Mustafa Çavdar
Köşe Yazarı
Mustafa Çavdar
 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SİVASSPOR KAYSERİSPOR ARASINDA OYNANACAK

Ziraat Türkiye Kupasında 11 Mayıs Çarşamba Günü Saat 20.30 da 4 Eylül Stadyumunda Sivasspor Alanyasporla 1-1 Berabere Kalarak Finale Yükseldi.İlk Maçı 2-1 Kazanan Sivasspor olmuştu.Oyuncu Değişikliklerinin olduğu Maçı Sakarya,İstanbul Bölgesinden Atilla Karaoğlan,Alex Taşcıoğlu,Deniz Özaral,Can Cengiz Hakem Triosu Yönetti,Var Hakemi Özgür Yankaya nın olduğu Müsabakaya Sivasspor Ali,Ahmet,KayodeErdoğan,Gradel,Fjar,Fredik,Hakan,Uğur,Caner,Aaron Alanyaspor ise Marafona,Furkan,Efecan,Jeroy,Borja,Francisco,Emre,Candilus,Milunovic,Novais,Edvardo isimli oyuncularla çıktı. ZİRAAT TÜRKİYE KUPASINDA TRABZONSPORU 4-2 YENEN KAYSERİSPOR FİNALDE Ziraat Türkiye Kupasında 10 Mayıs Salı Günü Saat 20.30 da Kadir Has Stadında Trabzonsporu 4-2 Mağlup eden Kayserispor Finale Çıktı.A SPOR un Canlı Yayınladığı Maçta Golleri Kayserisporda Emrah 48.Dak.ve 90 Artı 6 da Hüseyn 59.Dak.Thiam 90 Artı 1 de P. Trabzonsporun Gollerini 3.Dak.P. Nwakaeme 82.Dak.Bakasetas Attı.6golün çıktığı Maçı İzmir,Denizli,Yalova Bölgesinden Halil Umut Meler,Cevdet Kömürcüoğlu,Murat Curbay,Tugay Numanoğlu Hakem Triosu Yönetti.Var Hakemi Erkan Özdemirin Olduğu Maça Kayserispor Lung,Josep,Atamon,Seyidahmetimacid,Mustafa,Andrea,Ramazan,Onur,Thiam,İbrahim,Carole Trabzonspor ise Uğurcan,Dorukhan,Nwakaeme,Abdulkadir,Bakasetas,Puchacz,Ahmet,Visca,Hamsik,Vitor,Corneuis isimli oyuncularla çıktı.Maçta Oyuncu değişklikleri oldu. BURDUR ANTALYA ISPARTA AMATÖR MAÇLARI 15 Mayıs Pazar Saat 14.00 Karamanlı İlçe Stadı Tefenni-B.Gücü U16 15 Mayıs Pazar Saat 15.00 de Bucak İlçe Stadı Oğuzhan-Karamanlı U 16 11 Mayıs Saat 15.00 U 16 Play Off 07Spor-Laraspor Mustafa Çetinkaya Stadı 11 Mayıs Saat 15.00 Zeytinköy 2 Nolu Saha DSİ Spor-Şimşekspor U 16 Play-Off 10 Mayıs Saat 17.30 Gazipaşa İlçe Stadı Gazipaşa Alanya İdmanyurdu U 14 10 Mayıs Saat 17.30 Uğur Mumcu Stadı Akgün Gençlik Akrepspor U 14 12 Mayıs Saat 17.00 Gülspor-Hacılar Milli Egemenlik Stadı U 14 13 Mayıs Saat 17.00 İyaşspor-Tekespor Milli Egemenlik Stadı 13 Mayıs Saat 18.30 Arenaspor-Davrazspor Milli Egemenlik Stadı 14 Mayıs Saat 14.00 U 16 Play-Off 15 Mayıs Saat 14.00 2.Amatör Uluborlu Stadı Uluborluspor Senirkentspor 10 Mayıs Saat 13.00 Söke Yan Saha Sökespor-Didimspor U 12 11 Mayıs Saat 18.00 Aydın 2 Nolu Saha Hilalspor-Efelerspor U 11 12 Mayıs Saat 17.00 Kuşadası yan Saha Sökespor-Güvercinlikadaspor U 12 13 Mayıs Saat 18.00 Didim Yan Saha Sökespor-Didim Gücüspor U 11 ANTALYASPOR KONYASPOR ENGELİNİDE GEÇTİ 3-2 Ahmet Çalık Süper Liginde 9 Mayıs Pazartesi Günü Saat 20.00 de Antalya Stadyumunda Antalyaspor Konyasporuda 3-2 Yenerek Puanını 55 e çıkardı.TRT RADYO dan Oğuz Günerinin anlatımında Golleri Antalyaspor da 9.Dak.Andriano 16.Dak.Ndao 66.Dak.Wright P. Konyasporda 5.Dak.Guilherme P. 13.Dak.Endri Attı.Var Hakemi Alper Ulusoy un olduğu Maçı İstanbul,Ankara,İzmir Bölgesinden Mete Kalkavan,Serkan Olguncan,Erdinç Sezertam,Emre Kargın Hakem Triosu Yönetti.Oyuncu değişikliklerinin olduğu Maça Antalyaspor Boffin,Doğukan,Güray,Wright,Kudriashov,Veysel,Bünyamin,Adriano,Ndao,Fernando,Alpredo Konyaspor ise Sehic,Adil,Zymer,Skubic,Hibert,,Abdulkerim,Endri,Hadziahmetovic,Soner,Goilherme,Mohamed, isimli oyuncularla çıktı.
Ekleme Tarihi: 12 Mayıs 2022 - Perşembe

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SİVASSPOR KAYSERİSPOR ARASINDA OYNANACAK

Ziraat Türkiye Kupasında 11 Mayıs Çarşamba Günü Saat 20.30 da 4 Eylül Stadyumunda Sivasspor Alanyasporla 1-1 Berabere Kalarak Finale Yükseldi.İlk Maçı 2-1 Kazanan Sivasspor olmuştu.Oyuncu Değişikliklerinin olduğu Maçı Sakarya,İstanbul Bölgesinden Atilla Karaoğlan,Alex Taşcıoğlu,Deniz Özaral,Can Cengiz Hakem Triosu Yönetti,Var Hakemi Özgür Yankaya nın olduğu Müsabakaya Sivasspor Ali,Ahmet,KayodeErdoğan,Gradel,Fjar,Fredik,Hakan,Uğur,Caner,Aaron Alanyaspor ise Marafona,Furkan,Efecan,Jeroy,Borja,Francisco,Emre,Candilus,Milunovic,Novais,Edvardo isimli oyuncularla çıktı.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASINDA TRABZONSPORU 4-2 YENEN KAYSERİSPOR FİNALDE

Ziraat Türkiye Kupasında 10 Mayıs Salı Günü Saat 20.30 da Kadir Has Stadında Trabzonsporu 4-2 Mağlup eden Kayserispor Finale Çıktı.A SPOR un Canlı Yayınladığı Maçta Golleri Kayserisporda Emrah 48.Dak.ve 90 Artı 6 da Hüseyn 59.Dak.Thiam 90 Artı 1 de P. Trabzonsporun Gollerini 3.Dak.P. Nwakaeme 82.Dak.Bakasetas Attı.6golün çıktığı Maçı İzmir,Denizli,Yalova Bölgesinden Halil Umut Meler,Cevdet Kömürcüoğlu,Murat Curbay,Tugay Numanoğlu Hakem Triosu Yönetti.Var Hakemi Erkan Özdemirin Olduğu Maça Kayserispor Lung,Josep,Atamon,Seyidahmetimacid,Mustafa,Andrea,Ramazan,Onur,Thiam,İbrahim,Carole Trabzonspor ise Uğurcan,Dorukhan,Nwakaeme,Abdulkadir,Bakasetas,Puchacz,Ahmet,Visca,Hamsik,Vitor,Corneuis isimli oyuncularla çıktı.Maçta Oyuncu değişklikleri oldu.

BURDUR ANTALYA ISPARTA AMATÖR MAÇLARI

15 Mayıs Pazar Saat 14.00 Karamanlı İlçe Stadı Tefenni-B.Gücü U16 15 Mayıs Pazar Saat 15.00 de Bucak İlçe Stadı Oğuzhan-Karamanlı U 16 11 Mayıs Saat 15.00 U 16 Play Off 07Spor-Laraspor Mustafa Çetinkaya Stadı 11 Mayıs Saat 15.00 Zeytinköy 2 Nolu Saha DSİ Spor-Şimşekspor U 16 Play-Off 10 Mayıs Saat 17.30 Gazipaşa İlçe Stadı Gazipaşa Alanya İdmanyurdu U 14 10 Mayıs Saat 17.30 Uğur Mumcu Stadı Akgün Gençlik Akrepspor U 14 12 Mayıs Saat 17.00 Gülspor-Hacılar Milli Egemenlik Stadı U 14 13 Mayıs Saat 17.00 İyaşspor-Tekespor Milli Egemenlik Stadı 13 Mayıs Saat 18.30 Arenaspor-Davrazspor Milli Egemenlik Stadı 14 Mayıs Saat 14.00 U 16 Play-Off 15 Mayıs Saat 14.00 2.Amatör Uluborlu Stadı Uluborluspor Senirkentspor 10 Mayıs Saat 13.00 Söke Yan Saha Sökespor-Didimspor U 12 11 Mayıs Saat 18.00 Aydın 2 Nolu Saha Hilalspor-Efelerspor U 11 12 Mayıs Saat 17.00 Kuşadası yan Saha Sökespor-Güvercinlikadaspor U 12 13 Mayıs Saat 18.00 Didim Yan Saha Sökespor-Didim Gücüspor U 11

ANTALYASPOR KONYASPOR ENGELİNİDE GEÇTİ 3-2

Ahmet Çalık Süper Liginde 9 Mayıs Pazartesi Günü Saat 20.00 de Antalya Stadyumunda Antalyaspor Konyasporuda 3-2 Yenerek Puanını 55 e çıkardı.TRT RADYO dan Oğuz Günerinin anlatımında Golleri Antalyaspor da 9.Dak.Andriano 16.Dak.Ndao 66.Dak.Wright P. Konyasporda 5.Dak.Guilherme P. 13.Dak.Endri Attı.Var Hakemi Alper Ulusoy un olduğu Maçı İstanbul,Ankara,İzmir Bölgesinden Mete Kalkavan,Serkan Olguncan,Erdinç Sezertam,Emre Kargın Hakem Triosu Yönetti.Oyuncu değişikliklerinin olduğu Maça Antalyaspor Boffin,Doğukan,Güray,Wright,Kudriashov,Veysel,Bünyamin,Adriano,Ndao,Fernando,Alpredo Konyaspor ise Sehic,Adil,Zymer,Skubic,Hibert,,Abdulkerim,Endri,Hadziahmetovic,Soner,Goilherme,Mohamed, isimli oyuncularla çıktı.

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve nnchaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.