VAROLLAR GURUP MİLLİ OKÇUYA SAHİP ÇIKTI

VAROLLAR GURUP MİLLİ OKÇUYA SAHİP ÇIKTI

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam

Burdur’un önde gelen iş adamlarından Varollar Grup yönetim kurulu başkanı Baki Varol, Burdur’un değerlerine sahip çıkmaya, her alanda elini taşın altına koyarak, insanlara destek olmaya devam ediyor.

Süt ve süt ürünleri, lojistik, mermer, inşaat ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren başta istihdam olmak üzere ülke ve Burdur ekonomisine katkılar sağlayan Varollar Grup, sosyal sorumluluk projeleriyle de isminden sıkça bahsettiren, örnek bir özel sektör kuruluşu…

Varollar Grup – Baki Varol, sosyal ve kültürel aktivitelerin yanı sıra sportif etkinliklere de destek olmaya, sponsorluk katkıları sağlamaya devam ediyor.

Türkiye Bedensel Engelliler Açık Hava Okçuluk Şampiyonu olan 43 yaşındaki milli sporcu, dünya ikincisi Murat Turan’ın sponsorluğunu üstlenen Varollar Grup, yine örnek bir duruş ortaya koydu.

2016’da Çekya’da düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda dördüncü, 2017 ve 2018 Türkiye Şampiyonası’nda üçüncü, 2017’de Çin’deki Dünya Şampiyonası’nda çeyrek finalist, bu yıl Türkiye Şampiyonası’nda da birinci olmuştu. Hollanda’da düzenlenen Para Okçuluk Dünya Şampiyonası’nda makaralı yayda gümüş madalya kazanarak, dünya ikincisi olan Murat Turan, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’nda Türkiye’yi temsil etme hedefine ulaşmıştı…

Olimpiyatlar hedefini Varollar Grup yönetim kurulu başkanı Baki Varol ile paylaşan Murat Turan’a beklediği destek Varollar ailesinden geldi. Baki Varol, Murat Turan’ın hazırlıklarını üstlenerek, sponsor oldu.

Baki Varol: “Murat Turan Olimpiyatlarda şampiyon olacak”

Okçu Murat Turan’a sponsorluk desteği hakkında gazetemize konuşan Baki Varol, “Varollar sadece ekonomi de değil hayatın her alanında var.. Hep söylediğimiz gibi, Burdur söz konusu olduğunda, insanların mutluluğu, yararına ise daima elimizi taşın altına koymaya hazırız. Sosyal sorumluluk projelerine ağırlık veriyoruz. Kazandıklarımızı memleketimizle paylaşıyoruz. Okçu kardeşimiz milli sporcumuz Murat’a da destek olacağız. Murat Turan’ın olimpiyatlarda da ülkemizi ve ilimizi başarıyla temsil edeceğine yürekten inanıyorum” dedi.
Burdur yenigün

Reklam Reklam Reklam Reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • YENİ
  • YORUM
HASTANEDEN HABER GELDİ

HASTANEDEN HABER GELDİ

24 Mayıs 2020, HASTANEDEN HABER GELDİ için yorumlar kapalı
ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERİN EVLERİNE YKS DENEME KİTAPÇIĞI VE MASKELER ULAŞMAYA BAŞLADI

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERİN EVLERİNE YKS DENEME KİTAPÇIĞI VE MASKELER ULAŞMAYA BAŞLADI

24 Mayıs 2020, ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERİN EVLERİNE YKS DENEME KİTAPÇIĞI VE MASKELER ULAŞMAYA BAŞLADI için yorumlar kapalı
BUCAK’TA 1 EV KARANTİNA ALTINDA

BUCAK’TA 1 EV KARANTİNA ALTINDA

24 Mayıs 2020, BUCAK’TA 1 EV KARANTİNA ALTINDA için yorumlar kapalı
KARAMANLI VEFAT HÜSEYİN ÖTKEN

KARAMANLI VEFAT HÜSEYİN ÖTKEN

24 Mayıs 2020, KARAMANLI VEFAT HÜSEYİN ÖTKEN için yorumlar kapalı
YEŞİLOVA VEFAT ŞEREF TÜRK

YEŞİLOVA VEFAT ŞEREF TÜRK

24 Mayıs 2020, YEŞİLOVA VEFAT ŞEREF TÜRK için yorumlar kapalı