Bolu’nun Göynük ilçesinde 2 katlı evde çıkan yangın maddi hasara sebep oldu.
Olay, Sifyanlar köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.İ.’ye ait 2 katlı evde öğle saatlerinde bilinmeyen sebeple yangın çıktı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine Göynük Belediyesi İtfaiyesi ve Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri sevk edildi. Kısa sürede bölgeye gelen ekipler, yangını kontrol altına alarak söndürdü. Yangın sonrası M.İ.’ye ait 2 katlı evde hasar oluştu. İHA
Aydın'ın Efeler ilçesinde otluk alanda çıkan yangın rüzgarın etkisiyle geniş bir alana yayılırken, havadan ve karadan müdahale eden ekipler bölgedeki yerleşim yerlerini tehdit eden alevleri yoğun çalışmalar sonucu kontrol altına almayı başardı.
Tekirdağ’ın Ergene ilçesinde önce otluk alandan çıktığı ve daha sonra geri dönüşüm tesisine sıçradığı öne sürülen yangın birçok ilçeden görüldü.
İzmir'in Dikili ilçesinde çıkan orman yangınına havadan ve karadan müdahale sürüyor.
Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Tekirdağ’ın Ergene ilçesi Velimeşe’de yol kenarında otluk alan ve çöp yangınında dumanlar gökyüzünü kapladı.
Düzce'de iki katlı evde çıkan yangında 2'si çocuk 5 kişi dumandan etkilenerek hastaneye kaldırıldı. Çocuklarını ve aile üyelerini tek başına alevlerin arasından kurtaran ev sahibi, "10 saniye içinde ev kullanılmaz hale geldi. Yavrularımı güçlükle kurtardım" dedi.
Yorumlar (0)