Yerel seçimler sonucunda Bucak Belediyesi Meclisinde görev alacak 5 AK Parti Bucak Belediye Meclis üyeleri mazbatalarını aldı.
Ayşegül Altınsoy Ak Parti,
Yunus Karacan Ak Parti,
Ahmet Gezmez Ak Parti,
İsmail Başarır Ak Parti,
Bünyamin Kızıl Ak Parti, Bucak Adliye Sarayında yapılan tören ile mazbatalarını teslim aldılar.
Mazbata töreni sonrasında AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın yaptığı açıklamada, " 31 Mart yerel seçimleri Bucak halkına hayırlı olsun. Partimizden seçilen 5 Belediye Meclis üyesi bugün mazbatalarını aldılar. Seçilen tüm Belediye Meclis üyesi arkadaşlarımıza başarılar diliyorum " ifadelerini kullandı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün başkanlığında toplanan Bucak Belediye Meclisinde yapılan oylama ile Meclis üyeleri oy birliği ile Meclis huzur hakkı ücreti almamayı kabul etti.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Yorumlar (0)