Afyonkarahisar İl Müftülüğü Çavuşbaş Bilgi evinde 4-6 yaş ve yetişkin Kur’an kursunda 2023-2024 eğitim öğretim yılı açılış programı yapıldı.
İl Müftüsü Sinan Kazancı, 2023-2024 eğitim öğretim döneminin hayırlı olmasını dileyerek, geleceğin teminatı gençlerin milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller olarak yetiştirmenin önemine vurgu yaptı. Müftü Kazancı, eğitim öğretim yılında kurslarda eğitim gören tüm öğrencilere ve onları yetiştiren Kur'an kursu öğreticilerine başarılar diledi. Program sonunda ikramlarda bulunuldu. İHA
Afyonkarahisar İl Müftü Yardımcısı Ayşegül Müftüoğlu Kurt, Yaz Kur'an Kursları ziyareti kapsamında, Engelsiz Kur’an kursunda eğitim gören öğrenciler ve velileri ile buluştu, sohbet etti.
Afyonkarahisar il Müftülüğü tarafından Mahremiyet ve Çevre Bilinci seminerleri düzenlendi.
Afyonkarahisar İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından hazırlanan Gençlik Ara Dönem Kampı devam ediyor.
Afyonkarahisar İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu, Kur'an kurslarına gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde gereceğin hafızları ile görüşerek onlara hayatlarında ve hafızlık yolunda aldıkları eğitimlerde başarılar diledi.
Afyonkarahisar İl Müftülüğü tarafından başlatılan ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik "Değerler Eğitimi" seminerleri devam ediyor.
Afyonkarahisar İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü , 15-21 Mayıs Gençlik Haftası münasebetiyle, liseli gençlerle buluştu.
Yorumlar (0)