de ABD’de ve 3 Kasım tarihinde yapılacak olan Başkanlık seçimlerinde Trump’ın yeniden seçilebilmesi ve kendisi emperyalist, akıl hocası ise Siyonist destekçisi olan ABD’nin başına geçmesi için bahsime konu Arap ülkelerinin yeraltı ve yerüstü kaynaklarıyla birlikte Amerika da yaşayan kalpleri îman, kafaları ve uygulamaları ise küfür kokan Arap ve İslâm Ülkesi yöneticilerinin ve tabii ki de son yıllarda bölgesel bir güç olan, sözü sazı dinlenmesi gereken bir ülke hâline gelen Türkiye’nin ve halkının yüzde 98-99’ u Müslüman olan Ülkemizin desteğini alması gerekiyordu!

Hatırlanacağı üzere, Bay Trump geçtiğimiz yıl Filistin’i İsrail’leştirecek, dolayısıyla da  Kudüs’ü-Mescid’i Aksâ’yı Siyonistleştirecek kararların altına (büyük bir şevk ve aşkla) imza atmıştı!!!

ANTİSİYONİST YAHUDİLER ‘İLHAK İSTEMİYORLAR’

ÇÜNKÜ ONLAR İLHAK ETMENİN ‘KESİN’ BİR ARAP

İSRAİL SAVAŞINA NEDEN OLACAĞINI BİLİYORLAR

Bir asırlık bir mazisi bile olmayan (1947-48 yılında kuruldu) terörist İsrail Devleti’nin Siyonist yöneticileri, 600 küsur yıl dünyayı en güçlü ve en âdil bir şekilde yöneten Osmanlı Devletinin yine en güçlü ve en âdil varisi olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni ve petroDolar zengini Arap ülkelerini tongaya düşürmeye ve dünya üzerinde kesintisiz bir hegemonya kurmaya ve sapık bir ideoloji olan Siyonizmi hakim kılmaya çalışıyorlar. Bunun için de Amerika başta olmak üzere dünyanın satılmış tüm yöneticilerini ve de imkânlarını ve argümanlarını kullanıyorlar. Ki, İsrail’in, kuruluşundan bu güne kadar tüm yöneticileri bu maksatla dünyanın başta devlet ve hükümet başkanları, hükümetleri, ulusal ve yerel yöneticileri, medya patronları, holding sahibi ve zengin iş insanları, ünlü ve söz sahibi kişileri olmak üzere hemen herkesi bir şekilde kullandı ve hâlâ da kullanıyor. Ki, Siyonistler kirli emellerine ve ham hayallerine ulaşmak ve sapık ideolojisini dünyaya hâkim kılmak için dünya savaşı çıkarmaktan bile çekinmiyorlar. ((Çünkü onların sapık îman ve inançlarına göre Yahudi olmayan herkesi öldürmek mubahtır, hattâ sevaptır!)) Ancak, İsrail’in Siyonist olmayan ve Siyonizm’e hizmet etmeyen ya da etmek istemeyen Yahudileri, yani Mûsevîler, İsrail’in 1967 harbinde zapt ettiği Filistin topraklarını ilhâk etmesinin, 3. bir Dünya Savaşının kıvılcımını ateşlemek gibi bir şey olacağını, böle bir savaşın da Yahudilerin veya Musevîlerin sonu olacağını biliyorlar! Aklı başında ve Siyonist olmayan Museviler,  insafsız izansız ve katıksız bir Siyonist olan Netenyahu’yu ve Partisi’ni desteklemiyor olmalılar ki; geçtiğimiz Mart ayında ve İsrail de yapılan Genel Seçimler de Trump destekli Binyamin Netanyahu’nun  partisi olan Likud’u, bırakın tek başına iktidara getirmeyi, bir koalisyon hükümeti kuracak kadar sayıda bir milletvekili bile vermediler…

Uzun lâfın kısası, meselenin hülâsâsı;  Siyonizm kafalı ve yayılmacı beyinli Yahudiler önemli dünya ülkelerinin liderlerinin veya yöneticilerinin birkaçı hâriç tümünü kendi kirli ve tûlü emell uğruna ve bir şekilde yönlendiriyor, hattâ yönetiyorlar. Ve bu ülkelerin başında da Amerika (ABD) geliyor. Ve 4 ay sonra burada yapılacak olan Başkanlık seçimlerinde de Başkan Trump’ın tekrar seçilmesi için varlarını yoklarını harcıyorlar veya harcayacaklar. O nedenle, ben bu seçimlerde şer Trump’ın yerine ehveni şer olduğu zannedilen veya öyle düşünülen Joe Biden’in seçimlesinin daha az şerli olacağını düşündüğümü belirtiyor ve bu konu da son olarak ‘Hakk şerleri hayr eyler, zannetme ki gayr eyler, Ârif ânı seyr eyler. Mevlâ görelim neyler, neylerse güzel eyler..!’ diyor, herkese ‘hayırlı’ saygılar sunuyorum.

MECNUN OLUP LEYLÂ İÇİN ÇÖLLERİ AŞMIŞSIN NE FAYDA? MÛMİN OLUP MEVLÂ İÇİN SECDEYE VARMADIKTAN SONRA

Necip Fazıl Kısakürek

  1. Dwyer

HAYATTA ÖYLE SEÇİMLER YAPIN Kİ, KAZANDIĞINIZ ŞEYLER, KEYBETTİKLERİNİZE DEĞSİN!))

Che Guevara

HAYATIMIZ, YAPTIĞIMIZ TERCİHLERİN TOPLAMIDIR

POLİTİKACILAR, HALKIN ÇIKARLARINDAN FARKLI ÇIKARLARA SAHİP OLAN İNSANLAR TOPLULUĞUDUR

Abraham Lincoln ((ABD’nin 16. Devlet Başkanı))

 

Reklam Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • YENİ
  • YORUM
TACEDDİN AKBAŞ YAZDI HA DONALD TRUMP  HA NETAN-YAHU-DÎ!  BİRİNİ AL ÖTEKİNE VUR!

TACEDDİN AKBAŞ YAZDI HA DONALD TRUMP HA NETAN-YAHU-DÎ! BİRİNİ AL ÖTEKİNE VUR!

30 Haziran 2020, TACEDDİN AKBAŞ YAZDI HA DONALD TRUMP HA NETAN-YAHU-DÎ! BİRİNİ AL ÖTEKİNE VUR! için yorumlar kapalı
Kızılkaya Belediyesi tarafından Kilit Parke Taşı Alımı ihalesi yapılacaktır.

Kızılkaya Belediyesi tarafından Kilit Parke Taşı Alımı ihalesi yapılacaktır.

30 Haziran 2020, Kızılkaya Belediyesi tarafından Kilit Parke Taşı Alımı ihalesi yapılacaktır. için yorumlar kapalı
BURDUR’DA JANDARMA GÖZ AÇTIRMIYOR

BURDUR’DA JANDARMA GÖZ AÇTIRMIYOR

30 Haziran 2020, BURDUR’DA JANDARMA GÖZ AÇTIRMIYOR için yorumlar kapalı
BURDUR İLÇELERİNİ GEZMİŞ MEMLEKETTE MAZOT BIRAKMAMIŞ

BURDUR İLÇELERİNİ GEZMİŞ MEMLEKETTE MAZOT BIRAKMAMIŞ

30 Haziran 2020, BURDUR İLÇELERİNİ GEZMİŞ MEMLEKETTE MAZOT BIRAKMAMIŞ için yorumlar kapalı
CK Enerji Akdeniz Elektrik’ten pandemi döneminde 4 hastaneye şarj istasyonu

CK Enerji Akdeniz Elektrik’ten pandemi döneminde 4 hastaneye şarj istasyonu

30 Haziran 2020, CK Enerji Akdeniz Elektrik’ten pandemi döneminde 4 hastaneye şarj istasyonu için yorumlar kapalı