Mustafa Çavdar
Köşe Yazarı
Mustafa Çavdar
 

ANTALYA SÜPER AMATÖR MAÇLARI

9 Ocak Pazar Günü Saat 11.30 da Zeytinköy 1 Nolu Saha Muratpaşaspor-8 Antalya Merkez 2003 spor-1 Hakemlerİbrahim Güner,Ertan Başyiğit,Mustafa Kara 9 Ocak Pazar Saat 14.00 Konaklı Stadı Payallarspor-2 Merkezspor-1 Hakemler Batuhan Kolak,Cem Akpınar,Hakan Erdaş 9 Ocak Pazar Saat 14.30 Kestel Sahası Döşemealtıspor-1 Mahmutlarspor-0 Hakemler Hakan Yurtseven,Mustafa Güçer,Uğur Çakmak 9 Ocak Pazar Saat 14.30 Kınık Stadı Kunduspor-2 Kınıkspor-1 Hakemler Baran Aslan,Mehmet Tülüler,Fuat Çakaroğlu 9 Ocak Pazar Saat 14.30 100.Yıl Stadı Finikespor-3 Kadriyespor-1 Hakemler Hidayet Zeybek,Hüseyin Yetiş,Saffet Bekar 9 Ocak Pazar Saat 14.30 Zeytinköy 1 Nolu Stad Kumlucaspor-9 Laraspor-1 Hakemler Mazlum Bodur,Aykut Çobanoğlu,Furkan Yıldız ISPARTA 1.AMATÖR KÜME MAÇLARI 9 Ocak Saat 13.00 de Sav Stadında Gülcüspor-5 Hacılarspor-2 9 Ocak Paar Günü Saat 13.00 de Milli Egemenlik Stadı Deregümespor-3 İlavusspor-1 9 Ocak Pazar Saat 13.00 de Sütcüler Stadı Sütcülerspor-2 Tekespor-2 9 Ocak Pazar Saat Saat 13.00 Senir Stadı İlaydağspor-2 Senirspor-1 9 Ocak Pazar Saat 11.00 Milli Egemenlik Stadı D.S.İ. Spor-4 Darıörenspor-1 9 Ocak Pazar Saat 13.00 Yalvaç Stadı Yalvaçspor-6 Kılıçspor-1 9 Ocak Pazar Saat 15.00 de Milli Egemenlik Stadı Keçiborluspor-3 İyaşspor-1 DENİZLİ UĞUR OKULLARI SÜPER AMATÖR MAÇLARI 8 Ocak Cumertesi Saat 13.00 de Servergazi Stadında Yeşilköyspor-1 İncirlipınargücüspor-0 8 Ocak Cumartesi Saat 14.00 de Şirinköy Stadı Buldanspor-1 Denizligücüspor-0 8 Ocak Cumartesi Saat 13.00 Samim Gök Stadı Şemiklerspor-6 Türktelekomspor-0 9 Ocak Pazar Saat 13.00 Kumtepe Stadı Kuşpınarspor-3 Yıldızspor-1 9 Ocak Pazar Saat 14.00 de Samim Gök StadıDeğirmenönüspor-0 Yeşil Çivrilspor-3 9 Ocak Pazar Saat 14.00 Kale İlçe Stadı Kalespor-2 Kartalspor-0 9 Ocak Pazar Saat 14.00 Beyağaç İlçe Stadında Beyağaçspor-3 Dodurgalarspor-2 9 Ocak Pazar Saat 13.00 de Şirinköystadı Acıpayamspor-1 Pamukkalespor-0 9 Ocak Pazar Saat 15.30 da Saraçoğlu Stadında Dukuzkavaklarspor-2 Akkonakspor-2 9 Ocak Pazar Saat 14.00 de Saraçoğlu Stadında Kocaderespor-2 Demiryolgücüspor-1 9 Ocak Pazar Saat 14.00 de Vali Ziya Göksu Stadında Çalspor-6 Nikferspor-0 KÜTAHYA CAHİT ÖZEL SÜPER AMATÖR MAÇLARI 9 Ocak Pazar Saat 14.00 Tevfik Okyavuz Stadı Akıncılar-4 Moymulspor-1 9 Ocak Pazar Saat 14.00 de Hisarcık Stadında Hisarcıkspor-Tunçbilekspor 9 Ocak Pazar Günü Saat 14.00 İlçe Stadında Çavdarhisarspor-2 Tavşanlı Tepecikspor-4 9 Ocak Pazar Günü Saat 14.00 de Mustafa Alkış Stadında Hacıbekirspor-1 Simavspor-4 9 Ocak Pazar Günü Saat Saat 15.00 de Domaniç İlçe Stadında Muratlıspor-0 İl Özel İdarespor-2 9 Ocak Pazar Günü Saat 15.00 de Gediz İlçe Stadında Uluoymak 1 Eylülspor-0 Seramikspor-3
Ekleme Tarihi: 11 Ocak 2022 - Salı

ANTALYA SÜPER AMATÖR MAÇLARI

9 Ocak Pazar Günü Saat 11.30 da Zeytinköy 1 Nolu Saha Muratpaşaspor-8 Antalya Merkez 2003 spor-1 Hakemlerİbrahim Güner,Ertan Başyiğit,Mustafa Kara 9 Ocak Pazar Saat 14.00 Konaklı Stadı Payallarspor-2 Merkezspor-1 Hakemler Batuhan Kolak,Cem Akpınar,Hakan Erdaş 9 Ocak Pazar Saat 14.30 Kestel Sahası Döşemealtıspor-1 Mahmutlarspor-0 Hakemler Hakan Yurtseven,Mustafa Güçer,Uğur Çakmak 9 Ocak Pazar Saat 14.30 Kınık Stadı Kunduspor-2 Kınıkspor-1 Hakemler Baran Aslan,Mehmet Tülüler,Fuat Çakaroğlu 9 Ocak Pazar Saat 14.30 100.Yıl Stadı Finikespor-3 Kadriyespor-1 Hakemler Hidayet Zeybek,Hüseyin Yetiş,Saffet Bekar 9 Ocak Pazar Saat 14.30 Zeytinköy 1 Nolu Stad Kumlucaspor-9 Laraspor-1 Hakemler Mazlum Bodur,Aykut Çobanoğlu,Furkan Yıldız

ISPARTA 1.AMATÖR KÜME MAÇLARI

9 Ocak Saat 13.00 de Sav Stadında Gülcüspor-5 Hacılarspor-2 9 Ocak Paar Günü Saat 13.00 de Milli Egemenlik Stadı Deregümespor-3 İlavusspor-1 9 Ocak Pazar Saat 13.00 de Sütcüler Stadı Sütcülerspor-2 Tekespor-2 9 Ocak Pazar Saat Saat 13.00 Senir Stadı İlaydağspor-2 Senirspor-1 9 Ocak Pazar Saat 11.00 Milli Egemenlik Stadı D.S.İ. Spor-4 Darıörenspor-1 9 Ocak Pazar Saat 13.00 Yalvaç Stadı Yalvaçspor-6 Kılıçspor-1 9 Ocak Pazar Saat 15.00 de Milli Egemenlik Stadı Keçiborluspor-3 İyaşspor-1

DENİZLİ UĞUR OKULLARI SÜPER AMATÖR MAÇLARI

8 Ocak Cumertesi Saat 13.00 de Servergazi Stadında Yeşilköyspor-1 İncirlipınargücüspor-0 8 Ocak Cumartesi Saat 14.00 de Şirinköy Stadı Buldanspor-1 Denizligücüspor-0 8 Ocak Cumartesi Saat 13.00 Samim Gök Stadı Şemiklerspor-6 Türktelekomspor-0 9 Ocak Pazar Saat 13.00 Kumtepe Stadı Kuşpınarspor-3 Yıldızspor-1 9 Ocak Pazar Saat 14.00 de Samim Gök StadıDeğirmenönüspor-0 Yeşil Çivrilspor-3 9 Ocak Pazar Saat 14.00 Kale İlçe Stadı Kalespor-2 Kartalspor-0 9 Ocak Pazar Saat 14.00 Beyağaç İlçe Stadında Beyağaçspor-3 Dodurgalarspor-2 9 Ocak Pazar Saat 13.00 de Şirinköystadı Acıpayamspor-1 Pamukkalespor-0 9 Ocak Pazar Saat 15.30 da Saraçoğlu Stadında Dukuzkavaklarspor-2 Akkonakspor-2 9 Ocak Pazar Saat 14.00 de Saraçoğlu Stadında Kocaderespor-2 Demiryolgücüspor-1 9 Ocak Pazar Saat 14.00 de Vali Ziya Göksu Stadında Çalspor-6 Nikferspor-0

KÜTAHYA CAHİT ÖZEL SÜPER AMATÖR MAÇLARI

9 Ocak Pazar Saat 14.00 Tevfik Okyavuz Stadı Akıncılar-4 Moymulspor-1 9 Ocak Pazar Saat 14.00 de Hisarcık Stadında Hisarcıkspor-Tunçbilekspor 9 Ocak Pazar Günü Saat 14.00 İlçe Stadında Çavdarhisarspor-2 Tavşanlı Tepecikspor-4 9 Ocak Pazar Günü Saat 14.00 de Mustafa Alkış Stadında Hacıbekirspor-1 Simavspor-4 9 Ocak Pazar Günü Saat Saat 15.00 de Domaniç İlçe Stadında Muratlıspor-0 İl Özel İdarespor-2 9 Ocak Pazar Günü Saat 15.00 de Gediz İlçe Stadında Uluoymak 1 Eylülspor-0 Seramikspor-3

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve nnchaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.