Vali Hasan Şıldak 91. Yıl Drama, Dil ve Eleştirel Düşünce Atölyesi’nin” açılışını yaptı

Vali Hasan Şıldak 91. Yıl Drama, Dil ve Eleştirel Düşünce Atölyesi’nin” açılışını yaptı

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Vali Şıldak, “Eğitim ve Sağlık Alanlarındaki Bütün Çabalar Çok Değerlidir”
Vali Hasan Şıldak, eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte Türkiye Yardım Sevenler Derneği İlkokulu ve Ortaokulu’nda, TYSD Burdur Şubesi tarafından oluşturulan “91. Yıl Drama, Dil ve Eleştirel Düşünce Atölyesi’nin” açılışını yaptılar.
Açılış programına Vali Şıldak ve eşi başta olmak üzere Baro Başkanı Ramazan Gedik, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Burdur Şube Başkanı Işık Berberoğlu, dernek yönetimi, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Burdur Şubesi tarafından oluşturlan atölyenin açılışı töreninde konuşan Vali Hasan Şıldak, “Çok anlamlı bir çalışmanın hayırlı bir şekilde neticelenmesi ve sonuçlanması üzerine bira arada olduklarını ifade ederek, TYSD Burdur Şubesi başta olmak üzere katkı veren bütün herkese teşekkür ederek, hıyırlı olmasını diledi.
Konuşma sonrası protokol üyeleri birlikte açılışı gerçekleştiren Vali Hasan Şıldak, sonrasında atölyeyi gezerek incelemede bulundu, yetkililer ve dernek başkanından yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Atölyede öğrencilere verilen eğitimi izleyen Vali Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak, program süresince öğrencilerle yakından ilgilendiler.
Vali Hasan Şıldak açılışta yaptığı konuşmada; “Ülkemizde özellikle eğitim noktasında, insanlarımızın çok cömert katkıları ile, sınıf tertip edilmesi, düzenlenmesi, yurt yapımı, pansiyon yapımı, okul yapımı konusunda halkımız her türlü katkıyı hiç esirgemeden yapmakta. Bugüne kadar en büyük katkılar hep eğitim alanında sağlandı. Ama buradaki etkinliğin anlamı şudur. Türkiye Yardım Sevenler Derneği Burdur Şubemizin hem okulun yapımına katkısı, hem de devamındaki bütün süreçlerde okulumuzu sahiplenmesi, benimsemesi hiç eksik olmamış. Bu atölye düzenlemesi bugüne kadar ki katkılara ek olarak, son halkalarından biri. Ellerine sağlık diyorum. Bir şeyi sürdürülebilir kılmak, devamlılığını sağlamak çok önemli. Katkının büyüğü küçüğü olmaz. Bir toplu iğne başı kadar bile olsa eğitime, sağlığa bilhassa insana doğrudan dokunan alanlardaki bütün çabalar çok değerlidir. Ben inanıyorum ki burada eğitim hizmeti veren değerli öğretmenlerimizde çok farkındalar. Eminim ki bu ruh hali, bu anlayış, bu şuur buradaki öğrencilerimize de yansıyor. Burada Ülkesini vatanını seven benimseyen her türlü değerini muhafaza eden ve bir şeye sahip olan, bir şeyi benimseyen insanlar yetişecektir. O şuurla yetişecektir. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizleri burada kanalize eden, koordine eden Okul Müdürümüze, Milli Eğitim Müdürümüze ayrıca teşekkür ediyorum. Bu okulun yapımında şimdiye kadar gelişmesinde katkı sağlayan herkesin ellerine sağlık diyorum. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • YENİ
  • YORUM
GÖLHİSAR VEFAT HÜSEYİN YURTSEVİN

GÖLHİSAR VEFAT HÜSEYİN YURTSEVİN

9 Temmuz 2020, GÖLHİSAR VEFAT HÜSEYİN YURTSEVİN için yorumlar kapalı
YEŞİLOVA VEFAT HACI BAYRAM BEGBURS

YEŞİLOVA VEFAT HACI BAYRAM BEGBURS

9 Temmuz 2020, YEŞİLOVA VEFAT HACI BAYRAM BEGBURS için yorumlar kapalı
BURDUR ESKİ AFAD MÜDÜRÜ FETÖYE ÜYE OLMAKTAN YARGILANIYORDU

BURDUR ESKİ AFAD MÜDÜRÜ FETÖYE ÜYE OLMAKTAN YARGILANIYORDU

9 Temmuz 2020, BURDUR ESKİ AFAD MÜDÜRÜ FETÖYE ÜYE OLMAKTAN YARGILANIYORDU için yorumlar kapalı
Bakan Koca Açıkladı İşte Bugünkü Vaka ve Can Kaybı

Bakan Koca Açıkladı İşte Bugünkü Vaka ve Can Kaybı

9 Temmuz 2020, Bakan Koca Açıkladı İşte Bugünkü Vaka ve Can Kaybı için yorumlar kapalı
TFF TOPLANTIYI YAPTI İŞTE 3. LİGE ÇIKAN TAKIMLAR

TFF TOPLANTIYI YAPTI İŞTE 3. LİGE ÇIKAN TAKIMLAR

9 Temmuz 2020, TFF TOPLANTIYI YAPTI İŞTE 3. LİGE ÇIKAN TAKIMLAR için yorumlar kapalı