15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta

Heybeli Tarım ile kaliteli tavuk ve taze yumurtalara, geniş bir yem yelpazesine ve daha fazlasına ulaşın! Bucak'ta 15 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Detaylar haberimizde...

15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta

Heybeli Tarım'da Kaliteli Tavuklar ve Taze Yumurtalar Sizi Bekliyor!

15 Yıllık Tecrübe ile Heybeli Tarım Yanınızda!

Heybeli Tarım İşletme Sahibi Faik Dursun, 1992 yılından beri hayvancılık sektöründe hizmet veriyor. 2009 yılında açtığı dükkan ile de müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Geniş Ürün Yelpazesi

Heybeli Tarım'da civciv yemlerinden büyük baş ve küçük baş hayvan yemlerine, kuru pancar küspesinden pamuk küspesine, buzağı başlangıç yemlerinden toklu besi yemlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz. Ayrıca mısır, arpa, buğday ve yulaf gibi tüm hububat çeşitleri de Heybeli Tarım'da sizleri bekliyor.

Kaliteli Tavuklar ve Taze Yumurtalar

Heybeli Tarım'da sadece yem satışı değil, aynı zamanda kaliteli tavuk ve taze yumurta satışı da yapılmaktadır. Hyline Brown, Hyline Sonia ve Ataks cinsi tavuklar, organik şekilde beslenerek sunuluyor.

Uygun Fiyatlar ve Kaliteli Hizmet

Heybeli Tarım, tüm ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Faik Dursun, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Heybeli Tarım'a Ulaşın!

Heybeli Tarım'ın geniş ürün yelpazesinden ve kaliteli hizmetinden yararlanmak için:

Telefon: 0535 856 68 33

Adres: Mimar Sinan Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi No:11 Kahveler Mevki Kestel Yolu Üzeri Bucak

15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta15 Yıllık Tecrübeyle Heybeli Tarım hizmetinizde! Güvenilir Yem, Tavuk ve Yumurta

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Yerli Ayçiçeği Tohumu Desteğiyle Süleymanpaşa'da Tarımsal Üretim
Yaşam

Yerli Ayçiçeği Tohumu Desteğiyle Süleymanpaşa'da Tarımsal Üretim

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar, Süleymanpaşa'da faaliyet gösteren iki önemli tohum geliştirme firmasına ziyarette bulundu. Her iki firma da Süleymanpaşa Belediyesi Tarım AŞ bünyesinde değerlendirilmek üzere kendi üretimleri olan yerli ayçiçeği tohumu desteğinde bulundu.

Jandarma'dan traktör sürücülerine tarım eğitimi
Bölgesel

Jandarma'dan traktör sürücülerine tarım eğitimi

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı tarafından traktör sürücülerine güvenli tarım eğitimi verildi.

 Manisa'da Tarımsal Sulama Havuzları ve Deposu Yapıldı!
Bölgesel

Manisa'da Tarımsal Sulama Havuzları ve Deposu Yapıldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yaz sezonu yaklaşırken Manisalı çiftçilerin ürünlerini daha rahat sulamasını sağlayacak projeleri birer birer hayata geçiriyor.

Karapınar'da Dolu ve Düşük Sıcaklık Tarlalara Zarar Verdi!
Bölgesel

Karapınar'da Dolu ve Düşük Sıcaklık Tarlalara Zarar Verdi!

Konya'nın Karapınar ilçesinde yetkililer, bazı bölgelerde etkili olan dolu ve düşük sıcaklıkların tarım alanlarında yaptığı olumsuzları yerinde inceledi.

Hasyurt Tarım Fuarı'na Yoğun İlgi
Bölgesel

Hasyurt Tarım Fuarı'na Yoğun İlgi

Antalya'nın Finike ilçesinde 8-10 Mayıs tarihlerinde 27’nci kez düzenlenen Hasyurt Tarım Fuarı'nı 3 günde 30 bini aşkın kişi ziyaret etti.

 27. Hasyurt Tarım Fuarı’nda “Batı Antalya Tarımı” paneli düzenlendi
Bölgesel

27. Hasyurt Tarım Fuarı’nda “Batı Antalya Tarımı” paneli düzenlendi

Antalya’nın Finike ilçesinde gerçekleşen 27. Hasyurt Tarım Fuarı kapsamında düzenlenen “Batı Antalya Tarımı” panelinde konuşan Finike Ziraat Odası Başkanı Halil Sarıçobanoğlu, dünyaca ünlü coğrafi işaretli Finike portakalının 3-4 TL’den satıldığını, para kazanmayan çiftçinin üretimden çekilme eğiliminde olduğunu söyledi.