Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Türkiye Yüzyılında Aile Söyleşileri' programlarının ikincisi gerçekleştirildi.
Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleşen söyleşiye konuşmacı olarak Dr. Metin Öksüz katıldı. Programa Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin, il müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarında görevli personeller katılım sağladı. Program sonunda Müdür Laçin, konuşmacı Dr. Metin Öksüz'e plaket ve çiçek takdim etti.
Bartın Üniversitesinde (BARÜ) gerçekleştirilen etkinlikte geçmişten günümüze Türk şiirinin yaşadığı değişim süreci farklı boyutlarıyla anlatıldı.
Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Öğretmen Akademileri Programları” kapsamında düzenlenen “Aşıklık Geleneği” konulu söyleşiye katıldı.
Uluslararası Turan Film Festivali kapsamında düzenlenen söyleşiye katılan Sinema Genel Müdürü Birol Güven, 54 dizi ve 11 film yaptıklarını ifade ederek, "Hiçbirini seyredemiyorum, hiçbirini beğenmiyorum. Bugün yazsam, böyle yazmam. Çok böyle gurur duymuyorum onlarla. O dönem yaptığım her şey o dönemin doğrusuydu; ama bugünün doğrusu değil" dedi.
Hüsnü Özyeğin Anadolu Lisesi öğrencileri “Yapay Zeka ve Modelleme” konulu TÜBİTAK Bilim Söyleşisine yoğun ilgi gösterdi.
Türk sinemasının önde gelen yönetmenlerinden Zeki Demirkubuz, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) öğrencileriyle bir araya geldi.
Van Büyükşehir Belediyesi, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası etkinlikleri kapsamında kadınlara yönelik söyleşi programı düzenledi.
Yorumlar (0)