Adana kebabını tüm dünyada tattırmak isteyen Cihangir Kebabın Ordu şubesi açıldı. Cihangir Korkmaz, “Adana Kebap Karadenizliler ile buluştu. Yakında tüm dünya ile buluşacak” dedi.
Merkez Seyhan ilçesinde 1995 yılından bu yana sektörün içerisinde olan ve kendine özgü lezzetlerle yurt içi ve yurt dışından çok fazla talep alan Cihangir Korkmaz, Güzelyalı, Türkmenbaşı ve İskenderun şubelerinin ardından Ordu’ya franchise verdi. İmzalanan sözleşme ile hazırlıklar tamamlandı ve geçtiğimiz gün Ordu şubesi açıldı.
Müslüm Gürses parçaları seslendirildi
Orduluların yoğun ilgi gösterdiği açılışta ayrıca Müslüm Gürses’e benzerliğiyle dikkati çeken Bülent Şevik’te açılışa katılarak Müslüm Gürses’in parçalarını seslendirdi.
Açılışta konuşan Cihangir Korkmaz, “Adana’nın lezzetlerini buraya taşıyan Bünyamin Gürgentepe kardeşime teşekkür ediyorum. Adana’nın kebabını buraya taşıdı. İnşallah Karadeniz’in hamsisi ile Adana Kebabı artık burada yarışacak. Yakında tüm dünyaya Adana’nın lezzetlerini ulaştıracağız. Gerçek Adana kebabını tüm dünyada tattırmak için uğraşıyoruz. Çok ciddi talepler var. Hepsini değerlendiriyoruz” dedi.
Konuşmaların ardından kurdele kesimi gerçekleştirildi. Açılışa Ordu Valisi Muammer Erol ve protokol üyeleri de katıldı. İHA
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)