Burdur / Bucak

AD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldı

Burdur'un Bucak ilçesinde ilk profesyonel cimnastik salonu dualarla hizmete açıldı.

AD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldı

Burdur'un Bucak ilçesinde ilk profesyonel cimnastik salonu yoğun katılımla kurdele kesimi ve duaların ardından hizmete açıldı.

Ebeveyn'li gruplar ile 18 aylıktan itibaren başlayan ve 15 yaşa kadar olan çocuklarınız Tecrübeli ve belgeli hocalar eşliğinde spor, ahlaki ve disiplinin yanında lisanslı ve yarışmacı sporcular yetiştirilmek üzere kurulmuş olan Ad cimnastik salonuna başvurabilir.

İlk günden itibaren yoğun bir başvuru olduğunu belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Aslı Daldal, kayıtların tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

AD Cimnastik'te sporun eğlenceye dönüştüğünü belirten Aslı Daldal, deneme derslerinin ücretsiz olduğunu ifade etti. Çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz kaliteli eğitimin adresi AD Cimnastik'te, Her yaş grubuna hitap eden günün teknoloji çağında çocuklarınızın daha hareketli daha sosyal daha daha özgüvenli ve en önemlisi daha sağlıklı bireyler haline getirilmesi amaçlanıyor.

Amaçlarının Bucak'taki yetenekli sporcuları keşfedip onları okullar arası yarışmalar ve Türkiye şampiyonlarına hazırlamak olduğunu belirten AD cimnastiğin başantrenör'ü beden eğitimi öğretmeni ve Türkiye cimnastik federasyonu belgeli antrenörü olan Aslı Daldal, " kurulmuş olan bu salonda çocuklarınızın fiziksel zihinsel ve sosyal gelişimlerini ilk derslerden itibaren fark edeceksiniz.. Akdeniz üniversitesinde okuduğum yıllar boyunca çeşitli kulüpler de çalışarak cimnastik alanında her seviyede kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum..
Artık edindiğim bilgiler doğrultusunda kendi memleketimde bu işi yapma ve bucaktaki yetenekli sporcuları keşfedip onlar ile birlikte Bucağı cimnastik alanında ilk madalyalarını getirmek istiyorum.. Bucak'ta birbirinden yetenekli çok sporcu ve çocuk var keşfedilmeyi bekleyen.. Bunları keşfetmek için buradayım.. " ifadelerini kullandı.

Tel: 05452206074

Adres: Yeni mahalle 19 mayıs caddesi no71/A BucakAD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldıAD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldıAD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldıAD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldıAD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldıAD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldıAD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldıAD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldıAD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldıAD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldı

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 2
  BEĞENDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 1
  ÜZÜLDÜM
 • 1
  SEVDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  BEĞENMEDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Bucaklı minikler kupa ve madalya ile döndüler
Spor

Bucaklı minikler kupa ve madalya ile döndüler

Burdur'da düzenlenen okullar arası artistik Cimnastik turnuvasında Bucaklı minikler rüzgar estirdi. İşte detaylar...

AD Cimnastik Bucak Açılışa Özel İndirimle Hizmetinizde
Tanıtım

AD Cimnastik Bucak Açılışa Özel İndirimle Hizmetinizde

Burdur'un Bucak ilçesinde AD Cimnastik Kursu başlıyor.

Korkuteli Kızılaliler Göletinin Yapımı Hızla devam ediyor
Yaşam

Korkuteli Kızılaliler Göletinin Yapımı Hızla devam ediyor

Korkuteli Kızılaliler Göletinde çalışmalar devam ediyor. Gövde dolgusu ve dolusavak imalatlarının devam ettiği projede % 48 fiziki gerçekleşme oranı aşılırken

Mabel Vip'ten Babalar Günü kampanyası
Tanıtım

Mabel Vip'ten Babalar Günü kampanyası

Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren Mabel Vip, Bucak Şubesinde yeni kampanya başlattı. Babalar günü kampanyasını kaçırmayın!

Bucak Belediyesinden çevre haftasında geri dönüşüm parkı
Yerel Yönetim

Bucak Belediyesinden çevre haftasında geri dönüşüm parkı

Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak hedefiyle çalışmalarını her geçen gün arttıran Bucak Belediyesi, 5 Haziran Çevre haftasında çevresel yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor.

Buğday ve arpa fiyatlarını Erdoğan açıkladı
Bölgesel

Buğday ve arpa fiyatlarını Erdoğan açıkladı

4 saat 10 dakika süren Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, buğday ve arpa fiyatlarını duyurdu.