Okul Sporları Federasyonu'nun 25 Şubat 2024 tarihinde Bucak'ta düzenlediği Liselerarası Oryantiring Burdur Şampiyonasında Adem Tolunay Fen Lisesi Genç Kız B Takımı BURDUR ŞAMPİYONU oldu.
Ferdi olarak Zehra Önden İl 1.si, Şeyma Uğurlu ve Neva Karagöz İl 5.si oldu. Adem Tolunay Fen Lisesi Müdürü Vedat Uysal Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Zafer Göksu ve Zehra Önden, Şeyma Uğurlu, Neva Karagöz, Yağmur Keskin, Beyza Gülcan'ı üstün performanslarından dolayı tebrik etti. Vedat Uysal "03 Nisan 2024'te Karaman'da düzenlenecek olan Grup Yarışmasında Oryantiring Takımımıza başarılar dilerim" dedi.
Burdur'un Bucak ilçesindeki Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi, 2023-2024 YKS'de büyük bir başarıya imza attı. TYT,SAY ve EA puan türlerinde ilk 1000'de 4 , 20 binde 25 derece ile yer aldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencileriyle piknikte buluştu.
Adem Tolunay Fen Lisesi öğrenciler, oryantiring yarışması Grup şampiyonasında 4. oldular. Alınan bu başarı ile Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencileri, Bucak'ın göğsünü kabarttılar.
Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencileri, Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kolisi yardımında bulundu. Öğrencilerin yardımseverlik davranışı ilçede takdirle karşılandı.
Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Halil İbrahim Topçu, Bucak Adem Tolunay Fen Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu, Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi Müdürü Vedat Uysal ve Okul Aile Birliği Başkanı Faruk Satılmış makamında ziyaret etti.
Yorumlar (0)