Çankırı’da, Tarım ve Orman Bakanlığının organize ettiği "13. Tarım Orman ve İnsan" fotoğraf sergisi vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve yayın Dairesi Başkanlığı koordinesiyle 2009 yılından bugüne kadar düzenli olarak her yıl yapılan Tarım Orman ve İnsan Fotoğraf Yarışmasında ödül alan ve sergilenmeye layık görülen fotoğraflar Çankırı’da açılan "13. Tarım Orman ve İnsan" fotoğraf sergisi ile vatandaşların beğenisine sunuldu. Kent merkezindeki bir AVM’de 3 gün sergilenen fotoğraflar, yoğun ilgi gördü.
Sergide, Vali Mustafa Fırat Taşolar’a çilek toplarken çekilen fotoğrafı hediye edildi. Fotoğraf sergisine, Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, çeşitli kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Tıbbi Sekreter Hediye Cevizci, Covid-19 döneminde başladığı resim tutkusunun başarısını çalıştığı hastanede sergiledi.
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Eğitim Fakültesi Resim İş Eğitimi Anabilim Dalı lisansüstü öğrencileri tarafından yapılan 55 sanatsal görsel, Sinop Sabahattin Ali Kültür Merkezi’nde açılan sergide sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
Bitlis'in Tatvan ilçesinde, '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' etkinlikleri çerçevesinde fotoğraf sergisi düzenlendi.
Kastamonu Üniversitesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde sanal sergi açıldı.
Düzce Belediyesi’nin destekleriyle Konuralp Antik Kentte yapılan kazı çalışmaları sırasında ortaya çıkan Aslanlı Mozaik’in replikası valilik binası karşısında sergileniyor.
Eskişehir Teknik Üniversitesinde (ESTÜ) 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 2024 yılı programı kapsamında, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Fotoğraf Sergisinin açılışı gerçekleştirildi.
Yorumlar (0)