Afyonkarahisar’ın Başmakçı ilçesinde voleybol alanında gerçekleştirilen ‘Acıgöl Dostluk Turnuvası’ sona erdi.
Turnuva Başmakçı, Dinar, Dazkırı ve Evciler ilçeleri arasında dostluğun gelişmesine katkı sağlamak, ilçelerde spor kültürünün oluşması ve her yaştaki insanların aktif olarak spor yapmasını sağlamak amacıyla Başmakçı Kaymakamı Burak Yaylacı ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Doğan Çakır tarafından organize edildi. Gerçekleştirilen müsabakalar sonrasında Dinar Dinarelli birinci, Dazkırı Acıgöl ikinci ve Başmakçı Filemingo üçüncü oldu. Final maçı sonrasında takımlara kupa, madalya ve yöresel ürünlerden oluşan hediyeler taktim edildi. Dinar Kaymakamı Kemal Duru’nun da katıldığı ödül töreninde dereceye giren takımlara hediyeleri protokol üyeleri tarafından verildi.
Afyonkarahisar'da düzenlenen Küçük Erkekler Bocce Turnuvasında Şuhut’u temsil eden Atatürk Ortaokulu Afyonkarahisar İl 3'ncüsü oldu.
6 Şubat 2023 Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden Afyon Belediye Yüntaş Voleybol takımı oyuncumuz Resul Gün anısına Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen Kum Voleybolu Turnuvası, 63 takımın katılımıyla sona erdi.
Afyonkarahisar'da Tınaztepe Spor Salonu, 15 Temmuz Şehitlerini Anma Badminton Turnuvası'na ev sahipliği yaptı.
Afyonkarahisar'da Tınaztepe Spor Salonu, 15 Temmuz Şehitlerini Anma Badminton Turnuvası'na ev sahipliği yaptı.
Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası'na katılan Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü sporcularından Sinem ve Burak, 8 bin sporcu arasından kendi kategorilerinde üçüncü oldu.
İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, Minikler Pişmaniye Cup Futbol Turnuvası etkinliği gerçekleştirdi.
Yorumlar (0)