Antalya'nın Alanya ilçesinde yerinden çıkmış kaldırım taşlarını fark eden 4 minik, taşları yerine yapboz oynar gibi koyarak büyüklere ders verdi.
Alanya ilçesi çarşı merkezinde kaldırım taşlarının yerinden çıktığının gören yaşları küçük 4 çocuk, büyüklere adeta ders verdi. Çocuklar, ellerine aldıkları taşları bir belediye işçisi gibi tekrar yerleştirdi. Çocukların bu örnek davranışı birçok vatandaş tarafından takdir edildi.
Sivas İl Genel Meclis Başkanı seçilen Mehmet Şarkışla kendinden önceki başkana kiralanan makam aracını kabul etmeyerek kendi şahsi aracıyla meclise gidip geleceğini açıklaması takdir topladı.
Çorum'un Sungurlu ilçesinde, İlçe Müftülüğüne bağlı Hacı Nebi Kelepircioğlu 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri Ramazan ayı dolayısıyla yardıma ihtiyacı olanlar için gıda kolileri hazırladı.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Fatih Mahallesi'nde muhtarlık seçimine katılan adaylar birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Ağrı'da yaşayan 75 yaşındaki Fevzi Maral, 39 yıldır çatısına konan yüzlerce güvercini bıkmadan usanmadan elleriyle besliyor.
Çorum'un Sungurlu ilçesinde Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi esnafı, ihtiyaç sahipleri için bir dolap hazırladı. Dolaba "imkanı olan koysun, ihtiyacı olan alsın" yazısı asıldı. Bu örnek davranış ihtiyaç sahiplerine umut oldu.
Kütahya’da genç kızlar evlerindeki eşyaları satıp parasını Gazze’ye bağışladılar
Yorumlar (0)