22 Yıldır sektörde hizmet veren Kemal Akçay, Kemal Usta'nın Yeri 015 Ocakbaşı'nda artık ızgarada balık ekmek keyfini sunuyor.
Daha önceden Kent Ormanı, Çamlaraltı, balıkçı ve ordu restaurantlarında hizmet veren Kemal Usta, kendi işletmesinde muhteşem lezzetleri Bucak Halkı ile buluşturuyor.
Izgarada köfte, tavuk lezzetlerini sizlere sunan Kemal Usta, artık ızgarada balık ekmek lezzetini de sizlere sunuyor. Ayrıca kısa süre içerisinde kuzu ciğer ve diğer et çeşitleriyle de hizmet verecek.
Haftanın 7 günü faaliyette olan 015 Ocakbaşı, saat 09:00'dan saat 03:00'a kadar paket servisi ve yerinde hizmet veriyor.
Dışarıdan levrek, çupra, palamut, istavrit, istavritin büyükleri, mezgit ile ekmek arası balık keyfi artık 015 Ocakbaşı'nda sizleri bekliyor.
Lezzetleri muhteşem kampanya ile, Balık ekmek 25 TL, Köfte ekmek arası 20 TL, Tavuk ekmek arası 20 TL'ye kalite ve lezzeti tadabilirsiniz.
Tüm ürünlerin günlük taze kesim olduğunu belirten 015 Ocakbaşı İşletme Sahini Kemal Usta, " Izgarada hazırlanan ürünlerimizi tadanlar lezzet ve kalitemizi farkedeceklerdir. Et ve tavuk ürünleriyle hizmet veriyorduk, artık Balık lezzetini de Bucak'ımıza kaliteyle sunuyoruz. Tüm Bucak Halkını lezzetimizi tatmaya davet ediyorum." ifadelerini kullandı.
Burdur'un Bucak ilçesinde muhteşem lezzetlerin adresi Kemal Usta'nın Yeri 015 Ocakbaşı'nda ızgarada balık ekmek keyfini sizlere sunuyor.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Yorumlar (0)