BUCAK SU ARITMADAN KAÇIRILMAYACAK KAMPANYA

2013’ten bugüne Bucak’ta hizmet veren Bucak Su Arıtma Sistemleri, Türkiye’nin en büyük firmaları ocean, aquatürk ve Venüs su arıtma markaları ile çalışıyor.

Tüm cihazlarını 10 yıl garanti kapsamında satan Bucak Su Arıtma(Bsas) evsel ve endüstriyel sistem ürün satışı yapıyor. Su arıtma sistemlerinin yanı sıra rafine edilmiş arıtma tuzu olan Eslim Tuz ürünlerini de bulunduruyor.

Alo arıtmacı teknik servis olarak tüm evsel ve endüstriyel teknik onarım ve bakımı yapan Bsas, Bucak İlçesine özel servis ücreti almamaktadır.

Bucak Su Arıtma Sistemleri, her bütçeye uygun ve yeni nesil sistemlerle üstelik kredi kartına 12 taksit seçenekleri ile musluğunuzdan sağlığınıza sloganı ile su arıtma sektöründe faaliyetlerimize devam ediyor…

Tüm ürünleri ile Antalya, Burdur bölge koordinatörü olarak hizmet verdiklerini söyleyen Bucak Su Arıtma Sistemleri (Bsas) bölge yetkilisi, ” Bucak’ta 7 yıldır hizmet veriyoruz. Su arıtmada bölge koordinatörü olarak hizmet vermekteyiz. Halkımızın arıtılmış su içebilsin diye kampanya yaparak 1200 TL’ye sattığımız 8 Lt. Çelik tanklı arıtma sistemimizi 699 TL’ye düşürerek kampanya başlattık. Bucak Halkına en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Hakkımızda bilgi almak isteyen müşterilerimiz www.bucak-suaritma.com yada online ticaret sitemiz ve markamız olan www.hiwixaqua.com adreslerimizden inceleyebilirler” ifadelerini kullandı.

BUCAK SU ARITMA SİSTEMLERİ (Bsas)

İletişim: 0850 346 44 14 – 0248 606 06 26

WhatsApp: 0553 712 01 83

Adres: Konak mah 23 Nisan caddesi no :37/A Bucak/Burdur

          

- NNC Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.nnchaber.com/haber/5019539/bucak-su-aritmadan-kacirilmayacak-kampanya