Afyonkarahisar İl Müftülüğü’ne bağlı Miftah Kur’an Kursu, Salar Fatih Kur’an Kursu, İsmailköy Kur’an Kursu, Sahipata Kur’an kursunda yatılı hafızlık yapan 90 öğrenci, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sultandağı Gençlik Kampına katıldı.
Sultandağı Gençlik Kampını İl Müftüsü Sinan Kazancı, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, İl Müftü Yardımcısı Harun Yılmaz, Din Hizmetleri Şube Müdürü Hasan Demir, Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Ertürk ve KYK Yurtlarından Sorumlu Müdür Mustafa Asan ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti, birlikte yemek yedi ve etkinleri izledi. Gençlik Kampında, ok atma, masa tenisi, matrax, futbol, paintball birçok etkinlik yapan öğrencilerin, eğlenceli vakit geçirmelerinden dolayı mutlu oldukları gözlendi.
İl Müftüsü Sinan Kazancı, Kur’an kurslarında öğrenim gören hafız öğrencilerin motivasyonunu sağlamak, zihin yorgunluğunu gidermek ve moral artırmak amacıyla çeşitli etkinliklerin yapıldığı kampta, emeği geçenlere teşekkür etti.
Sultandağı Gençlik Kampı'na Türkiye’nin dört bir yanında gelen gençler katıldı
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde 800'ün üzerinde üretici tarafından 40 bin dekar alanın üzerinde ekimi yapılan patateste hasat başladı.
Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz ile Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Opr. Dr. Ahmet Murat Koyuncu Sinanpaşa Devlet Hastanesini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
Ankara’da düzenlenen U-13 Türkiye Güreş Şampiyonası’nda, Afyonkarahisar’ı temsil eden Taşoluk Belediye Spor Kulübü sporcuları Büşra Alan Türkiye şampiyonu olurken Sebahat Işıkçı ise Türkiye üçüncüsü oldu.
Milli Eğitim Bakanlığı Belgelendirme Hizmet Birimi Tetkik görevlileri, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde bir denetim yaparak, Miraç Sünnetci’yi ziyaret etti.
Afyonkarahisar İl Müftü Yardımcısı Ayşegül Müftüoğlu Kurt, Yaz Kur'an Kursları ziyareti kapsamında, Engelsiz Kur’an kursunda eğitim gören öğrenciler ve velileri ile buluştu, sohbet etti.
Yorumlar (0)