Afyonkarahisar Şuhut İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Şuhut Şubesi ile Kadın ve Gençlik Kolları, Filistin’deki mağdurlara destek olmak amacıyla ’Gazze ve Gazeli’ nin Yanındayız’ sloganıyla hayır çarşısı kuruldu.
Şuhut Belediye Meydanı’nda yapılan hayır çarşısında Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han, Müftü Fatih Aytekin, din görevlileri ve ilçe sakinleri katıldı.
Hayır çarşısının açılışında vatandaşların gelerek alışveriş yapıp katkı vermeleri bizleri mutlu edecektir diyerek konuşan Aytekin sözlerine şu şekilde devam etti:
"Asırlardır ceddimiz zalimlere engel, mazlumlara şemsiye oldu. Bu geçmişte olduğu gibi bugün de böyle. İnşallah gelecekte de böyle olacak. Yardımların orada çoluk çocuk demeden herkesi yakan ateşi söndürmek için bir damla su misali katkı sunacağı inancındayız. Bu katkıyı genişletmek için hayır çarşımızı açtık.” İHA
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)