Burdur'un Ağlasun ilçesinde 37 yaşındaki çoban evinde ölü bulundu.
Olay, 9 Nisan Cuma günü sabah saatlerinde Burdur'un Ağlasun İlçesi'nde bulunan bir evde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 37 Yaşındaki çoban Mehmet Savaş, evinde yakınları tarafından hareketsiz halde bulundu. Çoban Mehmet Savaş'ın hareketsiz olduğunu gören yakınları, 112 Acil Servis Ekiplerine haber verdi.
Ağlasun'daki eve gelen Sağlık ekipleri, Savaş'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Jandarma olay yerinde inceleme yaparken, Savaş'ın cansız bedeni savcının incelemesinin ardından morga kaldırıldı.
Burdur'un Ağlasun ilçesinde 51 yaşındaki çoban dağda ölü bulundu.
Ağlasun'da kestiği kavak ağacının altında kalan 70 yaşındaki adam hayatını kaybetti.
Burdur E Tipi Cezaevinde İnfaz Koruma Memuru olarak görev yapan Hasan Eren(32) kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Yorumlar (0)