Afyonkarahisar İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından hazırlanan Gençlik Ara Dönem Kampı devam ediyor.
Afyonkarahisar İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından hazırlanan Gençlik Ara Dönem Kampı çerçevesinde Müftü Lütfü İmamoğlu ve müftülük çalışanları gençler bir araya geldi. Sohbet, çeşitli spor etkinlikleri ve kültürel aktivitelerle gençlerle eğlenceli vakit geçirildi. İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu kampa katılan gençleri tebrik ederek eğitim hayatlarında başarılar diledi.
Afyonkarahisar İl Müftü Yardımcısı Ayşegül Müftüoğlu Kurt, Yaz Kur'an Kursları ziyareti kapsamında, Engelsiz Kur’an kursunda eğitim gören öğrenciler ve velileri ile buluştu, sohbet etti.
Afyonkarahisar il Müftülüğü tarafından Mahremiyet ve Çevre Bilinci seminerleri düzenlendi.
Afyonkarahisar İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu, Kur'an kurslarına gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde gereceğin hafızları ile görüşerek onlara hayatlarında ve hafızlık yolunda aldıkları eğitimlerde başarılar diledi.
Afyonkarahisar İl Müftülüğü tarafından başlatılan ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik "Değerler Eğitimi" seminerleri devam ediyor.
Afyonkarahisar’da Kur’an kursu açılış programı
Afyonkarahisar İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü , 15-21 Mayıs Gençlik Haftası münasebetiyle, liseli gençlerle buluştu.
Yorumlar (0)