Antalya Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla futbol turnuvası düzenledi. 12 takımın katıldığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik Futbol Turnuvası’nda dereceye giren takımlar, kupa ve madalyalarını düzenlenen törenle aldı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Futbol Turnuvası’ ABB Futbol Akademisi halı sahalarında gerçekleşti. 2015-2018 doğumlu 250 sporcunun katıldığı futbol turnuvası çekişmeli maçlara sahne oldu. Minik sporcuların yeteneklerini sergilediği karşılaşmaları aileleri de saha kenarından takip ederek destek verdi.
Turnuvada, 2015 doğumlu kategorisinde AFA Futbol Akademisi şampiyon, Hurma Spor Kulübü ikinci, Antalya Büyükşehir Belediyesi Futbol Akademisi ise üçüncü oldu. 2016 doğumlu kategorisinde DSİ şampiyon olurken, Uncalı Spor Kulübü ikinci, Antalya Büyükşehir Belediyesi Futbol Akademisi ve Altıayak Spor Kulübü üçüncü oldu. 2017-2018 doğumlu kategorisinde ise Başaran şampiyon olurken, Polisgücü ikinci, Antalya Büyükşehir Belediyesi Futbol Akademisi ve Uncalı Spor Kulübü üçüncü olarak turnuvayı tamamladı.
Turnuva sonunda Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Nurettin Tonguç ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor Hizmetleri Şube Müdürü Yakup Deveci tarafından dereceye giren takımlara madalya ve kupaları verildi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bakım onarım çalışması nedeniyle Düden Şelalesi, 29 Temmuz Pazartesi günü ziyarete kapalı olacak.
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Konyaaltı ve Lara sahillerindeki Engelsiz Plajları bu yıl da engelli bireylerin denizle buluşma noktası oldu.
Antalya Büyükşehir Belediyesi, kuvvetli fırtına ve yağışın neden olduğu olumsuzluklara anında müdahale etti.
Antalya'nın Cittaslow ağına katılmasıyla birlikte çalışmalarına hız veren Antalya Büyükşehir Belediyesi, ‘Sakin Mahalle' programına pilot mahalle olarak seçilen Yeşilbayır Mahallesi'nde yürütülecek proje ve çalışmalar hakkında ilgili daire birimlerine yönelik bir toplantı düzenledi.
Antalya'nın Korkuteli ilçesinde hizmete açılan Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi, ilçenin önemli bir eksikliğini giderdi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu (ASAT) Genel Müdürü İbrahim Kurt, son günlerde kamuoyunda su tarifelerinde yapılan değişiklik sonrası çıkan haberlere açıklık getirerek, "Suya yüzde 446 oranında zam gelmesi söz konusu değildir.
Yorumlar (0)